WİLMA ELLES HABERLERİ

Wilma Elles haber, Wilma Elles son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wilma Elles - 1.10.2018
Antalya Wilma Elles Türk Kadınını Oynamak İstiyorum
Bu yıl 55'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya'ya gelen Alman oyuncu Wilma Elles, hayalinin Türk kadınını canlandırmak olduğunu söyledi.
Wilma Elles - 1.10.2018
Wilma Elles: Türk Kadınını Oynamak İstiyorum
BU yıl 55'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya'ya gelen Alman oyuncu Wilma Elles, hayalinin Türk kadınını canlandırmak olduğunu söyledi.
Wilma Elles - 1.10.2018
Dha Yurt Bülteni 15
Görüntü Dökümü ----------------------------- Maraton koşusu Nissibi köprüsü Takoran vadisi ve bitiş çizgisi Tekne turu Halay çeken vatandaşlar Dereceye giren sporcular ödül töreni Belediye başkanı Resul Yılmaz'ın konuşması Genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Mehmet SEZGİN-ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU:  1.2 GB ==================================================  6)WİLMA ELLES: TÜRK KADININI OYNAMAK İSTİYORUM  BU yıl 55'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya'ya gelen Alman oyuncu Wilma Elles, hayalinin Türk kadınını canlandırmak olduğunu söyledi.
Wilma Elles - 28.9.2018
Bakan Ersoy, 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' Projesini Başlattı
KÜLTÜR  ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçen yıl başlatılan 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' projesiyle 750 bin öğrencinin sinemayla buluşturulduğunu, bu sene ise hedeflerinin 1 milyon öğrenciyi sinemayla buluşturmak olduğunu söyledi. Ersoy, "Amacımız, sanat ve kültür ile genç yaşta öğrencilerimizi tanıştırmak ve bundan sonra onların devam ettirmelerini sağlamaktır" dedi.  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği işbirliğiyle geçen yıl hayata geçirilen 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' projesinin ikincisi, Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ile yüzlerce öğrencinin katılımıyla düzenlenen törenle bugün başladı.  Beyoğlu'ndaki Grand Pera Emek Salonu'nda gerçekleşen törene Bakan Ersoy, eşi Pervin Ersoy ile çocukları Mehmet Reşat ve Aslan Can katıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın da eşlik ettiği etkinliğe, çok sayıda öğrenci yer aldı.    Projeye destek veren ünlü isimler de etkinlikle hazır bulundu.  HEDEF 1 MİLYON ÖĞRENCİ Törende konuşan Bakan Ersoy, proje kapsamında geçen yıl 750 bin öğrenciyi sinema ile buluşturduklarını bu sene ise hedeflerinin 1 milyon öğrenciyi sinemayla buluşturmak olduğunu açıkladı. Ersoy, "Bunu gerçekleştirip ana hedefimiz olan 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' kampanyamızı hep devam ettirmek istiyoruz. Bu organizasyonu sadece biz düzenlemiyoruz. Başta  Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere Türkiye Belediyeler Birliği, Sinema Salon işletmecileri ve bütün organizasyonlarda bize destek veren sanatçı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.  ÜNLÜ İSİMLERDEN PROJEYE BÜYÜK DESTEK Necati Şaşmaz, Wilma Elles, Serkan Çağrı gibi isimlerin bulunduğu açılışta, öğrenciler ünlü isimlere yoğun ilgi gösterdi.
