Yalova'da Buzdolabından Çıkan Ceset Iraklı Gencin Hd

Yalova'da Buzdolabından Çıkan Ceset Iraklı Gencin Hd

Yalova'da buzdolabından çıkan ceset Iraklı gencinYALOVA'nın Çınarcık İlçesi'nde bir evde buzdolabında bulunan bozulmuş olan cesedin ismi açıklanmayan Irak uyruklu bir kişiye ait olduğu açıklandı.

Yalova'da Buzdolabından Çıkan Ceset Iraklı Gencin Hd

Yalova'da buzdolabından çıkan ceset Iraklı gencin

YALOVA'nın Çınarcık İlçesi'nde bir evde buzdolabında bulunan bozulmuş olan cesedin ismi açıklanmayan Irak uyruklu bir kişiye ait olduğu açıklandı. Polis, bıçaklanarak öldürüldüğü öne sürülen evde bu gün incelemelerde bulundu parmak izi aldı.

YalovA'nın Çınarcık İlçesi Harmanlar Mahallesi Çaldıran 1. Sokak'ta bulunan 7 katlı binanın 2. katında rn çevreye yayılan kötü koku nedeniyle bina sahiplerinin yaptığı şikayet üzerine polisler savcılıktan alınan izin ile eve girdiler. Polisler, genellikle yabancıların kaldığı dairede yaptığı aramada buzdolabına yan yatırılarak konulan çürümeye yüz tutmuş bir erkek cesedi ile karşılaştı. Bıçaklanarak öldürülen ceset kimliğinin belirlenmesi için özel kıyafetler giyen polisler tarafından binadan çıkartılıp kimliğinin belirlenmesi ve ölüm nedenin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Yalova ve Çınarcık Polisleri bugün evde ve çevresinde gün boyu inceleme yaptılar. Boğazı kesilerek öldürülen cesedin 20 yaşlarındaki Iraklı bir kişiye ait olduğu öne sürülürken polisler olayda kullanılan bıçağı binanın çevresinde ararken katil veya katil zanlılarını tespit etme için evde parmak izi aldı güvenlik kameralarını izledi.

Mahalle sakinlerin cinayetin işlendikten sonra cesedin buzdolabına konulduğu dairenin ve aynı binanın tamamının yabancılara ait olduğunu söylediler. Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.