Werder Bremen Antalya'da

Almanya 1. Ligi Bundesliga'nın İlk Yarısını Lider Tamamlayan Werder Bremen, İkinci Yarı Hazırlıkları İçin Antalya'ya Geldi.

Werder Bremen Antalya'da

Almanya 1. Ligi Bundesliga'nın ilk yarısını lider tamamlayan Werder Bremen, ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'ya geldi.

Dusseldorf üzerinden havayoluyla Antalya'ya gelen Werder Bremen kafilesini taşıyan uçak, öğle saatlerinde havalimanına indi. Havalimanında kısa bir açıklama yapan Werder Bremen Teknik Direktörü Thomas Schaaf, Antalya'nın ikinci yarı hazırları için çok uygun bir yer olduğunu belirterek, Antalya'da bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Schaaf, Antalya'ya düzenli olarak her sene geldiklerinin altını çizerek, "Antalya'da hazırlık yapmak için her türlü ortam var. Futbol sahaları ve hava gerçekten çok güzel. Werder Bremen olarak yeniden Antalya'da bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Antalya'da en iyi şekilde hazırlıklarımızı tamamlayarak, ilk yarısını lider bitirdiğimiz ligin ikinci yarısına iyi başlamak ve sonuna kadar iyi bir şekilde gitmek istiyoruz" diye konuştu.

Kadrosunda birçok yıldız futbolcuyu barındıran Werder Bremen kafilesi, daha sonra otobüsle Beşiktaş'ın da kamp yaptığı Rixos Premium Otel'e hareket etti. Werder Bremen, ikinci yarı hazırlıkları doğrultusunda Feyenoord, Galatasaray ve Beşiktaş'ın da yer aldığı Efes Pilsen Cup 6'ya katılacak.

(EKO-İY-OK-S)