Wordpress 3.6 Oscar Yayınlandı - Haberler
Haberi Paylaş

  Wordpress 3.6 Oscar Yayınlandı

  Teknokulis - Haberler | Teknoloji
  Wordpress 3.6 Oscar Yayınlandı

  WordPress kullanıcılarının merakla beklediği yeni sürüm WordPress 3.6 Oscar adıyla duyuruldu.

  Furkan Yaldız - - Dünyanın en çok kullanılan açık kaynaklı kodlu ve ücretsiz olarak dağıtılan WordPress için 3.6 Oscar güncellemesi yayınlandı. Web çözümleri sunan içerik yönetim sistemi Wordpress, Wordpress 3.6 Oscar adıyla gelen yeni güncellemesiyle kullanıcılarını sevindirdi.

  Uzun zamandır beklenen bu güncelleme ile birlikte gelen yeniliklere bakacak olursak; geliştirilmiş değişiklik izleme özelliği, yazı kilitleme ve gelişmiş otomatik kayıt seçeneği, HTML 5 medya oynatıcısı ve menü düzenleyicisi gibi yenilikler bulunuyor. Ayrıca, tek sütunlu Twenty Thirteen teması WordPress 3.6 ile birlikte karşımıza çıkıyor.

  Wordpress'in bugun duyurduğu WordPress 3.6 Oscar, İngilizce sürüm olarak karşımıza çıkıyor. Ancak Türkçe olarak karşımıza çıkmasına alıştığımız WordPress'in, yakın zamanda Türkçe desteğinin de geleceğini söyleyebiliriz. Güncellemenin resmi duyurusu için buraya tıklayın.

  Ücretsiz ve kısa sürede kullanıcıları site sahibi yapan WordPress, bu duyurunun yanında bir de video yayınladı.

  Furkan Yaldız - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

  Teknokulis - Son Dakika Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title