Washington Post Haberleri

Washington Post haber, Washington Post son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Washington Post - 22.4.2020
Kovid-19 ile savaşan kuruluşların çalışanlarına ait olduğu iddia edilen bilgiler internete düştü
Washington Post'un haberine göre, internet üzerinde aşırılıkçı ve terörist örgütleri takip eden SITE İstihbarat Grubu, 25 bin civarında e-posta adresi ve şifrenin pazar ve pazartesi günleri internete düştüğünü tespit etti.
Washington Post - 20.4.2020
Çin, Kovid-19'un laboratuvardan sızdığı iddialarını yalanladı
ABD basınından Washington Post gazetesi, 14 Nisan'da yayımladığı haberde, ABD'nin Pekin Büyükelçiliğinin 2018'de Dışişleri Bakanlığına gönderdiği şifreli yazışmalarda, yarasalardaki beta koronavirüsler üzerine araştırmalar yapan Vuhan Viroloji Enstitüsüne, laboratuvardaki güvenlik ve sağlık şartlarından duyulan endişeyi dile getirdiği kaydetmişti.
Washington Post - 17.4.2020
ABD'de Kovid-19'un kaynağının Vuhan'daki bir laboratuvar olduğuna dair inanç güçleniyor
Washington Post'un haberi Washington Post gazetesi, 14 Nisan'da yayımladığı haberde, ABD'nin Pekin Büyükelçiliğinin 2018'de Dışişleri Bakanlığına gönderdiği şifreli yazışmalarda, yarasalardaki beta koronavirüsler üzerine araştırmalar yapan Vuhan Viroloji Enstitüsü Laboratuvarı'ndaki güvenlik ve sağlık şartlarından duyulan endişeyi dile getirdiği kaydetmişti.
Washington Post - 16.4.2020
ABD, Kovid-19'un Çin'deki bir laboratuvardan çıkmış olma ihtimalini araştırıyor
Vuhan'daki laboratuvar şüphelerin odağında Washington Post gazetesi, 14 Nisan'da yayımladığı haberde, ABD'nin Pekin Büyükelçiliğinin 2018'de Dışişleri Bakanlığına gönderdiği şifreli yazışmalarda, yarasalardaki beta koronavirüsler üzerine araştırmalar yapan Vuhan Viroloji Enstitüsü Laboratuvarı'ndaki güvenlik ve sağlık şartlarından duyulan endişeyi dile getirdiği kaydetti.
Washington Post - 16.4.2020
ESOGÜ öğretim üyesinin katıldığı çalışma Washington Post gazetesinde yayınlandı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr.
Washington Post - 16.4.2020
15 Nisan 2020 Haberleri
15 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Washington Post - 11.4.2020
Cemal Kaşıkçı iddianamesi kabul edildi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, Orta Doğu'nun etkin gazetecilerinden, Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda katledilmesine ilişkin yürütülen soruşturma sonucunda 20 sanık hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianame, gönderildiği İstanbul Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
Washington Post - 10.4.2020
Trump yönetimi, ABD ekonomisini mayısta normale döndürmek istiyor
The Washington Post gazetesinin haberine göre, ABD Başkanı Trump, ekonomik faaliyetlerin 1 Mayıs'a kadar yeniden başlaması için strateji arayışına girdi.
Washington Post - 26.3.2020
G-7 ülkeleri dışişleri bakanları toplantısında ABD'nin "Vuhan virüsü" ısrarı
Washington Post'un 3 yetkiliye dayandırdığı haberine göre, ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin salgına "Vuhan virüsü" şeklinde atıfta bulunmak konusunda ısrar etmesi üzerine G7 dışişleri bakanları, ortak bir açıklama üzerinde anlaşma sağlayamadı.
Washington Post - 25.3.2020
BM Özel Raportörü'nden Kaşıkçı iddianamesine övgü, ABD'ye "bildiklerini açıkla" çağrısı
Orta Doğu'nun etkin gazetecilerinden, Washington Post yazarı Kaşıkçı'nın, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda katledilmesine ilişkin BM adına uluslarası soruşturmayı tamamlayan Callamard, Twitter'dan açıklama yaptı.
Washington Post - 25.3.2020
Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı
Orta Doğu'nun etkin gazetecilerinden, Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda katledilmesine ilişkin yürütülen soruşturma sonucunda 20 sanık hakkında kamu davası açıldı.
Washington Post - 25.3.2020
Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı
Orta Doğu'nun etkin gazetecilerinden, Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda katledilmesine ilişkin yürütülen soruşturma sonucunda 20 sanık hakkında kamu davası açıldı.