Wilma Elles - 28.9.2018
Bakan Ersoy: 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın Projesi'ni Başlattı
Kamera: Enver ALAS - İbrahim MAŞE  / İSTANBUL,DHA Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçen yıl başlatılan 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' projesiyle 750 bin öğrencinin sinemayla buluşturulduğunu, bu sene ise hedeflerinin 1 milyon öğrenciyi sinemayla buluşturmak olduğunu söyledi. Ersoy, "Amacımız, sanat ve kültür ile genç yaşta öğrencilerimizi tanıştırmak ve bundan sonra onların devam ettirmelerini sağlamaktır" dedi.  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği işbirliğiyle geçen yıl hayata geçirilen 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' projesinin ikincisi, Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ile yüzlerce öğrencinin katılımıyla düzenlenen törenle bugün başladı.  Beyoğlu'ndaki Grand Pera Emek Salonu'nda gerçekleşen törene Bakan Ersoy, eşi Pervin Ersoy ile çocukları Mehmet Reşat ve Aslan Can katıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da eşlik ettiği etkinliğe, çok sayıda öğrenci yer aldı.    Projeye destek veren ünlü isimler de etkinlikle hazır bulundu.  HEDEF 1 MİLYON ÖĞRENCİ Törende konuşan Bakan Ersoy, proje kapsamında geçen yıl 750 bin öğrenciyi sinema ile buluşturduklarını bu sene ise hedeflerinin 1 milyon öğrenciyi sinemayla buluşturmak olduğunu açıkladı. Ersoy, "Bunu gerçekleştirip ana hedefimiz olan 'Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın' kampanyamızı hep devam ettirmek istiyoruz. Bu organizasyonu sadece biz düzenlemiyoruz. Başta  Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere Türkiye Belediyeler Birliği, Sinema Salon işletmecileri ve bütün organizasyonlarda bize destek veren sanatçı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.  ÜNLÜ İSİMLERDEN PROJEYE BÜYÜK DESTEK Necati Şaşmaz, Wilma Elles, Serkan Çağrı gibi isimlerin bulunduğu açılışta, öğrenciler ünlü isimlere yoğun ilgi gösterdi.
Wilma Elles - 27.5.2018
Çocuk Sağlığına Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu
Dernekten yapılan açıklamaya göre, ödül törenine Türkiye Milli Pediatri Derneği Genel Koordinatörü ve Dünya Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkiler Direktörü Kerem Hasanoğlu ve dernek üyesi doktorların yanı sıra Barış Manço'nun ablası İnci Manço, oğlu Batıkan Manço ile oyuncu Wilma Elles katıldı.
Wilma Elles - 22.5.2018
Fenerbahçeli Mehmet Topal'dan Huzurevi Sakinlerine İftar
Huzurevi sakinlerinin de piste çıkarak eğlendiği davette, Wilma Elles çiçek ve kolonyadan oluşan hediyelerini huzurevi sakinlerine dağıttı.
Wilma Elles - 12.5.2018
2. Bosphorus Awards Ödülleri Sahiplerini Buldu
Maltepe Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen ödül törenine Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, TAVAK Vakfı Başkanı Faruk Şen, Avrupa Birliği Daimi Temsilcisi Milletvekili Christian Berger, Oyuncu Wilma Elles ve Birce Akalay ile iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.
Wilma Elles - 12.5.2018
2. Bosphorus Awards Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Maltepe Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen ödül törenine Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, TAVAK Vakfı Başkanı Faruk Şen, Avrupa Birliği Daimi Temsilcisi Milletvekili Christian Berger, Oyuncu Wilma Elles ve Birce Akalay ile iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.
Wilma Elles - 5.4.2018
Bu Hafta 9 Film Vizyona Girecek
"Eyvah Karım" Raşit Çelikezer'in yönettiği "Eyvah Karım" adlı filmin başrollerinde Asuman Dabak, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Metin Yıldız, Murat Okay, Binnur Şerbetçioğlu ve Sadi Celil Cengiz gibi isimler oynuyor.
Wilma Elles - 2.4.2018
Eyvah Karım" 6 Nisan'da Vizyona Girecek
Gösterim öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan filmin başrol oyuncularından Wilma Elles, filmde çok güzel bir ekip oluşturduklarını söyledi.
