YALÇIN KÜÇÜK HABERLERİ

Yalçın Küçük haber, Yalçın Küçük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Küçük - 29.12.2012
/ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Soner Yalçın ile Yaşar Kemal'i Ziyaret Etti
Görüşmede Silivri Cezaevi'ndeki Yalçın Küçük, Fatih Hilmioğlu, Mehmet Haberal, Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'ın tutuklu yargılanmaları gündeme geldi.
Yalçın Küçük - 28.12.2012
(Geniş Haber)- Soner Yalçın Bize Yenilgiyi Öğretemeyeceksiniz İnadına Yazacağız
"KİMSEYE KARŞI NEFRET YOK. AMA BÜYÜK BİR ÖFKE VAR" Açıklamasına, " Buraya çok başka duygularla geldim. Başka sözler söyleyecektim ama söylemeyeceğim. İçimde kimseye karşı bir kin yok. Kimseye karşı nefret yok. Ama büyük bir öfke var" diyerek başlayan Yalçın gözleri dolarak ve sesi titreyerek " 75 yaşındaki bir Yalçın Küçük'e bu yapılmaz.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Soner Yalçın: İnadına Yazacağız
Geç saatlerde çıkması beklenen Soner Yalçın, işlemleri hızlı yapılınca saat 20.30 sıralarında cezaevinden çıktı. Yalçın, cezaevi aracından indikten sonra oğlunu kucaklayarak öptü. Daha sonra yakınlarına sarılarak hasret gideren Yalçın basın açıklaması yaptı. Açıklamasına, " Buraya çok başka duygularla geldim. Başka sözler söyleyecektim ama söylemeyeceğim" diyerek başlayan Yalçın, " 75 yaşındaki bir Yalçın Küçük'e bu yapılmaz.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Soner Yalçın: "Biz Oda Tv Davasında Ergenekon'u Yazdığımız İçin Buradayız"
Silivri Cezaevi çıkışında gazetecilere bir açıklama yapan Soner Yalçın, Yalçın Küçük ile Mehmet Haberal'in cezaevinde bulunmasına tepki göstererek, gazetecilerden bunun peşini bırakmamalarını istedi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
"Başbakan'a Hürmette Kusur Etmem"
PERİNÇEK ODTÜ'YE GELSEYDİ ALKIŞLARLA KARŞILARLARDI Birand'ın, "ODTÜ'lülerin, protesto etmedikleri kimse yoktur" sözleri üzerine Arınç, "Etmedikleri vardır, çok sevdikleri beğendikleri insanlar olur. Doğu Perinçek bugün dışarıda olsaydı, ODTÜ'ye gelseydi, onu alkışlarla karşılarlar, belli bir yere oturturlardı. Yalçın Küçük'e karşı hiçbirinin tepki göstereceğini düşünmüyorum" şeklinde konuştu.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Soner Yalçın Gece Salıverilecek
-DURUŞMA KRİZLE BAŞLADI- Çağlayan'daki Adalet Sarayı'nda bulunan 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüşülen Odatv davasının 15'inci duruşmasında 3'ü tutuklu 13 sanık yargılanıyordu. Duruşmaya tutuklu sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı getirildi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Soner Yalçın 682 Gün Sonra Tahliye Edildi
Mahkeme, diğer tutuklu sanıklar Hanefi Avcı ve Yalçın Küçük'ün tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Mahkeme Başkanı: Hakaret Edenlerden Adalet Önünde Hesap Soracağız
Ekinci, "Sanıkların burada bir gün fazla ya da bir gün az kalmasına buradaki 3 hakimden başka kimsenin gücü yetmez. Yalçın Küçük bugün özür diledi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Oda Tv Davasında Soner Yalçın Tahliye Edildi
Oda TV davası kapsamında tutuklu yargılanan Soner Yalçın tahliye edildi. Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı'nın ise tutukluluğunun devamına karar verildi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Soner Yalçın Tahliye Edildi (3)
