Yalnız Yaşadığını Söylemesi, Sonu Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Yalnız Yaşadığını Söylemesi, Sonu Oldu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Yalnız Yaşadığını Söylemesi, Sonu Oldu

Düzce'de, elleri ve ayakları bağlanıp, kafasına poşet geçirilerek öldürülen 76 yaşındaki Hasan Yılmaz'ın cinayet şüphelisi olarak fındık tüccarı yanınca işçilik yapan F.A.yakalandı.

Düzce'de, elleri ve ayakları bağlanıp, kafasına poşet geçirilerek öldürülen 76 yaşındaki Hasan Yılmaz'ın cinayet şüphelisi olarak fındık tüccarı yanınca işçilik yapan F.A. yakalandı. Yılmaz'ın tüccara fındık satarken yalnız yaşadığını söylediği, bunu öğrenen ve madde bağımlısı olduğu ileri sürülen F.A.'nın yaşlı adamın evine gidip istediği parayı alamayınca cinayeti işlediği belirtildi.

Hasan Yılmaz yalnız yaşadığı Şıralık Mahallesi'ndeki evinde 21 eylül günü ölü bulundu. Polis, soruşturma kapsamında Hasan Yılmaz'ın fındık sattığı tüccarın yanında işçi olarak çalışan F.A.'yı bugün gözaltına aldı. İddiaya göre, madde bağımlısı olduğu belirtilen F.A. fındık satarken tanışarak sohbet ettiği Hasan Yılmaz'ın yalnız yaşadığını öğrendi. F.A. olay günü para istemek için Hasan Yılmaz'ın evine gitti. İstediği parayı vermeyen yaşlı adamı bıçaklayan F.A. daha sonra ellerini ve kollarını bağladığı Yılmaz'ın kafasına poşet geçirerek öldürdü.

Polis, katil zanlısı F.A.'nın ifadesini alırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor. - Zce

Yalnız Yaşadığını Söylemesi, Sonu Oldu

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title