Wordpress Haberleri

Wordpress haber, Wordpress son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wordpress - 27.03.2014
Mahkeme, Twitter'ın İtirazını Bu Nedenle Reddetti
Anadolu 5. Sulh Ceza Mahkemesi, "http//twitter.com/oyyokhırsıza" ve "http//hirsizaoyyok.wordpress.com" adresindeki yayınlara erişimin engellenmesine yönelik geçtiğimiz günlerde tedbir talebi aldı.
Wordpress - 21.03.2014
İşte Twitter.com Sitesine Giriş Yasağına Gerekçe Gösterilen 2 Karar
2 ADRESTEKİ YAYINLARA ERİŞİMİN ENGELLENMESİ TALEBİ Anadolu 5. Sulh Ceza Mahkemesi, twitter.com adlı internet sitesinin kapatılması için değil fakat AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve oğlu Erkam Yıldırım'ın "http//twitter.com/oyyokhırsıza" ve "http//hirsizaoyyok.wordpress.
Wordpress - 21.03.2014
Twitter'in Kapatılması İçin Binali Yıldırım'da Dava Açmış
Binali Yıldırım ve oğlu, 18 Mart tarihinde Istanbul Anadolu 5. Sulh Ceza Mahkemesi’ne dava açtı. Avukat Serkan Bayram aracılığıyla yapılan başvuru sonucu mahkemeye, söz konusu şikayet adreslerinde Yıldırım’ın kişilik haklarının ihlal edici nitelikte isnatlarda bulunulduğunu ve sıfatlar kullanıldığını ileri sürüldü. ‘Hırsıza oy yok’ başlığı altında Binalı Yıldırım’ın adının zikredildiğinin belirtildiği kararda, “Isimlerinin zikredilmesinin dahi başlı başına bir hak ihlali niteliğinde olduğu kanaatine varılarak, ‘twitter.com/oyyokhırsıza’ ve ‘hirsizaoyyok.wordpress.
Wordpress - 31.07.2013
Ezilenlerin Tiyatrosu Teknikleriyle Ekonomik ve Sosyal Haklara Bakış Eğitim Çağrısı
Başvuru koşulları: · 18-30 yaşları arasında olmak · Ankara'da ikamet ediyor olmak · Başvuru formunu en geç 19 Ağustos 2013 tarihine kadar https://kolektifyasamicinsanat.wordpress.
Wordpress - 18.06.2013
Türkiye'nin İlk Online Bilişim Akademisi Açıldı
KUTU 1: Bilişim Akademisi Bireysel Eğitim Programları: • Yazılım Uzmanlığı • Dijital Pazarlama Uzmanlığı • iPhone Yazılım Uzmanlığı • AutoCAD Uzmanlığı • Grafik Tasarım Uzmanlığı • Microsoft Office Uzmanlığı • Sistem ve Ağ Uzmanlığı • Web Tasarım Uzmanlığı • WordPress Eğitimi KUTU 2: Bilişim Akademisi Kurumsal Eğitim Programları: • Adobe Eğitimleri • Cisco Network Eğitimleri, • Dijital Pazarlama Eğitimleri • Microsoft Office Eğitimleri • Microsoft Yazılım Eğitimleri KUTU 3: Akademinin Temmuz ayı itibariyle başlayacak eğitim programları: • Asp.
Wordpress - 16.04.2013
Dev hizmet ateş altında!
Dünyaca ünlü blog hizmeti ve kodu Wordpress, dünya çapında bir saldırının altında.
Wordpress - 07.04.2013
10 Adımda 'Silinin'
4. Tumblr veya Wordpress blogunuz varsa onları da silin.
Wordpress - 15.01.2013
Günün Mobil Uygulaması: Picsart Photo Studio
& ; Düzenlediğiniz bu fotoğrafları Facebook, Flickr, Picasa, Dropbox, Fouresquare, Tumblr, Blogger, WordPress'de paylaşabiliyorsunuz.
