YAKUP TAŞ HABERLERİ

Yakup Taş haber, Yakup Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yakup Taş - 18.02.2019
Başkan Dağtekin; "Tüm Enerjimizi Adıyaman İçin Harcayacağız"
Kısa zaman önce Seçim Koodinasyon Merkezi'ni (SKM) açtıklarını anımsatanDağtekin" Vatandaşlarımızın rahatlıklaulaşabileceği,şehrin en merkezi konumunda açtığımız Seçim Koordinasyon Merkezimiz (SKM), propaganda çalışmalarımızda büyük rol oynuyor. Bundan sonraki kampanya sürecimizin planlamaları, SKM tarafından yürütülmektedir. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde belediye Başkan Adayımız ile birliktebasın mensuplarımızla bir toplantı yapacağız. Bu toplantı da Belediye Başkan Adayımız Süleyman bey projelerini basın mensuplarımızla paylaşacaktır. Ayrıca bu toplantı daAK Parti olarak neler yapabildik ve Süleyman beyin seçilmesi halinde neler yapılabilir noktasında verimli bir toplantı olacağına inanıyorum. Adayımız sayın Kılınç'ın ekibiyle birlikte hazırladığı veseçim beyannamesi şeklinde nitelendirebileceğimiz bir sunumu hem teşkilatımıza hem de milletvekillerimizle paylaşmıştı. Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum ki başkan adayımız Süleyman bey , çok orijinal, nitelikli, ayağı yere basan ve yapılabilirlilik konusundasomut projelerle kamuoyunun karşısına çıkacaktır. Bizde bir de şöyle bir güzellik var;Tüm teşkilatımız , milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Allah'a hamd olsun ki, bu birliği en üst seviyede tutan bir partiyiz. Memlekete hizmet noktasında asl olan da bu birlik ve beraberliğin sağlanmasıdır.AK Parti olarak seçim süreci boyunca Ankara ileyoğun bir temas halindeyiz. Ankara'ya her gittiğimizde şehrin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin kazandırılması için AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız ve aynı zamanda milletvekilimiz Ahmet Aydın (Ki bugüne kadar hem TBMM çatısı altında, hem de genel merkezimizde aldığı görevler dolayısıyla tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı, bizim de gurur vesilemiz olan milletvekilimiz), ile birlikte Halil Fırat, Yakup Taş ve M.
Yakup Taş - 20.08.2018
Adıyaman'da Şehitlik ve Şehit Ailelerine Ziyaret
ADIYAMAN'da Kurban Bayramı arifesinde Vali Nurullah Naci Kalkancı iye protokol üyeleri şehitliği ziyaret ederek, şehitlerin mezarına karanfil bıraktı. Şehitlik ziyaretine Vali Nurullah Naci Kalkancı'nın yanı sıra Adıyaman Milletvekilleri Halil İbrahim Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş, Abdurrahman Tutdere, Garnizon Komutanı Albay Hüseyin Gürfidan, Belediye Başkan Vekili Abdurrahman Karayılan, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, siyasi parti başkanları, STK Temsilcileri, bazı kurum amirleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Okutan, Jandarma ve Emniyet personeli ile şehit aileleri katıldı.
Yakup Taş - 15.07.2018
Kahta'da Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Açıldı
Törene, AK Parti Adıyaman milletvekilleri Muhammed Fatih Toprak ve Yakup Taş da katıldı.
Yakup Taş - 15.07.2018
AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Basın Mensuplarıyla Buluştu
İki yıl önce darbe girişimi ile karşı karşıya gelen halkın destan yazdığını anlatan Aydın, şöyle konuştu: "Bugüne kadar bu ülke çeşitli zamanlarda çeşitli şekillerde çok sayıda darbe girişimini yaşadı. Son yaşanan hain darbe girişimi ise 17'inci darbe girişimi idi. Bu darbe girişimi Cumhuriyet tarihi boyunca halka yaşatılan en tehlikeli darbe girişimiydi. Bu bir darbe girişiminden ziyade Türkiye'nin bağımsızlığı, özgürlüğüne karşı yapılan bir girişimdi. Türkiye'yi adeta Suriye'ye çevirme girişimiydi. İçeriden ve dışarıdan işbirlikçilerin desteğiyle ne tür araçlarla halkın üzerine bombaların atıldığını, meclisin bombalandığını bu halk gördü. Bu halk tüm bu top tüfeklere karşı ülkesi için göğsünü siper alarak bir destan yazdı. Bu direniş onlara şunu gösterdi ki milletin namusu bildiği bu vatanın bölünmez bütünlüğünü bölmeye kimsenin gücü yetmez." AK Parti Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak ve Yakup Taş da birer konuşma yaptı.
Yakup Taş - 29.06.2018
Ziraat Odalarından Meclise 3 Vekil
Bayraktar, yazılı açıklamasında, 24 Haziran seçimleri sonucunda, Akdeniz Ziraat Odası Başkanı Cengiz Gökçel'in Mersin, Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı'nın Aydın ve Adıyaman Ziraat Odası eski başkanı Yakup Taş'ın Adıyaman'dan milletvekili seçildiğini belirtti.
Yakup Taş - 27.06.2018
AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından AK Parti'den milletvekili seçilen Aydın ile İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak ve Yakup Taş, Adıyaman Adliye Sarayı'nda mazbatalarını aldı.
Yakup Taş - 25.06.2018
AK Parti'nin Yeni Yüzleri
27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre 295 milletvekili kazanan AK Parti'de 145 yeni isim Meclis'e girdi.
Yakup Taş - 25.06.2018
Adıyaman'da AK Parti Yerini Korudu, Hdp'nin Vekilliği CHP'ye Geçti
Geçen dönem olduğu gibi yine liste başı olan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ile mevcut milletvekili İbrahim Halil Fırat ile Muhammed Fatih Toprak ve Yakup Taş, AK Parti kadrosundan meclise girmeyi başardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yakup Taş Haberleri | Yakup Taş Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Yakup Taş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yakup Taş kimdir, hayatı ve biyografisi. Bu Muhalefetin Çalıştığını Gördünüz Mü?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 12:18:33. #1.14#

title