Yalçın Atlı Haberleri

Yalçın Atlı haber, Yalçın Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalçın Atlı - 18.11.2013
Eşme Devlet Hastanesi Bir Yaşında
Toplantıya Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doktor Yalçın Atlı, daire müdürleri, sağlık personeli, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Yalçın Atlı - 12.11.2013
Vali Erden'den Uşak Devlet Hastanesi'ne Ziyaret
Vatandaşa en uygun şartlarda sağlık hizmeti vermek için yoğun çaba içerisinde olduklarını ifade eden Vali Erden, şunları kaydetti: "Yeni Devlet Hastanesi yanına yapılması planlanan 250 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin tamamlanıncaya kadar vatandaşlarımıza eski devlet hastanemizde hizmet vermek için sağlık çalışanlarımız üstün gayret gösteriyor. Bina içerisinde ameliyathaneler, yoğum bakım ve acil servislerdeki gerekli bakım ve onarımlar tamamlandı. Çocuklarımız için hastane içerisinde çeşitli oyun alanları oluşturulup, yeni doğan ve prematüre bebeklerin bakımı için annelerin rahatlıkla kalabileceği anne oteli de hastane içerisinde yakın zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Ayrıca psikiyatri servisinde de hastalar için terapi, eğlence ve spor alanları oluşturulması konusunda çalışmalar başladı. Amacımız Uşak halkına en iyi şekilde hizmet vermektir. Özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışmalarımızı kutluyorum."  İncelemeleri sırasında Vali Erden'e Uşak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, İl Sağlık Müdürü Alper Cem Ünal, Uşak Devlet Hastanesi Yöneticisi Mutlu Vurkun ve hastane yetkilileri eşlik etti.
Yalçın Atlı - 22.10.2013
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği'nde Mali Değerlendirme
Çelebi, 2014 yılının mali ve idari anlamda 2013 yılı gibi çok başarılı bir yıl olacağını ümit ettiklerini belirterek, "Öncelikle hizmet verilen sağlık alanının şakaya gelmeyecek bir alan olduğu ve asla hataları ve tedbirsiz davranışları kabul etmeyeceğinin bilincindeyiz. Başta bize bu güne kadar ve bu göreve ilk başladığımız zamandan beri her zaman pozitif, arkadaşça ve samimi yaklaşan, yaptığımız görevin yüceliğini hep ön planda tutan Genel Sekreterimiz Yalçın Atlı'ya sonra bizi destekleyen ve yardımcı olan mesai arkadaşlarıma, tüm hastane yöneticilerimize, personellerimize ve misafirlerimize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım" diye konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yalçın Atlı Haberleri | Yalçın Atlı Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yalçın Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalçın Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Uşak'ta Tıp Bayramı Ziyaretleri Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 07:44:49. #1.13#

title