YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Yalçın Topçu haber, Yalçın Topçu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Topçu - 23.04.2019
Kırgızistan'da Ebru Sanatı Tanıtıldı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, diplomat ve diplomat eşlerinin, elçilik mensuplarının, öğrencilerin ve çocukların katılımıyla gerçekleşen etkinlik ilgiyle karşılandı.
Yalçın Topçu - 23.04.2019
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dünyada Kutlanıyor
Türk Filmleri Haftası organizasyonu için Kırgızistan'da bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, programda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin, bütün dünya ülkeleri için tehdit olan küresel terör örgütleri ile mücadele ettiğini belirterek, şunları söyledi: "19 Nisan'da sınırımıza terör saldırısı yapıldı.
Yalçın Topçu - 22.04.2019
Kırgızistan'da Türk Film Haftasının Açılış Galasına Yoğun İlgi
Yerli Düşünce Derneği tarafından, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği, Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesinin (KTMÜ) katkılarıyla düzenlenen etkinliğin Manas Sinema Salonu'ndaki açılışına, Kırgızistan Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakan Yardımcısı Nurcigit Kadırbekov, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kırgızistan Sinematografi Bölümü Başkanı Muhtalı Bektenaliyev, Yerli Düşünce Derneği Genel Başkanı AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat, TİKA Başkan Yardımcısı Rahman Nurdun, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) Başkan Yardımcısı Sayit Yusuf, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu katıldı.
Yalçın Topçu - 13.03.2019
Dha Yurt Bülteni-23
Görüntü Dökümü --------------------- -Alana toplananlar -sloganlar -Protesto gösterisi -Yapılan konuşma -Genel ve detay görüntüler Haber-kamera: Hasan KIRMIZITAŞ-Uğur Can-Emrah KIZIL-GAZİANTEP/ ====================== TOPÇU: DEVLET, İTİBARINI 'KAR ALTINDAN' ÇIKARMALIDIR CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yargıtay'ın, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin kararı hakkında, "Hukuk inşallah herkesin hakkını hukukunu iade eder ve devlet buradan hukuk yolu ile kar altından itibarını çekip çıkarmış olur" dedi.
Yalçın Topçu - 13.03.2019
Topçu: Devlet, İtibarını Kar Altından Çıkarmalıdır
CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yargıtay'ın Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin kararı hakkında, "Hukuk inşallah herkesin hakkını hukukunu iade eder ve devlet buradan hukuk yolu ile kar altından itibarını çekip çıkarmış olur" dedi.
Yalçın Topçu - 12.03.2019
Heyecan İçerisinde Yalan Silsilesi Devam Ediyor"
Toplantıya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu da katıldı.
Yalçın Topçu - 08.03.2019
Kırşehir'de "Yerel Siyaset Yerli Düşünce" Konferansı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kırşehir'de "Yerel Siyaset Yerli Düşünce" konferansına katıldı.
Yalçın Topçu - 19.02.2019
Dha Yurt Bülteni - 22
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------------ Evlerinde gözaltına alınan şüpheliler Şubeden çıkartılan şüpheliler Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK / ŞANLIURFA, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ======================= Özhaseki: Ha bizden Ahmet, ha MHP'den Mehmet olmuş, farkı yok (5) 'ŞEHRİMİZİ GELECEĞE TAŞIMAK LAZIM' AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Ankara Sevdalıları ödül törenine katıldı. Programda Özhaseki'ye Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım eşlik etti.
Yalçın Topçu - 19.02.2019
Özhaseki: Ha Bizden Ahmet, Ha MHP'den Mehmet Olmuş, Farkı Yok (5)
'ŞEHRİMİZİ GELECEĞE TAŞIMAK LAZIM' AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Ankara Sevdalıları ödül törenine katıldı. Programda Özhaseki'ye Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım eşlik etti.
Yalçın Topçu - 12.02.2019
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Sadece Belediye Başkanı Seçmeyeceğiz.
Yerli Düşünce Derneğince düzenlenen 'Medeniyet Coğrafyamızdaki Son Gelişmeler Işığında Cumhur İttifakı'nın Önemi ve Seçimler' konulu bir basın açıklamasında bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Sadece belediye başkanı seçmeyeceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Topçu Haberleri | Yalçın Topçu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Yalçın Topçu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Topçu kimdir, hayatı ve biyografisi. 1. Gençlik Sempozyumu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 12:32:20. #1.16#

title