Yağış Nedeniyle Haberleri

Yağış Nedeniyle haber, Yağış Nedeniyle son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Beykoz'da Su Baskını...
İstanbul- Beykoz'da Su Baskını...
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
İstanbul'da Sağanak Yağış... -Beykoz'da Bir Fabrikadaki İşçileri Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor -Sağanak Yağışın Bugün Etkisini Kaybetmesi Bekleniyor
İstanbul'da Gece Saatlerinde Etkili Olan Sağanak Yağış Nedeniyle Su Baskınları Yaşanan Beykoz ve Sarıyer İlçeleri'nde Su Tahliye ve Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Güneydoğu'daki Sel Felaketi: 8 Ölü, 25 Kayıp
Başbakanlık Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Şırnak'ta Meydana Gelen Su Baskınlarında 8 Kişinin Öldüğünü, 25 Kişinin Kayıp, 1 Kişinin de Yaralı Olduğunu Bildirdi.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
İstanbul'da Sağanak Yağmur... -Sarıyer ve Beykoz'da Yaşanan Su Taşkınları Nedeniyle Çok Sayıda Ev ve İş Yerini Su Bastı
İstanbul'da Etkisini Sürdüren Sağanak Yağmur Nedeniyle Sarıyer ve Beykoz'da Çok Sayıda Ev ve İş Yerini Su Bastı.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Kayseri: Erciyes Kayak Merkezi, Yeni Sezona Hazırlanıyor
- Erciyes Kayak Merkezi'nde Hafta Boyunca Devam Eden Kar Yağışı, Turizmcilerin Sezon Hazırlıklarını Hızlandırmasına Neden Oldu. Bir Çok Turizm İşletmecisi, Erken Gelen Kar Yağışının Sevincini Yaşarken, Kayak Severler İse Sezon Açılışını Bekliyor.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Güneydoğu'da Yağmur Bilançosu: 8 Ölü, 25 Kayıp, 1 Yaralı
Başbakanlık Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü, Güneydoğu'da Dün Akşam Başlayan Etkili Yağmur Nedeniyle Oluşan Sel ve Su Baskınları Sonucu Diyarbakır'da 5 Ölüm 15 Kayıp, Şırnak'ta 3 Ölüm, 9 Kayıp, 1 Yaralanma, Mardin'de de 9 Kayıp Olmak Üzere Toplam 8 Kişinin Öldüğünü, 25 Kişinin Kaybolduğunu 1 Kişinin de Yaralandığını Açıkladı.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Diyarbakır'da Ölenlerden 11'inin Kimliği Belirlendi
Diyarbakır'ın Çınar ve Bismil İlçelerinde Sağanak Yağış Nedeniyle Sele Kapılarak ve Su Baskınlarında Ölen 17 Kişiden 11'inin Kimliği Belirlendi.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
İstanbul: İstanbul'da Sağanak Yağmur
İstanbul'da Gece Boyunca Etkili Olan Sağanak Yağmur, Beykoz ve Sarıyer'de Su Baskınlarına Neden Oldu. Sarıyer'de, Yolda Mahsur Kalan Sürücü Kepçeyle Kurtarıldı.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da "Sel Felaketi" Değerlendirmesi