Wilma Elles - 3.3.2018
Türk Mankenler, Bakü'de Modanın Ateşini Yaktı
Dünyaca ünlü top modellerin katılımıyla Türkiye'nin en büyük moda organizasyonunu gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show, yurt dışındaki ilk etkinliğini kardeş ülke Azerbaycan'da gerçekleştirdi. Bu kez Türkiye'nin ünlü mankenlerini defile kadrosuna dahil eden firma, Bakü'de Türk rüzgarı estirdi. Azerbaycan'ın en büyük fuar merkezi EXPO Center'da düzenlenen organizasyon kapsamında, Türkiye'nin ünlü mankenleri Bakü'ye geldi. Aralarında Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Şebnem Schaefer, Günay Museyeva, Merve Büyüksaraç, Tuba Melis Türk ve Ege Begüm Yücetan'ın olduğu 30 Türk manken koreografisini Öner Evez'in hazırladığı defilede, Türk tasarımcıların 2018 ilkbahar- yaz kreasyonlarını sergiledi.
Wilma Elles - 17.1.2018
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'nin pasaport kontrolünden geçişleri  Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe"nin havalimanında görüntüleri Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'nin valizlerini alarak çıkmaları Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'nin çiçeklerle karşılanması Mok Choy Lin ve Aung Naing Soe'yle ropörtaj 17.01.2018 - 10.21 Haber Kodu : 180117014 ====================== 7- SANAT, SPOR VE İŞ DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ, BAĞIŞLARIYLA ÇOCUKLARA GÖZ KULAK OLDULAR   Haber-Kamera: Mustafa AKIN-İSTANBUL DHA  Sanat,  spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.    Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Wilma Elles - 17.1.2018
Ünlü İsimlerden İşitme Engelli Çocukların Eğitimine Destek
Etkinliğe aralarında Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi-Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier ve Hazan Salman'ın bulunduğu çok sayıda tanınmış isim katıldı.
Wilma Elles - 17.1.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
SANAT, spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı. Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Wilma Elles - 17.1.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
Haber-Kamera: Mustafa AKIN-İSTANBUL DHA  Sanat,  spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.    Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Wilma Elles - 17.1.2018
Ünlüler Çocuklara "Göz Kulak" Oldu
Sunuculuğunu Deniz Akkaya'nın yaptığı geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi-Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş, Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier ve Hazan Salman gibi çok sayıda isim katıldı.
Wilma Elles - 17.1.2018
Sanat, Spor ve İş Dünyasının Ünlü İsimleri, Bağışlarıyla Çocuklara Göz Kulak Oldular
SANAT, spor ve iş dünyasının ünlü isimleri, bu kez özel bir yardım kampanyası için buluştu. Selda Topal ve Züleyha Özgül'ün öncülüğünde; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde İşitme implantı takılan çocukların, işitme eğitimlerine bir yıllık fon sağlanma amacıyla "Çocuklara Göz Kulak Oluyoruz" kampanyası başlatıldı.  Düzenlenen geceye Deniz Çakır, Deniz Akkaya, Eda-Metin Özülkü, Erhan Yazıcıoğlu, Fırat Tanış, Wilma Elles, Nilgün Belgün, Naz Elmas, Selvi - Bülent Serttaş, Hande-Erdinç Acar, Gülnur Güneş, Zeynep Kartal, Sevinç Erbulak, Arzu Kunt, Hande Pekcan, Zeynep Toker, Gülbin Simitçioğlu, Yıldırım Mayruk, Levon Kordonciyan, Emine Ün, Tolga Karakaş, Ayşe Azizoğlu, Gurur Aydoğan, Ogün Kaptanoğlu, Saruhan Hünel, Nilay Cafer, Ebru Erbaş,  Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Deha Bilimlier, Hazan Salman'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Wilma Elles - 8.1.2018
Türk Kanser Derneği Toplantısına Ünlü İsimlerden Büyük Destek! 
Işıl Reçber, Revna Demirören, Serap Sarı, Özge Peker, Seda Akgül, Linet, İlkem Öztürk, Sitare Kalyoncuoğlu, Elif Gönlüm, Wilma Elles, Safiye Soyman, Betül Demir, Oya Germen, Şeyla Halis, Perihan Ünlücan, Gizem Tuncer, Siren Ertan, Buket Taşdelen gibi isimler katıldı.