ÜYE HAKİMİN MUHALEFET ŞERHİ Tahliye kararına, üye hakim Hikmet Şen muhalefet etti. Yalçın'ın tahliye edilmemesi yönünde görüş bildiren hakim Şen'in muhalefet gerekçesi şöyle: "Sanık Soner Yalçın'ın, iddia olunan Ergenekon silahlı terör örgütü üyesi olmak suçu yönünden somut olayda kuvvetli suç şüphesini gösteren olguların bulunması ve sanık hakkında koruma tedbirlerinin uygulanmasının yeterli olmayacağı nedeniyle tahliyesi yönündeki karara muhalifim" KÜÇÜK VE AVCI'YA TAHLİYE YOK Davanın tutuklu sanıkları Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı'nın ise, "kuvvetli suç şüphesi bulunduğu" gerekçesiyle tutukluluk halinin devamına karar verildi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Oda Tv Davası'nda Mahkeme Başkanının Hakaret İsyanı
MAHKEME BAŞKANI: "BİZİM İÇİN AKP'NİN KÖPEĞİ DİYENLER, KÜFREDENLER OLDU" Bu sırada mahkeme başkanı Mehmet Ekinci, "Sanıkların burada bir gün fazla yada bir gün az kalmasına buradaki üç hakimden başka kimsenin gücü yetmez. Bazen savunmalarda sınırlarını aşanlar oluyor. Yalçın Küçük bugün özür diledi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
"Başbakan'ı Dinleyeni Biliyoruz"
Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın'ın sanık olarak yargılandığı Odatv davasının 15. duruşması başladı. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3'ü tutuklu 13 sanıklı duruşmaya tutuklu sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı getirildi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
"Hesap Sormazlarsa Yazıklar Olsun"
Savunma için söz alan sanık Yalçın Küçük, PKK'yı, Ergenekon'u, odatv ve CHP'yi yönettiğinin iddia edildiğini söyledi.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Odatv Davası Öncesi Adliye Önünde Sanıklara Destek
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuklu sanıklar eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, gazeteci Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ile tutuksuz sanıklar Nedim Şener, Ahmet Şık, Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu ve Doğan Yurdakul hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 27.12.2012
Oda Tv Davası Gergin Başladı
Oda Tv Davası avukatları duruşma salonuna alınmadıkları iddiasıyla basın açıklaması yaptı. Avukatlar mahkeme salonu önündeki turnike sistemine tepki gösterdi Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın'ın sanık olarak yargılandığı Odatv davasının 15. duruşması başladı. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3'ü tutuklu 13 sanıklı duruşmaya tutuklu sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı getirildi.
Yalçın Küçük - 17.12.2012
Özkan ile Mahkeme Başkanı Tartıştı
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen Ergenekon Davası'nda sanıkların talepleri alındı. Odatv Davası'nın tutuklu bu davanın tutuksuz sanığı Prof. Dr. Yalçın Küçük, "Devletiniz beni bir tek an bile polissiz bırakmadı.
Yalçın Küçük - 17.12.2012
Ergenekon Davasında Sanıklar Konuşuyor
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 272. duruşmasında; Mehmet Haberal, Mustafa Balbay, Hurşit Tolon, Hasan Iğsız ve Hıfzı Çubuklu'nun da aralarında bulunduğu 48 tutuklu sanık hazır bulundu. Tutuksuz sanıklardan ise Yalçın Küçük, Mahir Akkar ile Emcet Olcaytu duruşmaya geldi.