Şanlıurfa'da dün akşam saatlerinde etkisini gösteren dolu yağışından sonra köylerde meydana gelen son durumla ilgili İl Kriz Merkezi'nden açıklama yapıldı. Kriz masasında yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nün hava tahmin verilerine göre bugün sabah saatlerinden itibaren il genelinde metrekareye 23.7 kilogram yağış düştüğü bildirildi. Aşırı yağışlar nedeniyle Kaynaklı, Akçalı, Aktaş, Çamlıdere, Yenisu, Karatepe, Güçlü, Kalecik, Körkuyu, Taşlıca, Şeyhçoban, Gümüştaş, Eğrice, Çoban, Mutluca, Kahraman, Ambartepe, Köse, Anaz, Konuş ve civarındaki bazı köylerde birçok evde maddi hasar geldi. İl Kriz Merkezi'nce, Devlet Su İşleri 15. Bölge Müdürlüğü, İl Özel idaresi ve Şanlıurfa Belediye Başkanlığı'na ait iş makineleri ve ekipler, Çamlıdere bucağına sevk edildi. Kriz Merkezi, aşırı yağış nedeniyle Cüllap deresinin taşması ihmaline karşın dere yakında bulunan ve zarar görmesi muhtemel evlerin taşkından etkilenmemesi için Anaz Köyü başta olmak üzere takip eden diğer köylerdeki vatandaşları uyararak, yakınlarının yanlarına yerleşmelerini yönünde çalışmalar yapıldı.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Güneydoğu'da Sel 8 Can Aldı, 15 Kayıp Var
Diyarbakır`ın Çınar ve Bismil ilçeleri ilçeleri ile Şırnak`ın Silopi ilçelerinde sağnak yağış can aldı. Çınar ve Bismil`de 5 kişi yaşamını yitirirken, 15 kişinin kayıp olduğu bildirildi. Şırnak`ın Silopi ilçesinde ise 3 kişi yaşamını yitirdi. Şırnak`ın Silopi ilçesinde meydana gelen sağanak yağış nedeniyle 3 kişi öldü.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Diyarbakır'daki Ölü Sayısı 8'e Yükseldi
Diyarbakır'ın Çınar ve Bismil ilçelerinde meydana gelen sağanak yağışta ölenlerin sayısı 8'e yükseldi. Diyarbakır Vali Yardımcısı ve Kriz Masası Başkanı Serdar Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün akşam meydana gelen sağanak yağış nedeniyle Bismil ve Çınar ilçesinde 5 kişinin öldüğünü hatırlatarak, ''Çınar'ın Meydan köyünde sulara kapılan 3 kişinin cesedi Meydanlı köyü yakınlarında bulundu.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Hatay: İskenderun'da Sağanak Yağış
Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde, Sabah Saatlerinde Bastıran Sağanak Yağış, Şehir Merkezinde Su Baskınlarına Neden Oldu.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Beykoz ve Kemerburgaz'da Su Baskınları
İstanbul- (Ön Bilgi) İstanbul'da Etkili Olan Yağış Nedeniyle Beykoz ve Kemerburgaz'da Su Baskınları Yaşanıyor. ...
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Silopi'de Sağanak Yağış: 3 Ölü
Şırnak'ın Silopi İlçesinde Meydana Gelen Sağanak Yağış Nedeniyle 3 Kişi Öldü.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Şırnak: Şırnak'ta Sel Felaketi: 3 Ölü
Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde Etkili Olan Sel Felaketi Sebebi ile 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Belirtildi.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Diyarbakır: Diyarbakır'da Sel Felaketi: 5 Ölü, 15 Kayıp
Diyarbakır ve Çevresinde Etkili Olan Sağanak Yağış, Sele Neden Oldu. Olayda 5 Kişi Hayatını Kaybederken, 15 Kişinin de Kaybolduğu Bildirildi.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Yağmurdan Mahsur Kalan 54 Kişi Kurtarıldı
Diyarbakır Valisi Efkan Ala, Sağanak Yağış Nedeniyle Mahsur Kalan 18'i Çocuk 54 Kişinin Kurtarıldığını Söyledi.
