YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Yalçın Topçu haber, Yalçın Topçu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Topçu - 26.12.2018
Türksoy'dan "25. Yıl Madalyaları Takdim Töreni"
Siyaset, bürokrasi ve sanat camiasına ödül Konuşmaların ardından Türk dünyasına ve TÜRKSOY'a katkılarından dolayı ödül takdim edilen isimler şöyle: "Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanı Prof.
Yalçın Topçu - 12.12.2018
Kazakistan'ın Bağımsızlığının 27. Yıl Dönümü
Kazakistan'ın Ankara Büyükelçiliğinin ev sahipliğinde Devlet Opera ve Bale Sahnesi'nde düzenlenen konsere, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Başkan Yardımcısı Sait Yusuf, TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Prof.
Yalçın Topçu - 26.11.2018
ATO ile Türksoy Arasında İş Birliği Protokolü
Baran, imzalanan protokolle, ATO ve TÜRKSOY'un kültür, sanat ve akademi alanlarında iş birliği yapacağını söyleyerek, konferanstan sergilere, bilimsel çalışmalardan festivallere birçok ortak organizasyon düzenleyeceklerinin altına imza attıklarını belirtti. Türksoy Gençlik Oda Konseri Protokolün imzalanmasının ardından, Türk Dünyası Halk Çalgıları eşliğinde Türksoy Gençlik Oda Orkestrası konser verdi. Konsere, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mücahit Demirtaş, milletvekilleri, bazı ülkelerin büyükelçileri ile çok sayıda sanatsever katıldı.
Yalçın Topçu - 23.11.2018
Bakü'de 4. Türk Filmleri Haftası
Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen 4. Türk Filmleri Haftası, yönetmen Mehmet Gün'ün "Güller" filminin gösterimi ile başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Yerli Düşünce Derneği ve Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğince düzenlenen açılışa, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral, Azerbaycanlı milletvekilleri ile sinema ve sanat camiasından çok sayıda davetli katıldı.
Yalçın Topçu - 23.10.2018
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Dünya Döndükçe Azerbaycan Hür Olacak"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Dünya döndüğü sürece Azerbaycan hür ve müstakil olacak, bölgesine refahı sağladığı gibi bütün dünyaya da katkı sağlayacak" dedi.
Yalçın Topçu - 23.10.2018
Dünya Döndüğü Sürece Azerbaycan Hür Olacak"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Dünya döndüğü sürece Azerbaycan hür ve müstakil olacak.
Yalçın Topçu - 15.10.2018
Kök Tuğ Kazak Kültür Derneği Açılış Töreni
Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekulı'nun ev sahipliğinde düzenlenen törene, Kök Tuğ Kazak Kültür Derneği Başkanı Lezzet Mülazımoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Yalçın Topçu ve Mehmet Akarca, Türkiye-Kazakistan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Haluk İpek, TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Prof.
Yalçın Topçu - 10.10.2018
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'nun Yazısı Kazakistan Devlet Gazetesinde Yayımlandı
Kazakistan’ın başkenti Astana’da 6.’sı düzenlenen “Semavi ve Geleneksel Dinler Liderleri Kongresi” için Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu’nun kaleme aldığı “Dünya Barışında Dinlerin Yeri ve İnsanlık Ahlakı” başlıklı yazısı Kazakistan Devleti resmi yayın gazetesinde yayımlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Topçu Haberleri | Yalçın Topçu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Yalçın Topçu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Topçu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sandıkta Görevimizi Yapacağız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 13:06:45. #1.16#

title