WALL STREET JURNAL GAZETESİ HABERLERİ

Wall Street Jurnal Gazetesi Haberleri

Wall Street Jurnal Gazetesi haber, Wall Street Jurnal Gazetesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wall Street Jurnal Gazetesi - 8.10.2019
Boeing 737 max's return stalled by eu regulators
After the European Union Aviation Safety Agency has denied it has any "specific concerns" regarding the reintroduction of Boeing 737 MAX to air traffic, unnamed sources who spoke to the Wall Street Journal claimed regulators have recently warned counterparts in the United States that the safety...
Wall Street Jurnal Gazetesi - 8.10.2019
Hong kong borsası londra borsası'nı devralma teklifini geri çekti
Hong Kong Borsası, Londra Borsası'nı (LSE) 36.6 milyar dolarlarlık devralma teklifinden vazgeçti.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 4.10.2019
Almanya: ab abd'nin gümrük vergilerine karşı önlem alacak
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Avrupa Birliği'nin (AB) ABD'nin yeni gümrük vergilerine karşılık olarak misilleme önlemleri alacağını açıkladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 4.10.2019
Fed/clarida: trump'ın tweetleri fed'in para politikasını etkilemiyor
ABD Merkez Bankası (Fed) Başkan Yardımcısı Richard Clarida, ABD Başkanı Donald Trump'ın attığı tweetlerin, Fed "para politikalarını etkilemediğini" söyledi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 4.10.2019
Trump'tan "yolsuzluğu soruşturtma hakkına sahibim" açıklaması
ABD Başkanı Donald Trump, "ABD Başkanı olarak, yolsuzluğu soruşturmak ve soruşturtmak hakkına ve hatta belki de görevine sahibim. Buna diğer ülkelerden bu konuda bize yardım etmelerini istemek ya da bunu önermek de dahil." açıklamasında bulundu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 4.10.2019
Trump'ın Ukrayna Özel Temsilcisi, Kongre'de ifade verdi
ABD Başkanı Donald Trump'ın geçen hafta istifa eden Ukrayna Özel Temsilcisi Kurt Volker, Temsilciler Meclisi'nde 3 ayrı komitenin temsilcilerine, Trump'ın Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile yaptığı ve hakkında azil soruşturması açılmasına neden olan telefon görüşmesine ilişkin...
Wall Street Jurnal Gazetesi - 1.10.2019
"Ukrayna görüşmesine ABD Dışişleri Bakanı Pompeo da katıldı" iddiası
ABD Başkanı Donald Trump ve Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy arasında temmuzda yapılan tartışmalı telefon görüşmesine, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun da katıldığı iddia edildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 30.9.2019
ABD Kongresi, Trump'ın avukatını "Ukrayna" konusunda ifadeye çağırdı
ABD Temsilciler Meclisi, Başkan Donald Trump'ın kişisel avukatı Rudy Giuliani'yi, "Ukrayna görüşmesi" konusunda ifadeye çağırdı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 30.9.2019
Ukrayna'dan "Joe Biden" açıklaması
Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Ukrayna'nın başka ülkelerin emirleri üzerine soruşturma yapmadığını belirterek, "Soruşturmaya açığız ancak bunun benimle ilgisi yok. Kolluk kuruluşlarımız, herhangi bir kanun ihlalini soruşturmaya hazır." dedi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 30.9.2019
Trump'tan Schiff'e "vatana ihanet" suçlaması
ABD Başkanı Donald Trump, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile yaptığı telefon görüşmesi hakkındaki yorumları nedeniyle Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesi Başkanı Demokrat Adam Schiff"e yönelik, "Bu metnin benim telefon görüşmesinde söylediklerimle hiçbir ilgisi yok.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 29.9.2019
Trump'tan Demokratlara "temyiz soruşturması" eleştirisi
NEW ABD Başkanı Donald Trump, temyiz soruşturmasına neden olan Ukrayna krizinin ardından Demokratları, "Silahlarınızı, sağlık hizmetlerinizi, oylarınızı, özgürlüğünüzü, yargıçlarınızı ve her şeyi almak istiyorlar.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 28.9.2019