Yağış Nedeniyle - 1.11.2006
Batman: Batman'da Sel
Batman'da, Sağanak Yağış Sonrası Meydana Gelen Sel Sonucu Bir Çok Mahalle Sular Altında Kalırken, Hasankeyf, Beşiri ve Diyarbakır Yolları Trafiğe Kapandı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İzmit: Kocaeli'de Sağanak Yağışla Dereler Taştı
Kocaeli'de Akşam Saatlerinde Etkili Olan Sağanak Yağış Sonrasında Dereler Taşınca, Çok Sayıda Fabrika Sular Altında Kaldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da Sel Felaketi
Şanlıurfa'da, sel tehlikesi nedeniyle merkeze bağlı 3 köy tamamen boşaltıldı. Boşaltılan Yarımsu, Kaynaklı ve Mutluca köylerinin halkı Çamlıdere Köyü'nde bekletiliyor. Şanlıurfa'da sel tehlikesine karşı boşaltılan köy sayısı 5'e yükseldi. Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa ilçeleri ve köylerinde 3 gündür belirli aralıklarla devam eden yağmur, sel felaketine dönüştü. 4 kişinin öldüğü 2 kişinin de kayıp olduğu sel felekati, bugün de merkeze bağlı 5 köyü vurdu. Şanlıurfa'da sel tehlikesi nedeniyle Aktaş ve Akçalı köylerinden sonra Yarımsu, Kaynaklı ve Mutluca köyleri de jandarma ekipleri tarafından boşaltıldı. Sel suları Uluslararası E-90 Karayolu'na kadar ulaştı ve karayolu yaklaşık 3 saat önce kapatıldı. Uluslararası karayolu, sel sularının sürüklediği samanlar ile doldu. Irak ve Gaziantep istikametinden gelen araçlar da, Siverek yönüne gönderiliyor. Etkili yağış nedeniyle merkeze bağlı Aktaş ile Akçalı köylerinden sonra da bugün akşam saatlerinde Yarımsu, Kaynaklı ve Mutluca köylerinde su baskınları yaşanması üzerine jandarma ekipleri harekete geçti.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Antalya: Manavgat'ta Aşırı Yağışlar
Antalya'nın Manavgat İlçesi yakınlarında bulunan Nifrit Deresi'nin sel sularıyla taşması sonucu, Manavgat-Alanya Karayolu ulaşıma kapandı. Sel sularına kapılan bazı araçlar da sürüklenerek yol kenarındaki tarlalara devrildi. Edinilen bilgiye göre, Manavgat İlçesi'ne 8 kilometre mesafede Alanya yolu üzerinde bulunan Nifrit Deresi'nin sel sularıyla taşması sonucu Manavgat-Alanya Karayolu ulaşıma kapandı. Sel sularına kapılan bazı araçlar ise sürüklenerek yol kenarındaki tarlalara devrildi. Yağmurun etkisini yitirmesiyle birlikte bölgeye gelen iş makinaları ve kurtarma ekipleri, yolu açmak ve mahsur kalan araçları çıkarmak için çalışmalara koyuldu. Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol, Manavgat Kaymakamı Fikret Dayıoğlu, Manavgat Ticaret Odası Başkanı Şükrü Ural ve Turizmciler Derneği Başkanı Cengiz Haydar Barut da olay yerinde kriz noktası oluşturarak gelişmeleri yakından takip etmeye başladı. Öte yandan, Manavgat-Konya Karayolu üzerinde Hacıobası Köyü'nde bulunan köprüde, yoğun yağış nedeniyle derenin taşmasıyla 3 saattir ulaşımın sağlanamadığı öğrenildi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da Sel Tehlikesi Nedeniyle 3 Köyün Boşaltılması Uyarısı
Şanlıurfa'da jandarma ekipleri, etkili olan yağmur ve dolu yağışı nedeniyle sel tehlikesiyle karşı karşıya kalabilecek riskli 3 köyün boşaltılması yönünde uyarıda bulundu. Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'da şiddetli etkili yağış nedeniyle merkeze bağlı bir çok köyde ve mezrada su baskınları yaşanması üzerine jandarma ekipleri harekete geçti.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Antalya: Manavgat Yağmura Teslim Oldu
Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde Dün Akşam Saatlerinde Başlayan ve Gün Boyunca Aralıklarla Devam Eden Yağmur Yağışı Sonrası Bazı Sokaklar ile Ev ve İşyerleri Sular Altında Kaldı. Side-sorgun Kavşağı'nda Bulunan ve Sular Altında Kalan At Çiftliğinde 1 At Boğularak Telef Oldu.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Diyarbakır: Diyarbakır'da Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor
