Washington Post Haberleri

Washington Post haber, Washington Post son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Washington Post - 5.10.2019
"Kaşıkçı cinayeti, Veliaht Prens'in emri olmadan işlenmiş olamaz"
Callamard, Washington Post gazetesi için "Muhammed bin Selman Kaşıkçı cinayetinin sorumluluğunu üstlenemiyor ve emri altındaki kişileri de suçlayamıyor" başlıklı bir makale kaleme aldı.
Washington Post - 2.10.2019
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Mali yardımın artırılması AB'deki ülkelerin bir lütfu değildir,...
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Mali yardımın artırılması AB'deki ülkelerin bir lütfu değildir, Türkiye'ye yaptıkları bir jest değildir, Türkiye'ye verdikleri sözü tutmalarının bir gereğidir. Bu bir rüşvet siyasetidir. Türkiye herhangi bir ülkenin veya bölgenin mülteci kampı değildir, insan deposu değildir" "Birileri bu meseleyi Türkiye ve Suudi Arabistan arasında ikili bir mesele haline getirmeye çalışıyorlar, bu ikili bir mesele değildir. Krala ve Suudi Arabistan halkına ve devletine yönelik bir tavır değildir. Suudi Arabistan'ı yöneten Kral ve Suudi Arabistan halkı bütün bu tartışmaların dışındadır" "Mali yardımın artırılması AB'deki ülkelerin bir lütfu değildir, Türkiye'ye yaptıkları bir jest değildir, Türkiye'ye verdikleri sözü tutmalarının bir gereğidir. Bu bir rüşvet siyasetidir. Türkiye herhangi bir ülkenin veya bölgenin mülteci kampı değildir, insan deposu değildir" "Söyledikleri rakamın çok çok üstünde bir harcama, şimdiye kadar sıfırdan yapılan yapılar, depreme dayanıklı yapıların yapılması, güçlendirme, alt yapı ve üst yapının güçlendirilmesi bakımından son 17 yılda toplam 1 trilyon 215 milyar lira harcama yapılmıştır" "Referanduma götürülmüş bir sistem değişikliği var, vatandaşımız buna güçlü bir destek vermiş, bu bir yapboz tahtası değil. Vatandaşımızın onayından geçmiş bir şeyi bu kadar kısa zamanda herhangi bir ihtiyaç, toplumsal talep söz konusu değilken tekrar değiştirmek gibi bir tasarrufun içinde olmayız" "Bu şahıs amirallik yapmış. Kendi ülkesinin devlet başkanını belli bir son ile tehdit edecek kadar şuurunu kaybetmiş. Bir siyasi tartışma yapıldığı zaman bunlar nasıl zihniyetlerdir ki hemen siyasi cellatlığa soyunuyorlar" ANKARA - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Referanduma götürülmüş bir sistem değişikliği var, vatandaşımız buna güçlü bir destek vermiş, bu bir yapboz tahtası değil. Vatandaşımızın onayından geçmiş bir şeyi bu kadar kısa zamanda herhangi bir ihtiyaç, toplumsal talep söz konusu değilken tekrar değiştirmek gibi bir tasarrufun içinde olmayız" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan MYK toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Ömer Çelik, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. "Krala ve Suudi Arabistan halkına ve devletine yönelik bir tavır değildir" Cemal Kaşıkçı cinayetinde Türkiye'nin en ilkeli tavrı gösteren ülke olduğunu söyleyen Çelik, "Cumhurbaşkanımız her türlü riski göze alarak, bu konuyu gündemde tutmuş ve en son BM konuşmasında buna değinde. Suudi Arabistan prensi verdiği röportajda bu cinayetin sorumluluğunu üstlendiğini ve emri kendisinin vermediğini söyledi. Şimdiye kadar yürütülen soruşturmanın herhangi bir şekilde hukuk prensiplerine uygun bir soruşturma olduğunu söylemek mümkün değil. Cumhurbaşkanımız yıl dönümünde bu olayı Washington Post gazetesine bir yazı yazarak 21.
