WALL STREET JURNAL GAZETESİ HABERLERİ

Wall Street Jurnal Gazetesi Haberleri

Wall Street Jurnal Gazetesi haber, Wall Street Jurnal Gazetesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Wall Street Jurnal Gazetesi - 23.11.2020
Netanyahu-Selman görüşmesinde İsrail ile Suudi Arabistan arasındaki ilişkilerin normalleştirilmesi ele alındı
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Suudi Arabistan'da Veliaht Prensi Bin Selman ile ilişkilerin normalleştirilmesi dahil birçok konuyu görüştüğü bildirildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 10.11.2020
Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki Dağlık Karabağ anlaşması dünya medyasında yankı buldu
Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ krizine ilişkin yapılan anlaşma kapsamında dün ilan edilen ateşkes dünya medyasında geniş yer aldı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 6.11.2020
Sosyal medya devleri siyasi aktörlere dönüşüyor
Yeni medya platformlarından Twitter, Facebook ve Instagram gibi mecralar son zamanların temel gündem maddeleri arasından eksik olmuyor.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 1.11.2020
ABD, Afrika, Orta Doğu ve Avrupa'daki bazı askeri ataşeliklerini yeniden düzenliyor
ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon), Çin ve Rusya ile askeri rekabet hedefine uygun şekilde birçok Afrika ülkesindeki askeri ataşesini geri çağırdığı, aralarında İngiltere, Türkiye ve Suudi Arabistan'ın da bulunduğu birçok müttefik ülkedeki askeri temsilci rütbelerini ise düşürdüğü bildirildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 30.10.2020
Son dakika haber... Wallmart, sivil itaatsizlik riskine karşı mağazalarındaki silahları toplattı
Son dakika gündem haberi: NEW ABD'de dev market zinciri Wallmart, 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimine günler kala Philadelphia'da bir siyahinin polis tarafından vurularak öldürülmesinin ardından başlayan protesto ve yağma eylemleri üzerine tüm mağazalarındaki silah ve mühimmat reyonlarını boşalttı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 29.10.2020
Facebook'un Hindistan'daki kamu politikası direktörü "nefret söylemi" tartışmalarının ardından istifa etti
Hindistan'da Facebook'un, iktidardaki Hindistan Halk Partisi (BJP) ile bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığı yönündeki eleştirilerin ardından şirketin ülkedeki Kamu Politikası Direktörü Ankhi Das istifa etti.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 23.10.2020
Batı medyasında Azerbaycan karşıtlığı
Azerbaycan'ın yaklaşık 30 yıldır Ermenistan işgalindeki Dağlık Karabağ bölgesinin bazı kısımlarını yeniden ele geçirmesiyle Kafkasya'daki statüko sarsılmış oldu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 22.10.2020
Trump yönetiminin Maduro'nun görevden ayrılması için Venezuelalı yetkiliyle görüştüğü iddia edildi
ABD'de Donald Trump yönetiminden bir yetkilinin, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun "barışçıl bir şekilde görevini bırakması" için geçen ay Meksika'da Venezuelalı bir yetkiliyle gizlice görüştüğü ileri sürüldü.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 21.10.2020
Son dakika: BAE'nin İsrail ile anlaşmasının altında "ABD'nin kurtarma operasyonu var" iddiası
Son dakika haberi: Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) 70 yıllık politikasını değiştirerek İsrail'i tanımaya götüren sürecin, Yemen'de düşen BAE helikopterinden sağ kurtulan kraliyet ailesine mensup bir askerin ABD güçleri tarafından kurtarılması ile başladığı iddia edildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 20.10.2020
Microsoft ve SpaceX uzaycılık müşterilerine bulut hizmeti verecek
ABD merkezli çok uluslu teknoloji şirketidi Microsoft ve ABD merkezli uzay taşımacılığı şirketi SpaceX, uzaycılık şirketlerine ortak "bulut-bilgi işlem merkezi" hizmetleri vermek üzere güçlerini birleştirecekler.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 19.10.2020
Üst düzey Beyaz Saray yetkilisinin rehine müzakereleri için Suriye'ye gittiği iddiası
ABD Başkanı Donald Trump'ın Yardımcı Asistanı ve Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Terörle Mücadele Direktörü Kash Patel'in, Suriye rejiminin rehin tuttuğu iki Amerikalının salıverilmesi için Şam'ı ziyaret ettiği öne sürüldü.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 18.10.2020
Son dakika gündem: Çin, ABD vatandaşlarının gözaltına alınabileceği uyarısında bulundu
Gelen son dakika haberine göre Çin hükümeti, ABD'de Çinli öğrenci ve araştırmacıların yargılanmasına karşılık olarak Çin'deki ABD vatandaşlarının gözaltına alabileceği uyarısında bulundu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 17.10.2020
Amerikan basını Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısını görmezden geldi
Amerikan basını, Ermenistan'ın Azerbaycan'a düzenlediği ve sivillerin ölümüne yol açan füze saldırılarını görmezden geldi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 14.10.2020
Yemen'de Husilerin elinde rehin tutulan ABD'liler serbest bırakıldı
Yemen'de İran destekli Husilerin elinde rehin tutulan 2 ABD vatandaşının, Suudi Arabistan'dan 200'den fazla Husi militanının iade edilmesi karşılığında serbest bırakıldığı duyuruldu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 7.10.2020
Pakistan'da ABD'li gazeteci cinayeti davasında, sanıklardan Şeyh'in salıverilmesi yeniden ertelendi
Pakistan hükümetinin talimatıyla, ABD'li gazeteci Daniel Pearl'ün 2002'de öldürülmesine ilişkin davada yargılanan Ahmed Ömer Said Şeyh'in tutukluluğunun 3 ay daha devam edeceği bildirildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 6.10.2020
Fed / Bullard: Para politikasını değiştirmeye gerek yok
ABD Merkez Bankası (Fed) St. Louis Başkanı James Bullard, Fed'in mevcut para politikasından memnun olduğunu, ABD ekonomisinin finans piyasalarında beklenenden daha hızlı toparlanmasını beklediğini vurguladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 26.9.2020
Büyükelçi Kılıç'tan Wall Street Journal'a Doğu Akdeniz yanıtı Açıklaması
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Wall Street Journal gazetesinin 10 Eylül tarihli yazısına verdiği yanıtta, Doğu Akdeniz'deki gerilimi basite indirgediklerini ifade ederek "Burada saldırgan olan Türkiye değil, aksine Türkiye doğal haklarının altını oymayı ve o hakları...