Diyarbakır'ın Çınar ve Bismil ilçelerinde yağmur ve dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde yoğunlaşan yağmur, Çınar İlçesi'nde doluya dönüştü. Yaklaşık yarım saat etkisini kaybetmeden süren yağış nedeniyle Cumhuriyet Mahallesi'nde yaklaşık 60 evi su bastı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İstanbul'da Sağanak Yağış... -İstanbul Boğazı'nın Kıyı Kesimi Çamur Gölü Haline Geldi
Sağanak Yağışın Sarıyer Sırtlarından Toprağı Denize Taşıması Nedeniyle İstanbul Boğazı'nın Kıyı Kesimi Çamur Gölü Haline Geldi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Antalya: Antalya'da Sağanak Yağış Etkisini Sürdürüyor
Antalya-alanya Karayolu Pınarlı Yol Kavşağında Biriken Yağmur Suları Nedeniyle Ulaşım Tek Şeritten Sağlanıyor.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Mersin: Silifke'deki Sağanak Yağış
Mersin'in Silifke İlçesi'nde, Sağanak Yağış Nedeniyle Yüzlerce Dönüm Ekili Arazinin Sel Suları Altında Kaldığı Bildirildi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Fb Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Yağışa Önlem... -Sahanın Zemini Naylon Örtüyle Kapatıldı
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Sahanın Zemini, Yoğun Yağış Nedeniyle Naylon Örtüyle Kapatıldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Gaziantep: Gaziantep'te Trafik Kazası: 16 Yaralı
Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında 16 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun 19. kilometresinde meydana gelen kazada, Göksel Sertdemir yönetimindeki 46 P 4313 plakalı yolcu minibüsü, sürücünün yağış nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak devrildi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Antalya: Sel Suları 25 Metrelik Beton Köprüyü Yıktı
Antalya'nın Kumluca İlçesi Karacaören Köyü'nde, Alakır Çayı Üzerinde Bulunan 25 Metre Uzunluğundaki Betan Köprü Sel Sularıyla Yıkıldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Mersin: Silifke'de Şiddetli Yağış
Mersin'in Silifke İlçesi'nde Etkili Olan Şiddetli Yağış Nedeniyle Mersin-antalya Karayolu, 2 Saat Boyunca Trafiğe Kapandı. Anamur'dan Ambulansla Mersin Devlet Hastanesi'ne Sevk Edilen Ağır Yaralı Kadın, Yolda Mahsur Kaldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Kırklareli'nde İlk Kar Düştü
Balkanlar Üzerinden Gelen Soğuk ve Yağışlı Hava Trakya'da Etkili Oldu. Kırklareli'nin Dereköy Gümrük Kapısı'na Yılın İlk Karı Yağdı. Kar ve Soğuk Nedeniyle Gümrükteki Çeşmeler ve Bayrak Dondu.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İstanbul: Vali Güler'den İstanbul'u Etkisi Altına Alan Yağışla İlgili Açıklama
İstanbul Valisi Muammer Güler, yağışın trafikte bazı aksamalara neden olduğunu belirterek, "Ancak trafikte öyle çok önemli bir aksama yok ayrıca görevliler çalışmaya devam ediyor" dedi. Okan Üniversitesi'nin Akfırat Kampüsü ve 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılının açılış törenine katılan İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul'u etkisi altına alan kötü hava koşullarıyla ilgili olarak, "Bandırma,Yalova seferlerinde aksamalar oldu. Şehir içinde bazı bölgelere su taşkınları için müracaatlar oldu. Bunlara derhal müdahale edildi. Afet Koordinasyon Merkezi ve diğer görevliler çalışıyor. İstanbul trafiğinden yağış nedeniyle bazı aksamalar oldu.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İzmir: İzmir'de Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi
İzmir'de Dün Akşam Saatlerinde Başlayan Sağanak Yağış Sonrası Onlarca Ev Sular Altında Kalırken, Çekmeler Meydana Gelen 5'e Yakın Yol Trafiğe Kapatıldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Zonguldak: Zonguldak Sahillerinde Dev Dalgalar
