Yakuplu Haberleri

Yakuplu haber, Yakuplu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yakuplu - 10.07.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 2
Olay saat 08.15'te Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi 124 sokakta meydana geldi.
Yakuplu - 10.07.2019
BEYLİKDÜZÜ'NDE TRAFİK KAZASI SONRASI 5 KİŞİNİN YARALANDIĞI KAVGA KAMERADA
Olay saat 08.15'te Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi 124 sokakta meydana geldi.
Yakuplu - 02.07.2019
Zor şartlar altında mangal kömürü üretiyorlar
Mardin ve Şanlıurfa'dan aileleriyle Erzincan'ın İliç ilçesine gelerek çalışmaya başlayan mevsimlik işçiler, Yakuplu köyüne yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki dağın eteğine kurdukları çadırlarda mangal kömürü üretiyor.
Yakuplu - 21.06.2019
Beylikdüzü'nün doğal alanları yaza hazır
Beylikdüzü Belediyesi 2030 vizyonunda ortaya koyduğu daha yeşil Beylikdüzü hedefini yeşiline sahip çıkarak güçlendiriyor. Daha temiz ve daha mutlu bir Beylikdüzü için çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilkbahar ve yaz döneminin gelmesiyle ot ve çimlerin hızlı gelişim göstermesi sonucu ilçede çim biçme, ağaç ve çalılarda zirai ilaçlama ve ot temizliği gibi bakım çalışmalarını titizlik ve özveriyle yürütüyor. Bölge genelinde toplam 30.000m² çim biçme işlemini gerçekleştirerek Beylikdüzü'nü yaz aylarına hazırlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü aynı zamanda Yakuplu, Marmara, Dereağzı ve Gürpınar Mahalleleri ağırlıklı olmak üzere ortalama 50.
Yakuplu - 18.06.2019
"Beylikdüzü'nde kentsel dönüşüme ait bir çivi çakmamış"
Yakuplu Mahallesi'ndeki roman vatandaşlarla da bir araya gelen Kurum, burada yapmak istedikleri kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili vatandaşlara bilgi verdi, Yakuplu'da bir kentsel dönüşüm projesi başlatmak istediklerini aktardı.
Yakuplu - 18.06.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
Görüntü Dökümü: --------- -Arşiv 18.06.2019 - 11.36 - Haber Kodu : 190618065 =================== 5 - BEYLİKDÜZÜ'NDE KADINI BIÇAKLA REHİN ALDI Haber-Kamera: Ersan SAN-Çağatay KENARLI / İSTANBUL DHA  Beylikdüzü'nde bir kadını rehin alan kişi, işyeri çalışanları tarafından etkisiz hale getirildi.  Olay, Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerindeki bir GSM şirketinin çağrı merkezinde dün saat 15.
Yakuplu - 18.06.2019
Beylikdüzü'nde kadını bıçakla rehin aldı
BEYLİKDÜZÜ'nde bir kadını rehin alan kişi, işyeri çalışanları tarafından etkisiz hale getirildi. Olay, Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerindeki bir GSM şirketinin çağrı merkezinde dün saat 15.
Yakuplu - 18.06.2019
BEYLİKDÜZÜ'NDE KADINI BIÇAKLA REHİN ALDI
Haber-Kamera: Ersan SAN-Çağatay KENARLI / İSTANBUL DHA  Beylikdüzü'nde bir kadını rehin alan kişi, işyeri çalışanları tarafından etkisiz hale getirildi.  Olay, Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerindeki bir GSM şirketinin çağrı merkezinde dün saat 15.
Yakuplu - 17.06.2019
İstanbul'da SPA merkezlerinden hırsızlık
Gözaltına alınan zanlının Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'ndeki bir SPA merkezinden kol saati ile 15 bin lira, Fatih Akşemsettin Mahallesi'ndeki bir SPA merkezinden 30 bin avro değerinde sertifikalı kol saati, Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi'ndeki bir otelin SPA merkezinden 8 bin 500 lira, Bakırköy Osmaniye Mahallesi'ndeki yüzme havuzu ve sauna salonundan 4 bin lira çalınması olaylarına karıştığı öne sürüldü.
Yakuplu - 17.04.2019
Dha İstanbul Bülteni - 3
Atölyenin arka tarafındaki pencerenin de açık olduğunu ve tavandan delinerek içeri girildiği fark eden M.B. durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri 10 bin dolar ve 75 gram saf altını çalan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı. İşyerinin güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, işyerini soyan 2 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Şüphelilerden Muzaffer Mudu (40) yaklaşık bir ay sonra Bahçelievler Şirinevler Mahallesi bulunan bir kuoförde yakalandı. Hırsızlık Büro Amirliği polisleri çok yönlü olarak yürüttükleri soruşturmada diğer şüphelinin ise Fahrettin Aslan (43) isimli bir hükümlü olduğu ve cezaevinden özel izinle çıktığında hırsızlığı yaptığını ve bir haftalık izninin ardından 21 Şubat'ta yeniden cezaevine döndüğünü belirledi. Fahrettin Aslan'ın 4 işyerinden hırsızlık, 1 açıktan hırsızlık,1 kere resmi belgede sahtecilik suçlarından kaydının, Muzaffer Mudu'nun 2 işyerinden hırsızlık, 1 uyuşturucu ve 1 kumar suçlarından kaydının olduğu ortaya çıktı. Muzaffer Mudu gözaltındaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Görüntü dökümü: --------------- (GÜVENLİK KAMERASI) -Hırsızlık anları -Aktüel görüntü  -Şüpheli Mudu'nun emniyetten çıkışı   17.04.2019 - 11.57 Haber Kodu : 190417082 ============================= 6- ARKADAŞININ ARACINI SİLAH ZORUYLA ALARAK KAÇTI Haber-Kamera: Ersan SAN/İSTANBUL, Beylikdüzü'nden arkadaşının otomobilini silah zoruyla gasp edip kaçtığı iddia edilen şüpheli kaza yaptı. Şüpheli aracı olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçtı.  Olay, Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı'nda yaşandı.
Yakuplu - 17.04.2019
Arkadaşının Aracını Silah Zoruyla Alarak Kaçtı
Beylikdüzü'nden arkadaşının otomobilini silah zoruyla gasp edip kaçtığı iddia edilen şüpheli kaza yaptı. Şüpheli aracı olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçtı. Olay, Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı'nda yaşandı.
Yakuplu - 17.04.2019
Arkadaşının Aracını Silah Zoruyla Alarak Kaçtı
Beylikdüzü'nden arkadaşının otomobilini silah zoruyla gasp edip kaçtığı iddia edilen şüpheli kaza yaptı. Şüpheli aracı olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçtı.  Olay, Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı'nda yaşandı.
title