YALÇIN KÜÇÜK HABERLERİ

Yalçın Küçük haber, Yalçın Küçük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Küçük - 05.08.2013
Küçük ve Alemdaroğlu Hakkında Yakalama Kararı
Ergenekon davasında aralarında Yalçın Küçük, Kemal Alemdaroğlu, Şener Eruygu, Tuncer Kılınç'ın daaralarında bulunduğu bazı kişiler hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Yalçın Küçük - 05.08.2013
Ergenekon'da Kararlar Açıklanıyor
Ergenekon davasında kararlar açıklanıyor.
Yalçın Küçük - 05.08.2013
Ergenekon Davası'nda Karar Okunmaya Başladı (6)
Ergenekon Davası'nda Mehmet Haberal'a 12 yıl 6 ay, CHP milletvekili Mustafa Balbay'a 34 yıl 8 ay, Emekli Orgeneral Kemal Yavuz'a 7 yıl 6 ay, Yalçın Küçük'e 22 yıl 6 ay, İnönü Üniversitesi eski rektörü Fatih Hilmioğlu'na 23 yıl, Hasan Atilla...
Yalçın Küçük - 25.06.2013
Basın Konseyi Tutuklu Gazetecileri Ziyaret Etti
Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç ile Yüksek Kurul Üyeleri Orhan Birgit ve Turgut Kazan, bugün Silivri Cezaevinde tutuklu gazeteciler Tuncay Özkan, Mustafa Balbay, Doğu Perinçek, Mehmet Deniz Yıldırım, Turhan Özlü ve Yalçın Küçük ile görüştü.-...
Yalçın Küçük - 21.06.2013
Mustafa Balbay'dan Meslektaşlarına Sitem
"BOŞUNA HUKUK ARAMAYIN ÇÜNKÜ HUKUK YOK" Odatv Davası'ndan tutuklu yargılanan, bu davanın tutuksuz sanığı Prof.Dr. Yalçın Küçük ise, "Boşuna hukuk aramayın çünkü hukuk yok.
Yalçın Küçük - 21.06.2013
Yalçın Küçük'ten Basın Mensuplarına Eleştiri: Hiç Biriniz Gazeteci Değilsiniz
Ergenekon davasının tutuklu sanığı CHP milletvekili Mustafa Balbay ile tutuklu sanık Gazeteci Tuncay Özkan'ın çağrısı üzerine bugünkü duruşmaya CHP milletvekilleri ve basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.
Yalçın Küçük - 18.06.2013
Prof. Dr. Manisalı: Manevi ve Bedeni Olarak Kendimi Çökmüş ve Çökertilmiş Hissediyorum
Haber-Kamera: Serpil KIRKESER / İSTANBUL DHA İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de Görülen Ergenekon Davası'nda Tutuksuz Sanık Prof. Dr. Yalçın Küçük Savunmasını Tamamladı.
Yalçın Küçük - 18.06.2013
"Ergenekon" Davası
- Tutuksuz yargılanan Prof. Dr. Manisalı: "Bu asılsız iddialar yüzünden son 4,5 yılda manevi ve bedeni olarak kendimi çökmüş ve çökertilmiş hissediyorum" "Herkesle iyi niyetle, bilim insanı olarak çalışır, elimi uzatırım. Sağlık durumum bu haldeyken bunları anlatmak durumunda kalmak bana ıstırap veriyor" İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada esas hakkındaki savunmasını yapan "Odatv" davasının tutuklu sanığı Yalçın Küçük, öldürülebileceği düşüncesiyle hep arkasına dikkat ederek yürüdüğünü söyledi.
Yalçın Küçük - 13.06.2013
Odatv Davasında Baykal'ın Tanık Olarak Dinlenecek
Odatv davasında CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın tanık olarak dinlenmesine karar verildi. Sanıklar Yalçın Küçük ile Hanefi Avcı'nın tahliye talebi reddedildi.
Yalçın Küçük - 13.06.2013
Oda Tv Davası (2)
Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın'ın sanık olarak yargılandığı Odatv davasında öğle arası verildi. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 2'si tutuklu 13 sanıklı davada gelen evrakların okunmasının ardından tutuklu sanıklar Hanefi Avcı ile Yalçın Küçük konuştu.
Yalçın Küçük - 10.06.2013
Tutuklu CHP Milletvekillerinden Açıklama
312'İNCİ DURUŞMA BAŞLADI İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 312. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Gazeteci Tuncay Özkan ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 46 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un da aralarında bulunduğu 20 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Bu davadan tutuksuz, başka davadan tutuklu yargılanan Yalçın Küçük ile tutuksuz sanıklar emekli Orgeneral Tuncer Kılınç ve Mustafa Abbas Yurtkuran da duruşmada hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 10.06.2013
"Ergenekon" Davası
Duruşmada, başka suçtan tutuklu yargılanan Yalçın Küçük ile tutuksuz sanıklar eski MGK Genel Sekreteri emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, eski Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.
Yalçın Küçük - 10.06.2013
Yurtkuran, Örgütsel İrtibat Suçlamasını Reddetti
Tutuksuz sanıklardan eski rektörler Mustafa Abbas Yurtkuran, eski MGK Genel Sekreteri emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, Hüseyin Buzoğlu ve Yalçın Küçük duruşmaya katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Küçük Haberleri | Yalçın Küçük Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Yalçın Küçük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Küçük kimdir, hayatı ve biyografisi. Mahkeme, Ergenekon Silahlı Terör Örgütü'nün Var Olduğu Kararına Vardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 18:35:05. #1.16#

title