Karadeniz'in Zonguldak Sahillerinde, Sağanak Yağış ve Fırtına Nedeniyle Boyu 7 Metreye Ulaşan Dalgalar Oluştu.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Diyarbakır: Diyarbakır'da Yerel Yönetimler
Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde Aşırı Yağış Nedeniyle Altyapı Kullanılamaz Hale Gelirken, Yüzlerce Evi Su Bastı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Şanlıurfa: Meteoroloji'den "Etkili Yağış" Uyarısı
Şanlıurfa'da, 4 Kişinin Ölümü ve 2 Kişinin Kaybolduğu Sel Felaketi Sonrasında Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Yağmur Uyarısında Bulundu. Şanlıurfa'da Sağanak Yağmurun 2 Gün Daha Süreceği Bildirildi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Gaziantep: Gaziantep'teki Sağanak Yağış
Gaziantep'te Sabah Saatlerinde Etkili Olan Şiddetli Sağanak Yağış Nedeniyle Kosgeb Hizmet Binası, Sağlık Ocağı ve Zabıta Karakolu Sular Altında Kaldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Antalya: Kemer'de Sağanak Yağış
Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, Dün Geceden Beri Devam Eden Sağanak Yağış Nedeniyle Bazı Evlerin Bodrum Katlarını Su Bastı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İstanbul: İstanbul'da Yağış
İstanbul'da etkili olan yağış ve fırtına nedeniyle bazı deniz otobüsü seferleri iptal edildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, İstanbul'un dün geceden itibaren şiddetli yağışın etkisi altına girdiği belirtilerek, AKOM, İtfaiye Daire Başkanlığı, Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü, İSKİ, İDO, İETT, Alt Yapı Müdürlüğü, Beyaz Masa ve Sosyal İdari İşler Müdürlüğü Lojistik Destek Merkezi'nin alarma geçtiği, ilçe belediyelerinin yağışla ilgili uyarılarak alınan tedbirler hakkında koordinasyon sağlandığı bildirildi. Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü; gündüz 320, gece 173 personel, 26 kanal açma aracı, 64 küçük kanal açma aracı, 39 kepçe, 61 kamyon ile göllenmelere karşı çalışma yaptı. İtfaiye Daire Başkanlığı; 60 istasyonda görevli 670 personel, 60 araç 180 motopomp, Lojistik Destek Merkezi 150 personeli, 35 araç, Katı Atık Değerlendirme Müdürlüğü 95 araç, 345 personel, toplam bin 658 personel, 560 araç ile görev yaptı. Gece boyunca İstanbul'un genelinde önemli bir olumsuzluk yaşanmadı. 7 Saatte metrekareye 35 kg yağış düştü. Rüzgarın hızı saatte 95 kilometreye ulaştı. Yağışlar özellikle Beykoz, Ümraniye, Çekmeköy, Şile de etkili oldu. Anadolu yakasında etkisini sürdüren yağış nedeniyle İstanbul gelinde su birikintisi ve kanal taşması olarak 58 olaya İSKİ, İtfaiye, Yol Bakım ve Onarım müdürlüğü ekipleri müdahale etti.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Tekirdağ: Meteoroloji Uyardı: "Trakya'da Sel Baskınları Olabilir"
Meteoroloji Trakyalıları Yağış Nedeniyle Oluşabilecek Sel ve Su Baskınlarına Karşı Uyardı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İstanbul: Seyir Halindeki Araçların Üzerine Aydınlatma Direği Devrildi
Bakırköy'de Şiddetli Yağışla Birlikte Etkili Olan Rüzgar Nedeniyle Seyir Halinde Bulunan 2 Otomobilin Üzerine Aydınlatma Direği Devrildi. Kaza Nedeniyle Yol Trafiğe Kapanırken, Araçlarda Maddi Hasar Meydana Geldi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Çanakkale'de Ada Seferleri İptal
Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de Etkili Olan Şiddetli Poyraz Nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada'ya Yapılan Araba Vapuru Seferleri İptal Edildi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Gaziantep: Gaziantep'te Çok Sayıda Ev ve İşyerini Su Bastı