Wordpress - 05.12.2012
Dijital Medya Okulu 3. Haftayı Geride Bıraktı
Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BÜSEM) ve Medya Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği Dijital Medya Okulu, 1 Aralık'ta gerçekleştirilen derslerle bir haftayı daha geride bıraktı. Üçüncü haftanın ilk dersini Fakülte İstanbul Ajans Kreatif Direktörü Enes Erkan verdi. "Viral Video" tekniklerini, viral ve geleneksel reklam arasındaki farkları çeşitli videolar eşliğinde açıklayan Erkan, YouTube'un gelişmesiyle birlikte artık internet kullanıcılarının da birer yayıncı olduklarının altını çizdi. "Multimedya Haber Teknikleri" dersinin eğitmeni, milliyet.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Devrim Çiçek, sunumunda haber sitelerinin amaçlarını ve internet editörlerinin önceliklerini çeşitli videolar eşliğinde anlatırken, 2013 yılına değin öngörülerini de paylaştı. Dijital Medya Okulu'nun 8 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek dördüncü haftasında ise "Uluslararası Medyada Haber Ekonomisi" dersini Anadolu Ajansı İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Çağatay Çulcuoğlu, "Mobil Uygulamalar" dersini ise Doğuş Yayın Holding Dijital İçerik Geliştirme Danışmanı Göze Sencer verecek. Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Beşiktaş Kampüsü evsahipliğinde gerçekleştirilen ve toplam 6 hafta sürecek olan Dijital Medya Okulu'nda yapılan çalışmaların ve ders notlarının paylaşıldığı blog'a şu linkten ulaşabilirsiniz: http://dijitalmedyaokulu.wordpress.
Wordpress - 28.11.2012
Dijital Medya Okulu Eğitime İki Yeni Konuyla Devam Ediyor
Medya Derneği'nden yapılan açıklamaya göre, Dijital Medya Okulu'nun 24 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen ikinci haftasında WordPress kitabı yazarı Ali Arslan, "Gazeteciler için Blog Teknikleri"ni anlattı.
Wordpress - 28.11.2012
Dijital Medya Okulu İkinci Haftayı Geride Bıraktı
Dijital Medya Okulu'nun 24 Kasım 2012 Cumartesi günü gerçekleştirilen ikinci haftasında WordPress kitabı yazarı Ali Arslan, 'Gazeteciler için Blog Teknikleri'ni anlattı.
Wordpress - 19.11.2012
Uluslararası Disiplinlerarası Tiyatro Buluşması
Detaylı bilgi için: http://maskistanbul.wordpress.
Wordpress - 16.11.2012
Dijital Medya Okulu Başlıyor
Altı hafta sürecek olan eğitim programında; Zaman Gazetesi Görsel Yönetmeni Fevzi Yazıcı, Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Aslıhan Ulutaş, Wordpress Kitabı Yazarı Ali Arslan, Sabah.
Wordpress - 11.10.2012
Türkiye'nin ilk CV Festivali Cumartesi Günü!
Etkinlik sonrası CVlerini, cvfestivali.org'a yükleyebilecek katılımcılara CV Festivali'nin bir de hediyesi var. Tüm katılımcılara 1 yıllık isimsoyisim.com alan adı tescili, hosting ve wordpress blog hediye ediliyor.
Wordpress - 09.10.2012
Dijital Medya Okulu Başlıyor!
Dijital Medya Okulu'nda konu başlıkları ve eğitmen kadrosu şu şekilde: Dijital Medyada Tasarımın Önemi - Fevzi Yazıcı (Zaman Gazetesi Görsel Yönetmeni) Gazeteciler İçin Google Araçları - Aslıhan Ulutaş (Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü) Gazeteciler İçin Blog Teknikleri - Ali Arslan (WordPress Türkiye Ekibi, Eğitimci / Yazar) Bir Haber Sitesinde İş Akışı - Özgür Yici (Sabah.
Wordpress - 05.10.2012
Türkiye'nin ilk CV Festivali Başlıyor!
Etkinlik sonrası CVlerini, cvfestivali.org'a yükleyebilecek katılımcılara CV Festivali'nin bir de hediyesi var. Tüm katılımcılara 1 yıllık isimsoyisim.com alan adı tescili, hosting ve wordpress blog hediye ediliyor.
Wordpress - 03.09.2012
Türk girişimcileri Pioneers Festival'de
GYİAD, Türk girişimcileri Pioneers Festival'de dünyanın teknoloji devleriyle buluşturuyor.
Wordpress - 05.07.2012
Risiad'ın Web Tasarımcısı Kursu Başladı
Kursiyerlere, temel bilgisayar programları dışında web sitesi yapımında öğrenilmesi gereken HTML, Photoshop, Flash, CSS, PHP, Mysql, Apache, Java Script, Wordpress ve Dreamweaver programları ile ilgili bilgiler veriliyor.