Trump'ın telefon görüşmesi dökümlerinin gizli bilgisayar sistemine taşındığı iddiası
NEW ABD Başkanı Donald Trump'ın aralarında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın da olduğu yabancı liderlerle yaptığı telefon görüşmelerinin dökümlerinin son derece gizli tutulan bilgisayar sistemine taşındığı iddia edildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 28.9.2019
Trump'ın Ukrayna Özel Temsilcisi Volker istifa etti
ABD Başkanı Donald Trump'ın Ukrayna Özel Temsilcisi Kurt Volker'ın, Trump'ın azil soruşturmasına neden olan Ukrayna krizi nedeniyle görevini bıraktığı ifade edildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 28.9.2019
ABD Kongresi Pompeo'yu "Ukrayna" konusunda ifadeye çağırdı
Demokratların kontrolündeki ABD Temsilciler Meclisi, ABD Başkanı Donald Trump'ın Ukrayna görüşmesine ilişkin gerekli belgeleri Meclise sunmaması sebebiyle Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'yu ifadeye çağırdı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 27.9.2019
ABD'liler azil soruşturmasının Trump'a avantaj sağlayacağını düşünüyor
ABD'lilerin birçoğu, Başkan Donald Trump hakkında açılan azil soruşturmasının "zamansız" olduğunu ve bu durumun Trump'a seçimlerde avantaj sağlayacağını düşünüyor.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 27.9.2019
Ukrayna'dan "Joe Biden" açıklaması
Ukrayna Yolsuzlukla Mücadele Özel Savcılık Müdürü Nazar Holodnitskiy, Eski ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ın soruşturmaya dahil edilmediğini söyledi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 25.9.2019
Trump'tan "Demokratlar, Ukrayna'dan beni soruşturmalarını istedi" açıklaması
NEW ABD Başkanı Donald Trump, Ukrayna'ya Demokrat Joe Biden'ı soruşturması için baskı yaptığı iddialarını reddederek, "Bu görüşmede baskı yoktu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 25.9.2019
Beyaz Saray, Trump-Zelenskiy telefon görüşmesinin dökümünü yayımladı
Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump ile Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin 25 Temmuz'da yaptığı ve ülkede "Trump'ın görevinden azli" tartışmalarına yol açan konuşmanın dökümünü yayımladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 25.9.2019
Zelenskiy trump'la görüşmemiz 'özel ve gizli'
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, ABD Başkanı Donald Trump'ın azledilme sürecinin başlatılması için resmi girişimde bulunduklarını duyurdu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 25.9.2019
Zelenskiy: trump'la görüşmemiz 'özel ve gizli'
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, ABD Başkanı Donald Trump'ın azledilme sürecinin başlatılması için resmi girişimde bulunduklarını duyurdu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 25.9.2019
Trump'tan Demokratlar'ın "azil" girişimine tepki
NEW ABD Başkanı Donald Trump, Demokratlar'ın kendisine yönelik azledilme sürecinin başlatılması için ilk resmi girişimi yapmalarına ilişkin, "Ülkemiz için ne kötü.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 25.9.2019
ABD'de Demokratlar'dan Trump'a "azil" girişimi
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Başkan Donald Trump'ın görevinden azledilmesi için resmi girişimde bulunduklarını açıkladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 24.9.2019
Trump iddiaların merkezindeki Ukrayna görüşmesinin dökümünü yayımlatacak
ABD Başkanı Donald Trump, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile temmuzda yaptığı ve Demokrat Joe Biden hakkında ifadeler kullandığı görüşmenin dökümünün yayımlanması için talimat verdiğini duyurdu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 24.9.2019
Trump'tan "Ukrayna'ya yardımları askıya aldım" açıklaması
