Wındows Vısta'nın Bireysel Versiyonu 30 Ocak'ta Piyasada

Wındows Vısta'nın Bireysel Versiyonu 30 Ocak'ta Piyasada

Yazılım Devi Microsoft, Yeni İşletim Sistemi Windows Vista'nın Bireysel Versiyonunun, Tüm Bilgisayar Kullanıcılarının Kullanımına Hazır Duruma Getirildiğini ve 30 Ocak'ta Piyasaya Çıkacağını Açıkladı.

Wındows Vısta'nın Bireysel Versiyonu 30 Ocak'ta Piyasada

Yazılım devi Microsoft, yeni işletim sistemi Windows Vista'nın bireysel versiyonunun, tüm bilgisayar kullanıcılarının kullanımına hazır duruma getirildiğini ve 30 Ocak'ta piyasaya çıkacağını açıkladı.

Windows İşletim Sistemi Bölümü Başkanı Jim Allchin, Microsoft'un, yeni işletim sisteminin bireysel kullanıcılar için hazırlanan versiyonunun kodlarını kısa süre önce hazır duruma getirdiğini belirterek, ''Taş gibi oldu ve kullanıma hazır, bugün güzel bir gün'' dedi.

30 Ocak'ta satışa çıkacak Vista'nın, ilk başta 5 dilde piyasaya çıkarılacağını belirten Allchin, kurumsal versiyonunun da daha önce açıklandığı gibi 30 Kasım'da piyasaya çıkacağını kaydetti.

Çıkışı birçok kez ertelenen Vista, 30 Ocak'tan sonra yeni bilgisayarlara önceden yüklenecek, ayrıca bilgisayar mağazalarında bireysel kullanıcılar için raflardaki yerini alacak.