YALÇIN KÜÇÜK HABERLERİ

Yalçın Küçük haber, Yalçın Küçük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Küçük - 15.02.2017
Odatv Davasında Sanıklar Mütalaaya Karşı Savunma Yaptı
İstanbul 18'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya FETÖ soruşturmasından tutuklu sanık Ahmet Şık ile gazeteci Soner Yalçın, Prof. Dr. Yalçın Küçük ve eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu tutuksuz sanıklar katıldı.
Yalçın Küçük - 15.02.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: -------------------- -Grubun görüntüsü -Dışarı çıkan ihraç edilen akademisyenler -Pankartın görüntüsü -Atılan sloganlar -Yapılan açıklamalar -Fotoğraf çekimleri -Kucaklaşmalar -Grubun dağılması -Genel ve detaylar ============================== 9- " ODA TV DAVASI" NIN KARAR DURUŞMASINDA KALPAK DİYALOĞU Yalçın Küçük elindeki kalpağı, kürsüdeki başörtülü kadın hakimi işaret ederek mahkeme başkanına gösterdi ; ".
Yalçın Küçük - 14.12.2016
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: ------------------- Olay yerine karanfil bırakılması Atalay'ın açıklamaları Detaylar ========================== (GENİŞ HABER) 3- ODA TV DAVASINDA SAVCI, TÜM SANIKLARIN BERAATİNİ TALEP ETTİ Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.
Yalçın Küçük - 14.12.2016
Geniş Haber)- Oda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep Etti
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.
Yalçın Küçük - 14.12.2016
Oda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep Etti (1)
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı mütalaasını açıkladı.
Yalçın Küçük - 14.12.2016
Oda Tv Davasında Duruşma Savcısı Mütalaasını Açıkladı.
IHAAW105619-ASA/14-12-2016 - Oda TV davasında duruşma savcısı mütalaasını açıkladı. Savcı, Yalçın Küçük, Nedim Şener, Hanefi Avcı ve Ahmet Şık'ın da aralarında bulunduğu tüm sanıklar hakkında beraat kararı verilmesini istedi.
Yalçın Küçük - 06.11.2016
Dha Yurt Bülteni - 12
Vural Savaş, Saygı Öztürk ve Enver Aysever gibi isimlerin yanı sıra, Engin Alan, Ergün Poyraz, Yalçın Küçük, Mustafa Önsel, Oktay Yıldırım, Ali Türkşen gibi Ergenekon ve Balyoz davalarıyla da bilinen yazarlar, fuarın son günü Antalyalılarla bir aradaydı.
Yalçın Küçük - 21.09.2016
Odatv Davasında Yeni Savcıya Mütalaa İçin Süre Verildi
Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı, OdaTv Davası'nın özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde 6. duruşması yapıldı.
Yalçın Küçük - 21.09.2016
Odatv Davası
İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesindeki altıncı duruşmaya, sanıklardan Prof. Dr. Yalçın Küçük, gazeteciler Barış Pehlivan, Ahmet Şık, Nedim Şener, Barış Terkoğlu ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, Muhammet Sait Çakır ve Coşkun Musluk katıldı.
Yalçın Küçük - 15.07.2016
Ergenekon" Sanıklarından Küçük'ün Bireysel Başvurusu
Anayasa Mahkemesi, "Ergenekon" davası sanıklarından Yalçın Küçük'ün, hakkındaki mahkumiyet kararının gerekçesinin geç yazılması nedeniyle haklarının ihlal edildiğine karar vererek, 5 bin lira tazminat ödenmesine hükmetti.
Yalçın Küçük - 13.07.2016
TBMM Genel Kurulu
Bu bahsettiğiniz Doğu Perinçek'ten Veli Küçük'e, Yalçın Küçük'e kadar, bunlar kimin döneminde yakalanıp hesap soruldu? Bizim dönemde.
Yalçın Küçük - 21.04.2016
Ergenekon'da Karar Günü
Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, emekli orgeneraller Şener Eruygur, Hurşit Tolon, Hasan Iğsız, emekli tuğgeneraller Veli Küçük, Levent Ersöz ile Yalçın Küçük, Doğu Perinçek, Tuncay Özkan, Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal'ın da aralarında olduğu 274 sanıklı Ergenekon davasında sona gelindi.
Yalçın Küçük - 13.04.2016
Odatv Davası Mütalaa İçin Savcıya Gönderildi
İstanbul 18'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, tutuksuz sanıklar Barış Pehlivan, İklim Ayfer Kaleli ve Hanefi Avcı ile sanık avukatları hazır bulundu. Sanıklardan Yalçın Küçük, avukatı aracılığıyla sağlık raporu göndererek duruşmaya katılmadı.