Wordpress - 26.06.2012
Galeri/Miz Konuk Sanatçı Programı Başladı!
Uluslararası genç sanatı İstanbul sanat ortamına taşıma amacıyla oluşturulan Galeri/Miz Konuk Sanatçı Programı, Haziran 2012 itibariyle ilk konuklarını ağırlamaya başladı. Yaz aylarına özgü olan program boyunca galeri, sergileme mekânı olmaktan çıkarak bir üretim mekânına, sanatçı atölyesine dönüşüyor. Üç dönem hâlinde farklı sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan program üçer haftalık periyotlar şeklinde, Ağustos ayının sonuna dek sürecek. Program boyunca meydana getirilen yapıtlar, sezonun ilk sergisinde sergilenecek. Gelişmeleri blog adresimizden takip edebilirsiniz: http://mizresidency.wordpress.
Wordpress - 25.04.2012
"Sendika Uzmanı İsmet Aslan'a Özgürlük" Kampanyası Başlatıldı
Sendika uzmanları ayrıca, kurdukları "http: //ismetaslanaozgurluk.wordpress.
Wordpress - 21.04.2012
"İnternet Zirvesi" Zirve Üniveristesi'nde Yapıldı
Zirve öncesinde wordpress üzerine Bilgisayar Mühendisi Yazılım Uzmanı Fatih Türker, atölye çalışması gerçekleştirdi.
Wordpress - 21.04.2012
Zirve Üniversitesi'nde "İnternet Zirvesi" Düzenlendi
İnternet Zirvesi kapsamında öncesinde bilgisayar mühendisi yazılım uzmanı Fatih Türker, "Wordpress" üzerine atölye çalışması gerçekleştirdi.
Wordpress - 21.04.2012
Zirve Üniversitesi, 'İnternet Zirvesi' Düzenledi
İnternet Zirvesi öncesinde Wordpress üzerine bilgisayar mühendisi ve yazılım uzmanı Fatih Türker, atölye çalışması gerçekleştirdi.
Wordpress - 13.04.2012
İnterneti Erkekler Daha Çok Kullanıyor
Dünya'da 2.2 milyar internet kullanıcısın olduğunu ifade eden Akgül, "Dünyada 888 milyon kayıtlı bilgisayar, 220 milyon alan adı, 677 milyon web, trilyon ölçüsünde web sayfası, milyonlar ölçüsünde video ve 130 milyon civarında kişisel web ve blog olduğunu düşünüyoruz. Türkiye'de ise 3-3.5 milyon civarında internet kullanıcısı, 4 milyon bilgisayar, 300 bin Türkiye içinde ve 1.3 milyon Türkiye dışında alan adı var. Halkımızın yüzde 30-38'si interneti düzenli kullanıyor, interneti kullananlar yüzde 45, interneti kullanmayan yada hiç kullanmamış olanlar ise yüzde 55'tir. Evlerin yüzde 43'ünde internete erişim var. Erkeklerin yüzde 56'ı, kadınların ise yüzde 35.3'ü internet kullanıyor. Kentlerde oran yüzde 53.2 olan kullanım, kırsalda yüzde 25.7'ye düşüyor. Kadınlarda ise bu oran kentlerde yüzde 43.5 ve kırsalda yüzde 16.4 oluyor. Facebook'a kayıtlı kullanıcı sayısı 845 milyonu aştı. Günde 425 milyon kişi Facebook'u ziyaret ediyor. Bir ay içinde mobilden bağlanan sayı ise 400 milyon civarında. Twitter'da 350 milyon kullanıcı söz konusu. Twitter'i aktif kullanan 140 milyon, günde 300 milyon tweet ve 1.6 milyar sorgu var. Twitter'de en çok izlenen kişi 20 milyon civarında takipçisi ile Lady Gaga. Linkedin 125 milyon civarında. Wordpress 20 milyonu aşmış durumda.
Wordpress - 23.01.2012
"Herkes Kendi Web Sitesini Yapabilir"
Bursa'da, WordPress web sitesi geliştirme programı ile temel web tasarımı eğitimleri veren Tuğçe Çamsarı adlı öğretmen, herkesin kendi sitesini kolayca nasıl yapabileceğini anlatan kitap yazdı.
