World Play Club, White Fest'te Gençlere Ayrıcalıklar Sunuyor

World Kredi Kart'ın Gençlere Özel Kulübü Olan Play Club, 27-31 Ocak ve 10-14 Şubat Tarihleri Arasında Uludağ'da Düzenlenecek White Fest Organizasyonlarında Üyelerine Birçok Ayrıcalık Sağlayacak.

World Play Club, White Fest'te Gençlere Ayrıcalıklar Sunuyor

World Kredi Kart'ın gençlere özel kulübü olan Play Club, 27-31 Ocak ve 10-14 Şubat tarihleri arasında Uludağ'da düzenlenecek White Fest organizasyonlarında üyelerine birçok ayrıcalık sağlayacak.

Worldcard, Uludağ ulaşımlarında yüzde 50 indirim ve otel konaklamalarında +3 Worldtaksit gibi fırsatlarına ek olarak, yalnızca Play Club üyelerine özel olarak, Beceren Teleski çıkışlarında yüzde 25 ve festival kapsamında düzenlenen konserlerde yüzde 15 indirim sunacak. Play Club üyeleri ayrıca Beceren Café'de düzenlenen Happy Hour'larda sunulan çeşitli ikramlara ücretsiz sahip olurken otel lobilerinde yer alan Play Station 3, Tabu, Scrabble, Jenga, Boggle, Monopoly, Tavla ve Langırt gibi oyunlardan da

istediğini ödünç alabilecek.

Henüz Play Club üyesi olmayanlar da Beceren, Genç Yazıcı, Monte Baia ve Karinna otellerindeki Play Club standlarından geçici kartlarını alarak White Fest'teki Play Club ayrıcalıklarına anında kavuşabilecek.

(BGO-BGO-BA-E)

Kaynak: İHA