ABD Başkanı Donald Trump, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile temmuzda yaptığı telefon görüşmesi öncesi, ABD'nin bu ülkeye yaptığı yardımları askıya aldığını doğruladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 23.9.2019
"Biden'ın yaptıklarını bir Cumhuriyetçi yapsaydı çoktan elektrikli sandalyedeydi"
ABD Başkanı Donald Trump, "Joe Biden'ın yaptığını bir Cumhuriyetçi yapsaydı, Biden'ın söylediğini bir Cumhuriyetçi söyleseydi şu ana kadar çoktan elektrikli sandalyeye oturtulmuştu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 22.9.2019
Trump'tan "Biden yanlış yaptı" mesajı
ABD Başkanı Donald Trump, 2020 seçimlerindeki Demokrat aday adaylarından Joe Biden'ın, "Oğlumla hiçbir zaman Ukrayna hakkında konuşmadım" açıklamalarını, "bunu söyleyerek yanlış yaptı" sözleriyle yorumladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 18.9.2019
Trump'ın yeni ulusal güvenlik danışmanı, "ılımlı" O'Brien
ABD Başkanı Donald Trump'ın Ulusal Güvenlik Danışmanlığına getireceğini açıkladığı Robert O'Brien, selefi John Bolton'a kıyasla daha "ılımlı" dış politika yaklaşımıyla öne çıkıyor.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 16.9.2019
En büyük 100'den 73'ü düştü
Kripto para birimleri piyasalarında Saudi Aramco saldırısının yatırımcılardaki güvenli liman arayışıyla izlenen artış sonrası, söz konusu saldırının küresel hisse senedi piyasalarında düşüşe yol açmasıyla piyasanın en yüksek hacimli 100 biriminden son 24 saatte 73'ü düştü.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 16.9.2019
Aramco saldırısı sonrası abd piyasaları güne ekside başladı
ABD hisse senedi piyasaları, Saudi Aramco'nun küresel petrol tedarikinin yarısını oluşturan Aramco tesislerine yapılan drone saldırısı sonrası güne karışık başladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 16.9.2019
The wsj-suudi yetkililer aramco halka arzını erteleyebilir
Suudi Arabistan yetkilileri, uzun bir süredir beklenen Saudi Aramco halka arzını (Initial Public Offering-IPO) ertelemeyi değerlendiriyor.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 16.9.2019
Brent petrolün varili 66,57 dolara çıktı
Brent petrolün varili Suudi Arabistan'daki iki önemli petrol tesisinin saldırıya uğramasının ardından haftanın ilk iş gününde uluslararası piyasalarda 66,57 dolardan işlem görüyor.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 16.9.2019
Suudi Arabistan petrol üretimine kısmen başlayabilir
Suudi Arabistan'ın ulusal petrol şirketi Saudi Aramco'nun, hafta sonu yapılan saldırı sonrası kesintiye uğrayan petrol üretiminin yaklaşık üçte birini, pazartesi sonuna kadar yeniden başlatabileceği belirtildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 14.9.2019
Trump, Sisi'den "en favori diktatörüm" diye bahsetmiş
ABD Başkanı Donald Trump'ın geçen ay Fransa'da düzenlenen G-7 Zirvesi sırasında, Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi'den "benim en favori diktatörüm" diye bahsettiği ortaya çıktı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 12.9.2019
Çin ticaret ve güvenlik görüşmelerini ayırmak istiyor
Çin'in, ABD ile devam eden ticaret görüşmelerinde görüşmelerin kapsamını daraltarak güvenlik ve ticaret konularını ayrı görüşmek istediği iddia edildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 7.9.2019
Facebook'a "tekelcilik" soruşturması açıldı
ABD'de New York Başsavcılığı, sosyal paylaşım sitesi facebook hakkında tekelcilik soruşturması başlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Wall Street Jurnal Gazetesi Haberleri | Wall Street Jurnal Gazetesi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Wall Street Jurnal Gazetesi haberleri, son dakika wall street jurnal gazetesi haber ve gelişmeleri burada. Wall Street Journal: Erdoğan silip süpürdü; Türkiye Suriye'de istediğini aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 11:47:03. #1.15#
title