Wilma Elles - 4.1.2018
Arif V 216'nın Galası Yapıldı
ÜNLÜ DAVETLİLER İş ve sanat dünyasından ise Şeyma ve Acun Ilıcalı, Barış Arduç, Özge ve Tolga Çevik, Ronit ve Cem Hakko, Fazıl Say, Siren Ertan, Elif Dürüst, Rana ve Erol Tabanca, Berrin Yoleri, Feryal Gülman, Ayşegül ve Ahmet Hotiç, Serra Tokar, Sedef Zaim, Yasemin ve İzzet Özilhan, Leyla Alaton, Selin Demiratar, Berrin Zorlu, Yasemin Taciroğlu, Melis ve Uraz Kaygılaroğlu, Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, Beyza ve Engin Hepileri, Pınar ve Kerem Özçapkın, Vildan Atasever, Wilma Elles, Hatice Aslan'ın da aralarında olduğu davetliler geceye katıldı.
Wilma Elles - 4.1.2018
Dha İstanbul Bülteni - 5
ÜNLÜ DAVETLİLER İş ve sanat dünyasından ise Şeyma ve Acun Ilıcalı, Barış Arduç, Özge ve Tolga Çevik, Ronit ve Cem Hakko, Fazıl Say, Siren Ertan, Elif Dürüst, Rana ve Erol Tabanca, Berrin Yoleri, Feryal Gülman, Ayşegül ve Ahmet Hotiç, Serra Tokar, Sedef Zaim, Yasemin ve İzzet Özilhan, Leyla Alaton, Selin Demiratar, Berrin Zorlu, Yasemin Taciroğlu, Melis ve Uraz Kaygılaroğlu, Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, Beyza ve Engin Hepileri, Pınar ve Kerem Özçapkın, Vildan Atasever, Wilma Elles, Hatice Aslan'ın da aralarında olduğu davetliler geceye katıldı.
Wilma Elles - 4.1.2018
Arif V 216'nın Galası Yapıldı
  ÜNLÜ DAVETLİLER İş ve sanat dünyasından ise Şeyma ve Acun Ilıcalı, Barış Arduç, Özge ve Tolga Çevik, Ronit ve Cem Hakko, Fazıl Say, Siren Ertan, Elif Dürüst, Rana ve Erol Tabanca, Berrin Yoleri, Feryal Gülman, Ayşegül ve Ahmet Hotiç, Serra Tokar, Sedef Zaim, Yasemin ve İzzet Özilhan, Leyla Alaton, Selin Demiratar, Berrin Zorlu, Yasemin Taciroğlu, Melis ve Uraz Kaygılaroğlu, Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, Beyza ve Engin Hepileri, Pınar ve Kerem Özçapkın, Vildan Atasever, Wilma Elles, Hatice Aslan'ın da aralarında olduğu davetliler geceye katıldı.
Wilma Elles - 4.1.2018
Arif V 216'nın Galası Yapıldı
ÜNLÜ DAVETLİLER İş ve sanat dünyasından ise Şeyma ve Acun Ilıcalı, Barış Arduç, Özge ve Tolga Çevik, Ronit ve Cem Hakko, Fazıl Say, Siren Ertan, Elif Dürüst, Rana ve Erol Tabanca, Berrin Yoleri, Feryal Gülman, Ayşegül ve Ahmet Hotiç, Serra Tokar, Sedef Zaim, Yasemin ve İzzet Özilhan, Leyla Alaton, Selin Demiratar, Berrin Zorlu, Yasemin Taciroğlu, Melis ve Uraz Kaygılaroğlu, Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, Beyza ve Engin Hepileri, Pınar ve Kerem Özçapkın, Vildan Atasever, Wilma Elles, Hatice Aslan'ın da aralarında olduğu davetliler geceye katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Wilma Elles Haberleri | Wilma Elles Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Wilma Elles haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Wilma Elles kimdir, hayatı ve biyografisi. Ace Of M.ı.c.e. Awards 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 08:44:08. #1.14#
title