Washington Post Haberleri

Washington Post haber, Washington Post son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Washington Post - 24.1.2020
ABD İstihbaratı Kaşıkçı raporunu hala Kongre'ye teslim etmedi
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman'a yönelik eleştirileri ile bilinen ve Washington Post gazetesinde köşe yazarlığı yapan Cemal Kaşıkçı, 2 Ekim 2018'de gittiği Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğundan bir daha çıkmamıştı.
Washington Post - 23.1.2020
Suudi yetkililer, Bezos'un telefonunun "hackleneceğinden" haberdarmış
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman'a yakın Suudi yetkililer, Amazon Üst Yöneticisi ve Washington Post gazetesinin sahibi Jeff Bezos'un telefonunun "hacklenmesine" ilişkin planlardan haberdar olduklarını ileri sürdü.
Washington Post - 22.1.2020
BM uzmanları, "Prens bin Selman'ın karıştığı hack olayının" derhal soruşturulmasını istedi
Birleşmiş Milletler (BM) insan hakları uzmanları, Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesinden 5 ay önce, gazetecinin çalıştığı Washington Post'un patronunun telefonunu "hacklettiği" iddialarıyla ilgili derhal soruşturma açılması için çağrıda bulundu.
Washington Post - 22.1.2020
İran Dışişleri Bakanı'ndan Avrupa'ya nükleer anlaşma eleştirisi
Zarif, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Washington Post gazetesindeki "Trump, Davos'ta AB ülkelerini yeni gümrük vergileriyle tehdit ediyor" başlıklı haberi alıntıladı.
Washington Post - 22.1.2020
Prens bin Selman'ın Washington Post patronunun telefonunu "hacklettiği" iddiası
Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesinden 5 ay önce, gazetecinin çalıştığı Washington Post'un patronunun telefonunu "hacklettiği" iddia edildi.
Washington Post - 21.1.2020
ABD Başkanı Trump'ın 3 yılda yaklaşık 16 bin "yanlış ya da yanıltıcı" ifade kullandığı iddiası
Washington Post gazetesinin haberine göre, Trump'ın bu eğilimi göreve geldiği 20 Ocak 2017'den bu yana her yıl artış gösterdi.
Washington Post - 20.1.2020
Venezuela, ABD ile doğrudan görüşmeye istekli
Maduro, The Washington Post'a verdiği röportajda, "ABD ne kadar büyük olsa da eğer iki ülke arasında saygı varsa, doğru bilgi alışverişi varsa, yeni bir ilişkinin kurulabileceğinden emin olun.
Washington Post - 17.1.2020
Siyahi Amerikalıların yüzde 80'i ülkenin geleceğinden endişeli
Washington Post (WP)-Ipsos tarafından gerçekleştirilen ankette, ülke genelindeki siyahi Amerikalıların gelecekten endişeli olduğu kaydedildi.
Washington Post - 16.1.2020
Almanya'da Savunma Bakanlığı, ABD'nin İran konusundaki otomobil tehdidini teyit etti
Washington Post gazetesinde yer alan habere göre, Donald Trump yönetimi, İngiltere, Fransa ve Almanya'yı, İran'a yönelik Birleşmiş Milletler (BM) yaptırımlarının geri getirilmesini tetikleyecek İhtilaf Çözüm Mekanizması'nın devreye sokulmasından günler önce tehdit ederek, söz konusu mekanizmayı devreye almamaları halinde Avrupa'dan ithal edilen otomobillere yüzde 25 gümrük tarifesi uygulayacağını belirtti.
Washington Post - 16.1.2020
Zarif, Avrupa'yı "Trump'ın tehditlerine boyun eğerek nükleer anlaşmayı satmakla" suçladı
ABD merkezli Washington Post gazetesi Avrupalı yetkililere dayandırdığı haberinde, Trump'ın nükleer anlaşmanın Avrupalı tarafları İngiltere, Fransa ve Almanya'yı, İran'a yönelik BM yaptırımlarının geri getirilmesini tetikleyecek İhtilaf Çözüm Mekanizması'nın devreye sokulmasından günler önce tehdit ettiğini yazmıştı.
Washington Post - 16.1.2020
Trump, Avrupa'yı İran'a karşı adım atmaması halinde, gümrük vergisi koymakla tehdit etti
ABD merkezli Washington Post gazetesinin Avrupalı yetkililere dayandırdığı haberine göre, Trump, İngiltere, Fransa ve Almanya'yı, İran'a yönelik BM yaptırımlarının geri getirilmesini tetikleyecek İhtilaf Çözüm Mekanizması'nın devreye sokulmasından günler önce, tehdit etti.
Washington Post - 13.1.2020
ABD, göçmenleri nereye gittiklerini söylemeden uçakla Guatemala'ya gönderiyor
Washington Post gazetesinin haberine göre, Honduras ve El Salvador'dan gelerek ABD'ye sığınmak isteyen göçmenler uçaklarla Guatemala'ya gönderiliyor.
Washington Post - 10.1.2020
Boeing çalışanının 737 Max için "soytarılar tarafından tasarlandı" dediği ortaya çıktı
Washington Post gazetesinin haberinde son yıllarda Boeing çalışanları arasında yapıldığı ileri sürülen iç yazışmalara ve gönderilen e-postalara yer verildi.