Washington Post - 2.10.2019
AK Parti MYK Toplantısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili Washington Post gazetesine bir makale yazdığını anımsatan Çelik, şöyle devam etti: "Cumhurbaşkanımız bu olayın 21.
Washington Post - 2.10.2019
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Referanduma götürülmüş sistem değişikliği var, vatandaşımız buna güçlü bir...
"Krala ve Suudi Arabistan halkına ve devletine yönelik bir tavır değildir" Cemal Kaşıkçı cinayetinde Türkiye'nin en ilkeli tavrı gösteren ülke olduğunu söyleyen Çelik, "Cumhurbaşkanımız her türlü riski göze alarak, bu konuyu gündemde tutmuş ve en son BM konuşmasında buna değinde. Suudi Arabistan prensi verdiği röportajda bu cinayetin sorumluluğunu üstlendiğini ve emri kendisinin vermediğini söyledi. Şimdiye kadar yürütülen soruşturmanın herhangi bir şekilde hukuk prensiplerine uygun bir soruşturma olduğunu söylemek mümkün değil. Cumhurbaşkanımız yıl dönümünde bu olayı Washington Post gazetesine bir yazı yazarak 21.
Washington Post - 2.10.2019
Hollanda'da Kaşıkçı'nın adı sokağa verildi
Uluslararası Af Örgütü Hollanda Şubesi tarafından, Suudi Arabistan'ın Lahey Büyükelçiliğinin bulunduğu "Kral Kanalı" sokağına, geçen yıl İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluğunda katledilen Washington Post yazarı gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın adı verildi.
Washington Post - 2.10.2019
Cemal Kaşıkçı'nın katledilişinin birinci yılı
Endonezya'da medyanın önde gelen isimleri, geçen yıl İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluğu'nda katledilen Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cinayetinin aydınlatılması gerektiğini belirtti.
Washington Post - 2.10.2019
Dha istanbul bülteni - 4
Yazar ve İnsan hakları aktivisti İyad el-Baghdadi'nin konuşması ise tören alanındaki ekranda yayınlandı. Amazon.com'un kurucusu ve Washington Post'un sahibi Jeff Bezos ile Washington Post yayıncısı Fred Ryan da konuşma yapan isimler arasında yer aldı.
Washington Post - 2.10.2019
Cemal kaşıkçı, öldürülmesinin birinci yılında anıldı
Yazar ve İnsan hakları aktivisti İyad el-Baghdadi'nin konuşması ise tören alanındaki ekranda yayınlandı. Amazon.com'un kurucusu ve Washington Post'un sahibi Jeff Bezos ile Washington Post yayıncısı Fred Ryan da konuşma yapan isimler arasında yer aldı.
Washington Post - 2.10.2019
Cemal kaşıkçı, öldürülmesinin birinci yılında anıldı
Yazar ve İnsan hakları aktivisti İyad el-Baghdadi'nin konuşması ise tören alanındaki ekranda yayınlandı. Amazon.com'un kurucusu ve Washington Post'un sahibi Jeff Bezos ile Washington Post yayıncısı Fred Ryan da konuşma yapan isimler arasında yer aldı.
Washington Post - 2.10.2019
Cemal Kaşıkçı, katledilişinin birinci yılında anılıyor
Orta Doğu'nun etkin gazetecilerinden Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda organize şekilde katledilmesinin üzerinden bir yıl geçti.
Washington Post - 2.10.2019
Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı katledilişinin 1. yılında anılıyor
Washington Post yazarı Suudi gazeteci Gazeteci Cemal Kaşıkçı, ülkesinin İstanbul Başkonsolosluğunda vahşice katledilişinin yıl dönümünde anılıyor.
Washington Post - 2.10.2019
Bütün dünya soruyor: "Kaşıkçı'nın cenazesi nerede"
Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğundan bir daha çıkamadı.