Wordpress - 19.01.2012
Amerika'da SOPA ve PIPA Yasası
Çevrimiçi Korsanlığı Durdurma Yasası (SOPA) ve Entelektüel Mülkiyetin Korunması Yasası (PIPA) olarak bilinen tasarı ABD'de senatosunda onaylanırsa ABD başta olmak üzere tüm dünyada internet ile ilgili köklü değişiklikler olacak. Amerikan Temsilciler Meclisi'nin korsanla mücadele için çıkaracağı SOPA ve PİPA yasalarını protesto etmek amacıyla bir çok büyük internet sitesi sitelerini  kararttı. Bu yasanın ileride internet sansürlerinin yolunu açacağını düşünen ve bu görüşte birleşen google, wordpress, boing boing gibi pek çok firma tasarıyı protesto ediyor.
Wordpress - 10.01.2012
Sevgililer Günü'nde Butik Pasta Siparişleri için
Pastacı Rapunsel'e ulaşarak Sevgililer Günü pasta, cupcake ve kurabiyeleri ya da kişiye özel temalı diğer pastalardan isteyenlerin pastacirapunsel.com ya da pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 24.12.2011
Yeni Yıl İçin En Güzel Hediye Adresleri
10- Her ısırıkta sizi hatırlatacak leziz kurabiyeler güzel bir hediye olur diye düşünüyorum. Happy Biccies kurabiyeler çok leziz. İsterseniz workshop'larına katılıp kurabiye yapmasını öğrenerek, sevdiklerinize kendi yaptıklarınızı hediye edebilirsiniz. İsterseniz de Happy Biccies'in kurucusu Başak sizin için kurabiyeler yapsın, paketlesin; size de hediye etmek kalsın. happybiccies.wordpress.
Wordpress - 24.12.2011
Yeni Yıl İçin En Güzel Hediyeyi Seçmenin Adresleri
10 Her ısırıkta sizi hatırlatacak leziz kurabiyeler güzel bir hediye olur diye düşünüyorum. Happy Biccies kurabiyeler çok leziz. İsterseniz workshop'larına katılıp kurabiye yapmasını öğrenerek, sevdiklerinize kendi yaptıklarınızı hediye edebilirsiniz. İsterseniz de Happy Biccies'in kurucusu Başak sizin için kurabiyeler yapsın, paketlesin; size de hediye etmek kalsın. happybiccies.wordpress.
Wordpress - 14.12.2011
"Profiterol Kulesi" Sipariş Ediliyor
Pastacı Rapunsel'e ulaşarak Profiterol Kules, yılbaşı pasta, cupcake ve kurabiyeleri ya da diğer özel temalı pastalardan isteyenlerin pastacirapunsel.com ya da pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 04.11.2011
Kutlamalarınız Tatlı Tatlı Olsun
Pastacı Rapunsel Tamamen kişiye özel, butik pastalar yapan Pastacı Rapunsel (Didem Özcan) "baby shower" adıyla da bilinen bebek kutlamaları için birbirinden güzel pasta ve kurabiyelere imza atıyor. Diğer özel gün pastaları gibi bebek kutlaması pastalarını da tamamen katkısız maddelerden yapan Özcan, ailelerin isteğine göre pasta, kurabiye ve cupcakeleri kişiye özel olarak tasarlıyor. Pastacı Rapunsel'den pasta ısmarlayarak bebek kutlamalarını benzersiz kılmak isteyenlerin pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 06.10.2011
Cadılar Bayramı'nın Eğlencesi
Pastacı Rapunsel'e ulaşmak isteyenlerin pastacirapunsel.com ya da pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 26.09.2011
Butik Pastanın Adresi
Pastacı Rapunsel'e ulaşmak isteyenlerin pastacirapunsel.com ya da pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 13.09.2011
Son Günlerin En Favori Pastası
Eğitimler minimum 3 kişilik kontenjan dolduğunda açılıyor ve tüm eğitimlerin başlama saati ise 11.00. Şirinler pastası ısmarlamak veyahut kurslara katılmak isteyenler ayrıntılı bilgiyi pastacirapunsel@gmail.com e-mail adresine veyahut 0 506 657 9488 numaralı telefondan Didem Özcan'ı arayarak öğrenebiliyorlar. Pastacı Rapunsel'in sitesini ziyaret etmek isteyenler için adres ise pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 06.09.2011