Yalçın Küçük - 13.04.2016
Odatv Davasında Yeni Bilirkişi Raporu
- Davanın geçmişi İddianamede, Yalçın Küçük'ün "silahlı örgüt kurmak ve yönetmek", "kaos ortamı oluşturmak amacıyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek" gibi suçlardan 21 yıldan 43 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.
Yalçın Küçük - 13.04.2016
Oda Tv Davası Mütalaa İçin Eylül'e Ertelendi
Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık ve Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davasına devam edildi.
Yalçın Küçük - 22.03.2016
Ergenekon Sanığı Serdar Öztürk'ün Bireysel Başvurusu
Anayasa Mahkemesinin kararı, Ergenekon davasına ilişkin temyiz incelemesini yapan Yargıtay 16. Ceza Dairesine de gönderildi. Yargıtay 16. Ceza Dairesi heyeti, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, emekli orgeneraller Şener Eruygur, Hurşit Tolon, Hasan Iğsız, emekli tuğgeneraller Veli Küçük, Levent Ersöz, yazar Yalçın Küçük, Doğu Perinçek, Mustafa Balbay, Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 274 sanıklı "Ergenekon Davası"nın temyiz duruşmasında kararını, 21 Nisan 2016 Perşembe günü açıklayacak.
Yalçın Küçük - 21.03.2016
Oda Tv Davasında Bilirkişi Raporu Mahkemeye Ulaştı
Gazeteciler Nedim Şener, Barış Pehlivan, Prof. Dr. Yalçın Küçük ve eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nında aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda Tv davasında, dijital verilere ilişkin Boğaziçi Üniversitesinden 3 uzman tarafından hazırlanan bilirkişi raporu mahkemeye ulaştı.
Yalçın Küçük - 17.02.2016
Odatv Davası; Yalçın Küçük'ten Gelmeyen Sanıklara Tepki
Gazeteciler nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı OdaTv Davası'nın özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde 4. duruşması yapıldı.
Yalçın Küçük - 17.02.2016
Oda Tv Davası
Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın'ın da aralarında bulunduğu 13 kişinin yargılandığı Odatv davasının sanıklarından Yalçın Küçük, diğer sanıkların duruşmayı takip etmemesini eleştirdi.
Yalçın Küçük - 22.12.2015
Türkiye'de 2015 Böyle Geçti (10)
Yargıtay 16. Ceza Dairesi'ndeki, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, emekli Orgeneraller Şener Eruygur, Hurşit Tolon, Hasan Iğsız, emekli Tuğgeneraller Veli Küçük, Levent Ersöz, yazar Yalçın Küçük, Doğu Perinçek, Mustafa Balbay, Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 274 sanıklı "Ergenekon" davasının temyiz duruşması başladı.
Yalçın Küçük - 18.11.2015
Odatv Davası
İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanıklardan gazeteciler Nedim Şener, Barış Pehlivan ve İklim Ayfer Kaleli ile Yalçın Küçük ve eski emniyet müdürü Hanefi Avcı katıldı.
Yalçın Küçük - 18.11.2015
Oda Tv Davasında İTÜ Bilirkişilikten Çekildi
İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, gazeteciler Nedim Şener, Barış Pehlivan, İklim Ayfer Kaleli, Prof. Dr. Yalçın Küçük ve eski emniyet müdürü Hanefi Avcı hazır bulundu.
Yalçın Küçük - 18.11.2015
Odatv'de Bilirkişi Raporunu Boğaziçi Üniversitesi Hazırlayacak...
Gazeteciler nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı OdaTv Davası'nın özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde 3. duruşması yapıldı.
Yalçın Küçük - 18.11.2015
İstanbul Teknik Üniversitesi Odatv Davası Bilirkişiliğinden Çekildi
Odatv davasında dijital delillerin incelenmesi için mahkemenin bilirkişi istediği İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), öğretim üyelerinin incelemeyi layıkıyla yapamayacağını belirterek bilirkişilikten çekildi. Bunun üzerine Boğaziçi Üniversitesi’nden bilirkişi heyeti oluşturuldu. Mahkeme, dosyayı bilirkişiye gönderdi. İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya sanık gazeteciler Nedim Şener, Barış Pehlivan, İklim Ayfer Kaleli, Yalçın Küçük ve eski emniyet müdürü Hanefi Avcı katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Küçük Haberleri | Yalçın Küçük Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Yalçın Küçük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Küçük kimdir, hayatı ve biyografisi. Oda Tv DavasıNda Karar Günü(1).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 02:05:21. #1.16#

title