Washington Post - 1.10.2019
İstanbul Havalimanındaki robotlar, Washington Post'ta anlatıldı
Amerikan Washington Post gazetesinde yayımlanan bir yazıda, İstanbul Havalimanı'ndaki danışma robotları anlatıldı.
Washington Post - 1.10.2019
Washington Post'tan Kaşıkçı'nın ölüm yıl dönümüne özel sayfa
Amerikan Washington Post gazetesi, Cemal Kaşıkçı'nın yazdığı "Global Görüş" sayfasını, Suudi gazetecinin ölüm yıl dönümü nedeniyle "Cemal Kaşıkçı: Kayıp bir ses, büyüyen bir koro" başlıklı özel sayfaya dönüştürdü.
Washington Post - 30.9.2019
"Tarihin, Kaşıkçı'nın tartışmanın doğru tarafında olduğunu göstereceğine inanıyoruz"
Washington Post Gazetesi Yayın Kurulu, "Tarihin, kayıp dostumuz ve meslektaşımız Cemal'in (Kaşıkçı) tartışmanın doğru tarafında olduğunu ve Muhammed bin Selman'ın bir kemik testeresi ile savaşı kazanacağını düşünerek nasıl yanlışa düştüğünü göstereceğine inanıyoruz.
Washington Post - 30.9.2019
Kaşıkçı'nın nişanlısından "adalet arayışımı sürdüreceğim" mesajı
Cengiz, Washington Post gazetesi için "Adalet arayışım sürüyor çok geç değil.
Washington Post - 30.9.2019
ABD Katar'daki hava harekat merkezini kapattı
Washington Post gazetesindeki habere göre, ABD Hava Kuvvetleri, Katar'daki El-Udeyd Hava Üssü'nde bulunan Birleşik Hava ve Uzay Operasyonları Merkezi'nin faaliyetine son verdi.
Washington Post - 30.9.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kaşıkçı açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Washington Post gazetesi için bir makale kaleme aldı.
Washington Post - 25.9.2019
Suudi Arabistan: "Biz Cemal Kaşıkçı'yı öldürmedik"
Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de geldiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülmüştü.
Washington Post - 21.9.2019
Pelosi, Suudiler için İran'a askeri müdahaleye karşı çıktı
Washington Post yazarı Suudi gazeteci Kaşıkçı, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de gittiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülmüştü.
Washington Post - 21.9.2019
New York'taki Suudi etkinliğine "Kaşıkçı" iptali
Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı cinayeti ile olan bağı nedeniyle insan hakları örgütleri, kütüphanede yapılacak söz konusu programa, Veliaht Prensi bin Selman'ın yurtdışındaki itibarını arttırmasına yardımcı olacağı gerekçesiyle karşı çıkıyordu.
Washington Post - 20.9.2019
Kushner'in "Çöldeki Davos'a katılacağı" iddiası
Amerikan Washington Post gazetesinin edindiği bilgiye göre, "Çöldeki Davos" olarak da bilinen FII Konferansı'nın katılımcı listesinde, Kushener'in isminin yer aldığına dikkat çekildi.
Washington Post - 18.9.2019
Trump'ın yeni ulusal güvenlik danışmanı, "ılımlı" O'Brien
"En güvenli seçenek" Washington Post'a konuşan üst düzey bir yetkili, ulusal güvenlik takımını 2020 seçimlerine giden dönemde mümkün olduğunca az drama istediğini ve O'Brien'ın ulusal güvenlik danışmanlığı görevi için "en güvenli seçenek" olduğunu vurguladı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Washington Post Haberleri | Washington Post Haber - Haberler - Sayfa 7 - Washington Post haberleri, son dakika washington post haber ve gelişmeleri burada. McConnell'dan Temsilciler Meclisinde Türkiye çıkışı: Yaptırım uygulamak geri tepebilir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 09:00:03. #1.15#
title