Yalçın Küçük - 17.12.2012
"Benden Terörist Olmaz"
İLKER BAŞBUĞ KATILMADI Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler ve emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 16 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'ndan tutuklu bu davadan tutuksuz yargılanan Yalçın Küçük ile birlikte 3 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 17.12.2012
"Ergenekon" Davası
Bu davadan tutuksuz yargılanan "Odatv" davasının tutuklu sanığı Yalçın Küçük de duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 14.12.2012
Bugün Uçurumu
DÜN SALONU TERKEDEN BAŞBUĞ BUGÜN YOK Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler ve emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 20 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'ndan tutuklu bu davadan tutuksuz yargılanan Yalçın Küçük ile birlikte 8 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 14.12.2012
Ergenekon'da Dün - Bugün Uçurumu
DÜN SALONU TERKEDEN BAŞBUĞ BUGÜN YOK Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler ve emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 20 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'ndan tutuklu bu davadan tutuksuz yargılanan Yalçın Küçük ile birlikte 8 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 14.12.2012
Ergenekon Duruşması Sakin Başladı
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 271'inci duruşmasında CHP milletvekilleri Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay ile Hurşit Tolon, Hasan Iğsız ve İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 46 tutuklu sanık hazır bulundu. Ayrıca tutuksuz yargılanan 9 sanık da duruşmaya katıldı. Yalçın Küçük, Odatv davasından tutuklu bulunduğu için tutuklu sanık bölümünde yer aldı.
Yalçın Küçük - 14.12.2012
"Ergenekon" Davası
Bu davadan tutuksuz yargılanan "Odatv" davasının tutuklu sanığı Yalçın Küçük'ün de hazır bulunduğu duruşmaya 8 tutuksuz sanık katıldı.
Yalçın Küçük - 13.12.2012
Çok Yüksek Tansiyonlu Ergenekon Davasının İlk Bölümünde Bunlar Oldu
53' Ü TUTUKLU 8 SANIK SALONDA Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, emekli Orgeneral Hasan Iğsız, gazeteci Tuncay Özkan, eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin, emekli Albay Dursun Çiçek ve Danıştay Saldırısı dosyasının tutuklu sanığı Alparslan Arslan'ında aralarında bulunduğu 53 tutuklu sanık hazır bulundu. İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, YAŞ üyesi Orgenral Nusret Taşdeler ve emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 14 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'ndan tutuklu bu davadan tutuksuz yargılanan Yalçın Küçük ile birlikte teğmen Mehmet Ali Çelebi, eski MGK Genel Sekreteri emekli Orgeneral Tuncer Kılınç'ın da aralarında bulunduğu 27 tutuksuz sanık duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 13.12.2012
"Ergenekon" Davası
Duruşmada, tutuksuz yargılanan Kemal Alemdaroğlu ve emekli Orgeneral Tuncer Kılınç'ın da aralarında bulunduğu 29 tutuksuz sanık ile bu davadan tutuksuz yargılanan "Odatv" davasından tutuklu Yalçın Küçük ile başka suçtan tutuklu Sami Hoştan da hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 26.11.2012
Ergenekon'da 268. Duruşma Başladı
Bu davadan tutuksuz yargılanan "Odatv" davasının tutuklu sanığı Yalçın Küçük'ün de hazır bulunduğu duruşmada, hakkında yakalama emri bulunan YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler'in, tedavi gördüğü Ankara GATA'ya videokonferans yöntemiyle bağlanılarak savunmasının alınmasına devam edildi.
Yalçın Küçük - 26.11.2012
Orgeneral Nusret Taşdeler: Haksız Bir Suçlama ile Karşı Karşıyayım
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 268. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, emekli Orgeneral Hasan Iğsız, gazeteci Tuncay Özkan, emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 30 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 36 tutuklu sanık duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'ndan tutuklu bu davadan tutuksuz yargılanan Yalçın Küçük de duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 20.11.2012
Ergenekon Davası'nda Tanık Beyanlarına Karşı Sanıkların Savunmaları Alındı
"BAZI KONUŞMALARIMI İNGİLİZCE YAPACAĞIMI HABER VERİYORUM" Ergenekon'dan tutuksuz sanık ancak Odatv Davası'ndan tutuklu bulunan Prof.Dr. Yalçın Küçük, ana dilde savunma hakkına ilişkin TBMM Adalet Komisyonu çalışmalarına dikkat çekerek şunları şöyledi: "Öyle anlıyoruz ki çok yakın bir zamanda insanlar hangi dilde rahat hissediyorlarsa o dilde konuşacaklar.