Washington Post - 24.3.2020
ABD'li 3 yayın kuruluşundan çalışma izinlerinin iptaline ilişkin Çin'e açık mektup
New York Times, Washington Post ve Wall Street Journal gazetelerinin yayıncıları, internet üzerinden gönderdikleri açık mektupta Çin'den, ülkedeki birçok muhabirinin çalışma iznini iptal etme kararından vazgeçmesini talep etti ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına işaret ederek bu durumun en çok ihtiyaç duyulan zamanda bilgiye erişimi tehdit edeceği değerlendirmesinde bulundu.
Washington Post - 24.3.2020
Kovid-19 salgını: ABD-Çin rekabeti propaganda savaşına dönüşüyor
İki ülke kısa süre önce medya alanında da karşı karşıya gelmiş ve ABD'nin beş Çinli medya kuruluşunu "yabancı misyon" olarak belirlemesinin ardından Çin; Washington Post, New York Times ve Wall Street Journal adına ülkede bulunan gazetecilere yasak getirmişti.
Washington Post - 21.3.2020
"ABD istihbaratı, ocak ve şubatta Kovid-19 için pandemi uyarısında bulundu" iddiası
Washington Post'un konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, ABD istihbaratının ocak ve şubat ayındaki raporlarında, hem Trump yönetimini hem de Kongre'yi, Çin'de görülen Kovid-19 konusunda uyardığı kaydedildi.
Washington Post - 20.3.2020
ABD'li senatörlerin koronavirüs krizinde haksız kazanç elde ettiği ileri sürüldü
Cumhuriyetçi senatörden büyük miktarda hisse satışı Washington Post gazetesinin haberine göre, ABD Senatosu İstihbarat Komitesinin Cumhuriyetçi Partili Başkanı Kuzey Carolina Senatörü Richard Burr da, pozisyonu sayesinde koronavirüs ile ilgili aldığı özel bilgi üzerine ABD Borsası düşüşe geçmeden önce şubat ayı ortasında kendisi ve eşine ait 628 bin dolar ile 1,72 milyon dolar değer aralığındaki hisseleri sattı.
Washington Post - 19.3.2020
Trump'ın seçim hesaplarına virüs darbesi
Trump'ın medyadaki en yakın müttefiki olan Fox News kanalı da benzer şekilde, koronavirüsün aslında çok da tehlikeli olmadığı yönünde yayınlar yaptı. Washington Post tarafından bu konudaki çelişkilere dikkat çekmek için hazırlanan videoda da görüldüğü üzere, Fox News sunucuları ve uzmanları önceleri şöyle diyordu: "Bu başkanı azletmeye çalışmak için başka bir bahane.
Washington Post - 18.3.2020
Çin'den ABD'ye medya misillemesi
Emre DİNER, - Çin,  Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Çinli medya kuruluşlarına getirdiği yeni kısıtlamalarına karşılık New York Times, Wall Street Journal ve Washington Post için çalışan ABD'li 3 gazeteciyi sınır dışı ettiğini açıkladı.
Washington Post - 17.3.2020
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'dan İdlib açıklaması Açıklaması
Çin'e "ABD'li gazetecilerle ilgili kararını yeniden değerlendirme" çağrısı Diğer yandan Pompeo, Washington Post, New York Times ve Wall Street Journal için Çin'de çalışan Amerikan vatandaşlarının çalışma izinlerinin iptal edileceğini açıklayan Pekin yönetimine tepki gösterdi.
Washington Post - 17.3.2020
Çin, ABD'li 3 medya kuruluşuna çalışan ABD vatandaşlarının çalışma iznini iptal ediyor
Çin Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Çin, New York Times, Wall Street Journal ve Washington Post için çalışan ve çalışma izinleri 2020 sonundan önce dolan ABD'li gazetecilerin basın kartlarını 10 gün içinde iade etmelerini istedi.
Washington Post - 17.3.2020
Tekinsiz Kurmacanın Başyapıtlarından
Çağdaş korku edebiyatının önde gelen imzalarından Thomas Ligotti, Hayalperest Ölünün Şarkıları'nda günlük hayatın ardındaki ürkütücü gerçekliğin açığa çıktığı, aklın sınırlarının aşılarak yaşam ile ölüm arasındaki çizginin silikleştiği öyküler anlatıyor.
Washington Post - 12.3.2020
Washington Post, "İran'da Kovid-19 toplu mezarlarına ait olduğunu" iddia ettiği görüntüler yayımladı
Washington Post, "İran'ın Kum kentinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını kaybedenlerin defnedildiği toplu mezarlara ait olduğunu" iddia ettiği uydu görüntüleri yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Washington Post Haberleri | Washington Post Haber - Haberler - Sayfa 3 - Washington Post haberleri, son dakika washington post haber ve gelişmeleri burada. Beyaz Saray'da kullanılan Kovid-19 testiyle ilgili tartışma yaratan araştırma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 15:09:01. #1.14#
title