Gaziantep'te sabah saatlerinde başlayan ve yaklaşık 1 saat süren sağanak yağış, hayatı felç etti. Saat 08.30 sıralarında başlayan ve kısa sürede şiddetini artıran sağanak yağış, yaklaşık 1 saat sürdü. Yağış nedeniyle yollarda derin su birikintileri oluşurken, birçok araç yolda kaldı.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İstanbul'da Metre Kareye 35 Kilogram Yağış Düştü
İstanbul'da 7 saatte metre kareye 35 kilogram yağış düştüğü bildirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden (AKOM) yapılan açıklamada, İstanbul'un dün geceden itibaren şiddetli yağışın etkisine girdiği belirtildi. İstanbul genelinde gece boyunca önemli bir olumsuzluk yaşanmadığı ifade edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi: ''7 Saatte metre kareye 35 kilogram yağış düştü. Rüzgarın hızı saatte 95 kilometreye ulaştı. Yağışlar özellikle Beykoz, Ümraniye, Çekmeköy ve Şile'de etkili oldu. Anadolu yakasında etkisini sürdüren yağış nedeniyle İstanbul gelinde 58 su birikintisi ve kanal taşmasına İSKİ, İtfaiye ile Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri müdahale etti.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Üsküdar'da Evlerini Su Basan Vatandaşlar ile Belediye Çalışanları Arasında Arbede Çıktı
İstanbul- (Dha Özel) Üsküdar Arakiyeci Hacı Cafer Mahallesi Nasreddin Hoca Sokak'taki Su Baskınları Vatandaşlar ile Belediye Çalışanları Arasında Krize Neden Oldu. Saat 03.00 Sıralarında Ev ve İşyerlerini Su Basan Vatandaşların Yardımına Belediye Ekipleri ve İSKİ Koştu. Ekipler Ev ve İşyerlerinde...
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Mardin: Nusaybin'de Elektrik Kesintisi Hayatı Felç Etti
Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde 20 Saatlik Elektrik Kesintisi Hayatı Felç Etti.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
İstanbul'da Sağanak Yağış... -Afet Koordinasyon Merkezi: -"istanbul'da 7 Saatte Metre Kareye 35 Kilogram Yağış Düştü. Rüzgarın Hızı Saatte 95 Kilometreye Ulaştı"
İstanbul'da 7 saatte metre kareye 35 kilogram yağış düştüğü bildirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden (AKOM) yapılan açıklamada, İstanbul'un dün geceden itibaren şiddetli yağışın etkisine girdiği belirtildi. Açıklamada, şiddetli yağış nedeniyle Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğünün gündüz 320, gece de 173 personelle 26'sı büyük olmak üzere 90 kanal açma aracı, 39 kepçe ve 61 kamyon ile göllenmelere müdahale ettiği, İtfaiye Daire Başkanlığının 60 istasyonda görevli 670 personel, 60 araç ve 180 motopomp, Lojistik Destek Merkezi'nin 150 personel, 35 araç, Katı Atık Değerlendirme Müdürlüğünün 95 araç ve 345 personelle çalışmalara destek verdiği ve toplam 1658 personel ile 560 aracın görev yaptığı bildirildi.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Muğla: Bodrum'da Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiledi
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Akşam Saatlerinden İtibaren Etkili Olan Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Mardin: Nusaybin'de Birçok Ev ve İşyerini Su Bastı
Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde Sağanak Yağış, Birçok Ev ve İş Yerinde Su Baskınlarına Neden Oldu.
Yağış Nedeniyle - 31.10.2006
Trafik Yine Felç Oldu!
İstanbul'da Etkili Olan Sağanak Yağış Nedeniyle Birçok Ev ve İş Yerlerini Su Bastı, Şehir İçi Trafikte Yoğunluk Oluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yağış Nedeniyle Haberleri | Yağış Nedeniyle Haber - Haberler - Sayfa 4 - Yağış Nedeniyle haberleri, son dakika yağış nedeniyle haber ve gelişmeleri burada. Bayburt'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 12:32:00. #1.15#
title