Yalçın Küçük - 20.11.2012
Ergenekon Davası'nda Söz Sırası Sanıklarda
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 65'i tutuklu 274 sanıklı Ergenekon Davası'nın 264. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, gazeteci Tuncay Özkan, emekli Orgeneral Hasan Iğsız, eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 34 tutuklu sanık hazır bulundu. Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 31 tutuklu sanık duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'nın tutuklu bu davanın tutuksuz sanığı Yalçın Küçük de duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 19.11.2012
Ergenekon Davası'nda İrfan Dündar Tanık Olarak Dinlendi
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon Davası'nda tanık olarak dinlenen Bölücü örgüt elebaşısı Abdullah Öcalan'ın eski Avukatı İrfan Dündar mahkeme heyeti, savcı, avukat ve sanıkların sorularını yanıtladı. Duruşma savcısı Mehmet Ali Pekgüzel "Yalçın Küçük, sizi tanımadığını söylüyor.
Yalçın Küçük - 19.11.2012
Ergenekon Tanığı: Öcalan'ın Talimatıyla Çeşitli Çevrelerle Görüştük
Ergenekon davasında teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın eski avukatı İrfan Dündar tanık olarak dinlendi. Dündar, Öcalan'ın talimatı ile birçok kesimden insanla görüştüklerini söyledi. Dündar, "Abdullah Öcalan, çeşitli çevrelerle görüşmemizi istiyordu. Hasan Cemal ile de Ertuğrul Özkök ile de görüşülmüştür. Ama Yalçın Küçük ile görüşmemiz sorun oluyor.
Yalçın Küçük - 19.11.2012
Öcalan'ın Eski Avukatı Dinlendi
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 65'i tutuklu 274 sanıklı Ergenekon Davası'nın 263. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, gazeteci Tuncay Özkan ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 30 tutuklu sanık hazır bulundu. Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 35 tutuklu sanık duruşmaya katılmadı. Odatv Davası'nın tutuklu bu davanın tutuksuz sanığı Yalçın Küçük ile tutuksuz sanıklar Nusret Sanem ile Abdülvahit Özkaya duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 19.11.2012
Öcalan'ın Eski Avukatı Ergenekon Davasında İfade Veriyor
Ergenekon davasının bugün görülen duruşmasında teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın eski avukatı İrfan Dündar tanık sıfatıyla ifade verdi. Dündar, Yalçın Küçük ve Doğu Perinçek ile görüştüğünü, Perinçek'in Türk-Kürt birliği konusundaki düşüncelerini Öcalan'a ilettiğini söyledi.
Yalçın Küçük - 17.11.2012
31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Açıldı
Kıbrısta yaşanan bütün olayları yaşamış biri olarak Kıbrıs sorununa kalıcı bir çözüm bulmak için uğraştıklarını vurgulayan Eroğlu, şöyle devam etti: "Bugüne kadar eski BM Genel Sekreteri'nin ortaya koyduğu anlaşma metinleri Türkler tarafından kabul edilmiş, ancak karşı tarafça reddedilmiştir. Biz ambargo ile cezalandırılırken, Rum kesimi AB'ye alınarak ödüllendirilmiştir. Bazı yanlış görüşler ve davranışlar vardır. Bunu dünyanın görmesi gerekir. KKTC gerçeğini anavatanımız Türkiye ile birlikte AB'de özellikle değerli dostum Egemen Bağış yoğun bir mücadele içerisindedir. Türkiye Cumhuriyeti Hükümet yetkililerin gittikleri her toplantıda Kıbrıs konusu birinci konu olarak müzakere veya görüşme masasına konuyorsa demekki davamız emin ellerdedir. İnanıyorum ki, dünya bu gerçeği, Kıbrıs'ta yaşanan gerçekleri görecektir. Biz, dünyadan Kıbrıs'ta var olan gerçekleri dikkate alarak yaşayabilir kalıcı bir anlaşma istedik. Bu anlaşmanın da anavatanımız Türkiye'nin garantörlüğünde devam ettirilmesini istedik. Başka bir şey istemedik. Bizim tek güvencimiz anavatan Türkiye ve onun silahlı kuvvetleridir. Dünya devletleri menfaatlerine göre olaylara bakarlar ama bazı gerçekleri gözardı etmek hiçbir devlete yakışmaz. Kıbrıs'ta işgalci olan Rumlardır, çünkü ortak bir devleti işgal