YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Yalçın Topçu haber, Yalçın Topçu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Topçu - 11.10.2017
Düzeltme"3. Asiad Zirvesi" Başlıklı Haberimizdeki "Yaşar Topçu" İsmi, "Yalçın Topçu" Olarak...
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara'dan yurt dışında 4 yeni destinasyona uçuşların ay sonunda başlayacağını belirterek, "Buralar, Berlin, Frankfurt, Viyana ve Amsterdam. İnşallah yeni hatlar da eklenecek.
Yalçın Topçu - 15.09.2017
Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali'ne Start
ANKARA'nın Çubuk İlçesi'nde bu yıl 12'incisi gerçekleştirilen ve 4 gün sürecek 'Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali', kortej yürüyüşü ve çeşitli etkinliklerle başladı. Yıldırım Beyazıt Okulu önünden başlayan kortej yürüyüşüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, birçok büyükelçi ve görevlileri, çeşitli kurumların ilçe yöneticileri, siyasiler, vatandaşlar ve festival için ilçeye gelen yabancı gruplar katıldı.
Yalçın Topçu - 15.09.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Görüntü Dökümü --------------------- Geminin dışından ve içinden görüntü Aziz Sancar'ın fotoğrafı Haber-Kamera: İZMİR, ==================================================== 3)ULUSLARARASI ÇUBUK KÜLTÜR VE TURŞU FESTİVALİ'NE START ANKARA'nın Çubuk İlçesi'nde  bu yıl 12'incisi gerçekleştirilen ve 4 gün sürecek 'Uluslararası Çubuk Kültür ve Turşu Festivali', kortej yürüyüşü ve çeşitli etkinliklerle başladı. Yıldırım Beyazıt Okulu önünden başlayan kortej yürüyüşüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, birçok büyükelçi ve görevlileri, çeşitli kurumların ilçe yöneticileri, siyasiler, vatandaşlar ve festival için ilçeye gelen yabancı gruplar katıldı.
Yalçın Topçu - 26.08.2017
Yerli Düşünce Derneği'nden Çad'a Kurban Organizasyonu
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve 63. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, kurbanını Yerli Düşünce Derneği’nin organize ettiği Çad’ın Gora bölgesindeki bulunan Amboko kampına bağışladı.
Yalçın Topçu - 06.08.2017
Yalçın Topçu'dan Yerli ve Milli Davet
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Derin iç ve dış güçlere değil; yerli, milli, sivil ve Anadolu insanının sesinin daha gür çıkmasını isteyenlere şimdi bir çağrıda bulunuyoruz.
Yalçın Topçu - 21.07.2017
Kırgızistan'da "Türk Filmler Haftası"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkiye'nin küreselleşmiş FETÖ, PKK, PYD, YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleriyle mücadelesinde dost ve kardeş ülkelerden katkı beklediğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Topçu Haberleri | Yalçın Topçu Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Yalçın Topçu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Topçu kimdir, hayatı ve biyografisi. Yalçın Topçu Türkistan'dan Anadolu'ya İrfan Mektebinin Hocaları Paneline Katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 21:21:35. #1.14#

title