Pastacı Rapunsel'den Kişiye Özel Pasta Eğitimleri Başlıyor
Eğitimler minimum 3 kişilik kontenjan dolduğunda açılacak ve tüm eğitimlerin başlama saati ise 11.00. Bu kurslara katılmak isteyenler ayrıntılı bilgiyi pastacirapunsel@gmail.com e-mail adresine veyahut 0 506 657 9488 numaralı telefondan Didem Özcan'ı arayarak öğrenebiliyorlar. Pastacı Rapunsel'in sitesini ziyaret etmek isteyenler için adres ise pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 27.08.2011
"Grammy Pasta"
Los Angeles Staples Center'da bu yıl yapılan 53. Grammy Müzik Ödülleri'nde ödül kazanan Engin Göknar'a 20 Ağustos Cumartesi akşamı sürpriz bir parti düzenlendi. James Joyce'taki partiye Göknar'dan habersiz birçok müzisyen dostu davet edildi.'Best Native American Album' kategorisinde ödül kazanan albümün mix ve mastering'ini yapan Evren Göknar böylece Grammy ödülü kazanan ilk Türk ses mühendisi olmuştu. Gathering of Nations yapımcısı Derek Mathews Evren Göknar'a sahnede teşekkür ederek, albümün onun yaptığı katkılar sayesinde ödül kazanacak kaliteye ulaştığını açıkladı. Göknar bu ödülü kazanmasına karşın Türkiye'de bir kutlama yapmamıştı. Eşinin davet ettiği müzisyenlerle renklenen gecenin pastası ise Pastacı Rapunsel'den geldi. Tüm pastaların el yapımı olarak anne usülü pandispanya, ev yapımı krema, saf İsviçre çikolatası, mevsimine uygun meyveler ve özel olarak hazırlanan şeker hamuruyla yapan Didem Özcan'ın Grammy pastası gecenin en büyük sürprizi oldu. Göknar'ın Grammy ödülü pastası davetliler tarafından da ilgiyle karşılandı. Pastacı Rapunsel'in temalı pasta,cupcake ve kurabiyelerine ulaşmak isteyenlerin pastacirapunsel.com ya da pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 26.08.2011
Wordpress Yazılımı ile İlgili Kitap Yazdı
İnternet kullanıcıları için büyük önem taşıyan popüler blog altyapısı olan WordPress yazılımı ile ilgili olarak Sunguroğlu Lisesi Mezunları Derneği (SUNDER) üyesi Ali Arslan kitap yazdı.
Wordpress - 25.08.2011
Pastacı Rapunsel'den Bayrama Özel Tadlar
Son günlerde herkesin favorisi olan cupcakelerin yapımını işin ustasından öğrenmek isteyenler için de Eylül ayında atölyeler mevcut. Bir diğer eğitim olan ve talep üzerine açılan modelleme eğitiminde ise katılımcılar modelleme hamuru yapımı ve malzemelerin tanıtımının ardından hamurların renklendirilmesini öğreniyorlar. Modelleme eğitiminde 5 temel hayvan figürünü yapacak seviyeye gelen katılımcılar pastalarını fil, köpek, ayıcık, kuzu ve civciv ile süsleyebiliyorlar. Bu kurslara katılmak veya bayram cupcake ve kurabiyelerinden ısmarlamak isteyenler ayrıntılı bilgiyi pastacirapunsel@gmail.com e-mail adresinden, 0 506 657 94 88 numaralı telefondan Didem Özcan'ı arayarak öğrenebiliyorlar. Pastacı Rapunsel'in sitesini ziyaret etmek ve nefis pasta, cupcake ve kurabiyeleri görmek isteyenler için adres ise pastacirapunsel.wordpress.
Wordpress - 26.05.2011
Wordpress Ie6'ya Tahammül Edemedi!
Internet Explorer 6, belki de yediği en sert tekmelerden birini yedi: İşte IE6'yı terk eden dev!
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Wordpress Haberleri | Wordpress Haber - Haberler - Sayfa 4 - Wordpress haberleri, son dakika wordpress haber ve gelişmeleri burada. Youtube Yayıncıları İçin Şekilleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 20:55:03. #1.15#

title