etmişlerdir. Ama gelin görün ki, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne işgalci diyorlar. Ancak Sayın Bakan Bağış ve hükümetinin gayretleriyle müzakere masasında dik oturuşumuz, inanarak haklılığımızı müdafaa etmemiz sonucu dünyada Kıbrıs'ta yaşanan gelişmeleri ağır ağır görmeye başlayan ülke sayısı artmakta. İnşallah bu anlayışlarını eyleme döndürürler ve Kıbrıs'ta bir anlaşma olması için bizimle değil, Rumlarla uğraşılması, onların bir anlaşmaya motive edilmesi gerektiği gerçeğini anlar ve ona göre hareket ederler." -"Kitaplar özgür ama yazarlar özgür değil"- TÜYAP Kültür Fuarları Genel Koordinatörü Deniz Kavukçuoğlu ise fuar hakkında çeşitli bilgiler vererek, "Keşke şu an aramızda Mustafa Balbay, Tuncay Özkan, Soner Yalçın ve Yalçın Küçük de olsaydı.
Yalçın Küçük - 17.11.2012
OdaTV'de Tahliye Yok
Mahkeme, OdaTV davasında Soner Yalçın, Hanifi Avcı ve Yalçın Küçük'ün tutukluluğunun devamına karar verdi.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Odatv Davasında Mahkeme 'Bilirkişi Raporu Suç Şüphesini Gösterir Nitelikte' Dedi
Odatv davasında mahkemeye gelen son bilirkişi raporunun kuvvetli suç şüphesini gösterir nitelikte olduğunu belirten mahkeme, sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı'nın tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Odatv Davasında Tahliye Talepleri Reddedildi (2)
Odatv davasında tutuklu sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı'nın tahliye talepleri reddedildi.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Odatv Davası
Gazeteci Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın tutuklu olarak yargılandığı Odatv davasında savcı, sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar verilmesini talep etti.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
OdaTV'de Tahliye Yok
Mahkeme, OdaTV davasına Soner Yalçın, Hanifi Avcı ve Yalçın Küçük'ün tutukluluğunun devamını kararlaştırdı.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Oda Tv Davasında Tübitak Raporuna İlişkin Savunmalar Yapılıyor
Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görülen duruşmada tutuklu sanıklar Yalçın Küçük, Hanefi Avcı, Soner Yalçın ile tutuksuz sanıklar hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Oda Tv Davası Başladı
Haber : Selahattin GÜNDAY, Kamera : İdris TİFTİKÇİ İstanbul DHA Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın'ın sanık olarak yargılandığı Odatv davasının 14. duruşması başladı. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3'ü tutuklu 13 sanıklı duruşmaya tutuklu sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı getirildi.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Odatv Davasına Devam Ediliyor
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuklu sanıklar eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, gazeteci Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ile tutuksuz sanıklar Nedim Şener, Ahmet Şık, Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu ve Doğan Yurdakul hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Odatv Davası Başladı
Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görülen İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya sanıklar eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, gazeteci Soner Yalçın, Yalçın Küçük ile tutuksuz yargılanan Nedim Şener, Ahmet Şık, Muhammet Sait Çakır, İklim Ayfer Kaleli, Ahmet Mümtaz İdil, Şükrü Doğan Yurdakul, Müyesser Yıldız ile Coşkun Musluk katıldı.
Yalçın Küçük - 16.11.2012
Oda Tv Davası Başladı
Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın'ın sanık olarak yargılandığı Odatv davasının 14. duruşması başladı. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3'ü tutuklu 13 sanıklı duruşmaya tutuklu sanıklar Soner Yalçın, Yalçın Küçük ve Hanefi Avcı getirildi.