Washington Post - 7.1.2020
Meksika'da 2006'dan bu yana 60 binden fazla kişi kayboldu
Washington Post gazetesinin haberine göre, önceki tahminlerin aksine yetkililer, 2006'da uyuşturucuya karşı açılan savaşın oluşturduğu şiddet sarmalında kaybolanların sayısının 60 binden fazla olduğunu kaydetti.
Washington Post - 7.1.2020
6 Ocak 2020 Haberleri
6 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Washington Post - 6.1.2020
Kongredeki Demokratlar, Trump'ın "Süleymani" adımını sorguluyor
Washington Post gazetesine konuşan Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesi Başkanı Demokrat Adam Schiff, Trump'ın Süleymani'nin öldürülmesine ilişkin talimatının kamuya açık bir oturumda tartışılmasını istediklerini açıkladı.
Washington Post - 30.12.2019
Altun: Dünyanın gözü önünde öldürülen bir gazetecinin faillerinin aklamasına şahit oluyoruz
'FAİLLERİN AKLANMASINA ŞAHİT OLUYORUZ' Göstermelik yargılamalarla cinayet emri veren, İstanbul'a infaz timini yollayan ve Kaşıkçı'nın cesedini yok eden kişilerin aklandığını kaydeden Altun, şu açıklamada bulundu: "Basın özgürlüğü ve ifade hürriyeti hiçe sayıldı. Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili tüm deliller ortadayken infaz sürecinin sembolik bir yargılamayla halının altına süpürülmesi kabul edilemez.
Washington Post - 30.12.2019
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan "Cemal Kaşıkçı davasına" ilişkin yazı Açıklaması
Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili tüm deliller ortadayken infaz sürecinin sembolik bir yargılamayla halının altına süpürülmesi kabul edilemez.
Washington Post - 25.12.2019
GÖRÜŞ – Avrupa'nın tarihi "kesin çözümlerle" dolu
"Etnik temizlik" tabiri, kelimelerin, 1992-1995 yılları arasında Bosna-Hersek'te yaşananların anlamını nasıl değiştirdiğine tipik bir örnek. İngilizcede "etnik temizlik" (ethnic cleansing) kavramı ilk olarak Ağustos 1992'de bir Washington Post makalesinde kullanıldı.
Washington Post - 24.12.2019
Kaşıkçı davasında beklenen son: Suudi Başsavcılığının kararı örtbas niteliğinde
Washington Post yazarı Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın son yıllarda Suudi Arabistan'ın kimi politikalarını eleştirmesi Suudi yönetimi tarafından hoşnutsuzlukla karşılanmış, en nihayetinde Kaşıkçı, Suudi Arabistan hanedanına yakın isimlerin sorumlu olduğu düşünülen vahşi bir cinayete kurban gitmişti.
Washington Post - 24.12.2019
Washington Post Yayın Kurulu: "Suudi Arabistan'ın Kaşıkçı kararı, adaletle alay etmektir"
Washington Post Yayın Kurulu, "Suudi Arabistan, Gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinde, adaletle utanmasızca alay eden bir karar aldı.
Washington Post - 18.12.2019
Washington Post: "Uygurlu Türkler zorla çalıştırılıyor"
Washington Post gazetesinde yer alan haberde Çin'in, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki kamuoyunun tepkisini çeken kamplarda Uygurlu Türklerin zorla çalıştırıldığı belirtildi.
Washington Post - 16.12.2019
ABD'de yaşayan dünyanın en yaşlı çifti 80'inci evlilik yıl dönümünü kutlayacak
Washington Post gazetesinin haberine göre 80 yıldır evli olan 105 yaşındaki Charlotte ve 106 yaşındaki John dünyanın en uzun süreli evli çifti olma özelliğini taşıyor.
Washington Post - 10.12.2019
Amazon, 10 milyar dolarlık Pentagon ihalesinde Trump'ı hedef gösterdi
Amazon, ABD Federal Mahkemesine verdiği dilekçede, Trump'ın Washington Post'un sahibi Jeff Bezos'a zarar vermek ve şirketin ihale teklifini baltalamak için kamuoyunda açık ve gizli saldırılarda bulunduğunu öne sürdü.
Washington Post - 9.12.2019
ABD'nin Afganistan'da yaşadığı hezimetin belgeleri ortaya çıktı
Vietnam Savaşı'nın da başarısız olduğuna ilişkin gizli belgeleri yayımlayan ilk medya kuruluşlarından olan Washington Post, bu sefer de ABD'nin 2002'den bu yana işgal ettiği Afganistan'a ilişkin gizli belgeleri ele geçirdi.
Washington Post - 29.11.2019
Libya, ABD-Rusya çekişmesinin yeni sahası oldu
Aynı şekilde, Washington Post ve New York Times'a konuşan UMH'ye bağlı askeri yetkililer, Hafter güçlerinin geleneksel taktikleri dışında hareket eden birliklerle karşılaştıklarını paylaşırken, UMH sağlık görevlileri de bugüne kadar gördüklerinin dışında yaralanmalarla karşılaştıklarını aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Washington Post Haberleri | Washington Post Haber - Haberler - Sayfa 5 - Washington Post haberleri, son dakika washington post haber ve gelişmeleri burada. Kaşıkçı'nın nişanlısı Cengiz, Trump'ın ABD Kongresinde yapacağı konuşmaya davet edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 06:39:48. #1.14#
title