Yalçın Küçük - 13.11.2012
Ünlü Oyuncuyu Kızdıracak Sözler
"BERGÜZAR İNEK GİBİ BAKIYOR" Bergüzar Korel, 'Binbir Gece' dizisinde oynarken Yalçın Küçük'ün eleştirilerine maruz kalmıştı.
Yalçın Küçük - 11.11.2012
Kürt Yazar ve Politikacı Burkay Gündemi Değerlendirdi
Ergenekon davasında tanık olarak ifade veren Şemdin Sakık'ın Doğu Perinçek, Yalçın Küçük ve Ergenekon hakkındaki iddialarını da değerlendiren Burkay, "PKK içerisinde Ergenekon'un bir kolunun olduğundan şüphem yok.
Yalçın Küçük - 11.11.2012
"PKK'da Ergenekon'un Bir Kolu Var"
"PKK İNSAN HAYATINA ÖNEM VERMİYOR" "PKK, pek umut vermiyor. İnsan hayatına değer veren bir örgüt değil." diyen Burkay, şöyle devam etti: "BDP, etkilerini kullanmalıdır. 'Devam edin' şeklinde tavır takınmamalıdır. Ölümlerin gelmesi soruna çözüm sağlamaz, aksine gerilimi yükseltir. Olaylar iyice karmaşık hale gelir." Ergenekon davasında tanık olarak ifade veren Şemdin Sakık'ın; Doğu Perinçek, Yalçın Küçük ve Ergenekon hakkındaki iddialarını da değerlendiren Burkay, "PKK içerisinde Ergenekon'un bir kolu olduğundan şüphem yok.
Yalçın Küçük - 09.11.2012
Gizli Tanık'tan, Mahkeme Başkanı'na 'Kimliğimi Deşifre Ediyorsun' Tepkisi
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 65'i tutuklu 274 sanıklı Ergenekon Davası'nın 258. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Gazeteci Tuncay Özkan ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin de aralarında bulunduğu 35 tutuklu sanık hazır bulundu. Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 30 tutuklu sanık duruşmaya katılmadı. Öte yandan Odatv Davası'nından tutuklu bu davadan tutuksuz yargılanan Yalçın Küçük ile tutuksuz sanıklar Abdulvahip Özkaya ve Muhterem Bağcı duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 08.11.2012
"Osman Baydemir'i Öldürmem İstendi"
Ergenekon davasında ifadesine başvurulan eski DHKP/C üyesi gizli tanık Huzur, Kürt-Türk çatışması çıkarmak için kendisinden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i öldürmesinin istendiğini söyledi. ERGENEKON DAVASININ 257. DURUŞMASI İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 257. duruşmasında Mustafa Balbay, Veli Küçük, İbrahim Şahin ve Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu 35 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Mehmet Haberal, Hurşit Tolon, Levent Ersöz ve Doğu Perinçek'in de aralarında bulunduğu 30 tutuklu sanık ile başka suçlardan tutuklu sanıklar Yalçın Küçük ve Sami Hoştan ise duruşmaya katılmadı.
Yalçın Küçük - 07.11.2012
Mahkemede 'Sakık'ın İfadesi Nerede Alınıyor' Tartışması
Duruşmada Prof. Dr. Yalçın Küçük'ün avukatı Hasan Fehmi Demir, 'görüntüsü salondaki perdeye yansıtılan Sakık'tan duruşma salonu binasında mı başka bir yerde mi ifade alındığı soruları tartışmaya neden oldu.
Yalçın Küçük - 07.11.2012
Şemdin Sakık: "Gözyaşı Olduğunda Öcalan'ın Keyfi Yerine Gelirdi"
Şemdin Sakık, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşma, savcı Mehmet Ali Pekgüzel'in sorularını yanıtladı. Savcı Pekgüzel, tutuksuz sanık Yalçın Küçük'ün MEDTV'de yaptığı bir programa ilişkin video görüntülerini Sakık'a izlettirilerek sorular sordu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Küçük Haberleri | Yalçın Küçük Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Yalçın Küçük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Küçük kimdir, hayatı ve biyografisi. Soner Yalçın, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Konuğu Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 00:58:31. #1.16#

title