Wall Street Jurnal Gazetesi - 18.9.2020
WSJ: Suudi Kral ve Veliaht Prens Selman, İsrail'le normalleşme konusunda ayrışıyor
Suudi Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'den sonra ülkesinin de İsrail ile "normalleşme" anlaşması imzalamasını istediği ancak babası Kral Selman bin Abdulaziz'in buna karşı çıktığı iddia edildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 14.9.2020
TikTok'un ABD operasyonları Microsoft'a satılmayacak
Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasının ABD operasyonlarının Microsoft'a satılmayacağı bildirildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 9.9.2020
Son dakika haberi... Trump'un ABD'nin Irak'taki askerlerini çekmesine ilişkin bugün açıklama yapması bekleniyor
Son dakika gündem haberine göre ABD Başkanı Donald Trump'ın Irak'tan daha fazla ABD askerinin çekilmesi konusunda bugün bir duyuru yapmasının beklendiği bildirildi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 7.9.2020
Çin, Amerikalı gazetecilerin basın kartını yenilemeye ara verdi
Çin, ABD'nin Çinli medya kuruluşlarında çalışan gazetecilere getirdiği vize kısıtlamasına karşı, ülkedeki ABD'li medya kuruluşlarına çalışan bazı gazetecilerin basın kartını yenilemeyi askıya aldı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 4.9.2020
Fed: Yüzde 2.0'nin üzerinde enflasyondan korkmaya gerek yok
ABD'de Atlanta Merkez Bankası (Fed) Başkanı Raphael Bostic, yüzde 2.0'nin üzerinde enflasyondan korkacak birşey olmadığını söyledi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 3.9.2020
Hindistan'da tartışmaların odağındaki Facebook, iktidar partili vekilin hesaplarını yasakladı
Hindistan'da iktidardaki Hindistan Halk Partisi (BJP) ile bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığı için tartışmaların odağında olan Facebook, BJP'li bir milletvekilinin hesaplarını yasakladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 29.8.2020
Hindistan'da muhalefetten tartışmaların odağındaki Facebook'un CEO'su Zuckerberg'e 2'nci mektup
Hindistan'da muhalefet, iktidar partisiyle bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığı için tartışmaların odağındaki Facebook'un Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg'e 2'nci bir mektup göndererek, şirketin Hindistan'daki üst düzey...
Wall Street Jurnal Gazetesi - 28.8.2020
Son dakika haber | Wall Street Journal: ABD, Irak'taki askerlerinin üçte birini geri çekiyor
Bir son dakika haberine göre ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon), Irak'taki Amerikan askerlerinin üçte birini geri çekerek bu ülkedeki asker sayısını 3 bin 500 civarına düşüreceği öne sürüldü.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 22.8.2020
Facebook Hindistan'da nefret söylemi tartışmasının odağında
YENİ Hindistan'da iktidar partisiyle bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığı için eleştirilen Facebook, şeffaf ve tarafsız olduğunu açıkladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 22.8.2020
Hindistan'da parlamento komitesi tartışmaların ortasındaki Facebook temsilcilerini dinleyecek
YENİ Hindistan'da iktidar partisiyle bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığına yönelik tartışmaların ortasında yer alan Facebook'un temsilcileri, parlamentonun Bilgi Teknolojisi Komitesince 2 Eylül'de söz konusu iddialara ilişkin...
Wall Street Jurnal Gazetesi - 21.8.2020
Türkiye'nin Karadeniz'deki doğal gaz keşfi dış basında geniş yer buldu
Türkiye'nin Karadeniz'de gerçekleştirdiği doğal gaz keşfi başta ABD ve Avrupa medyasında olmak üzere dış basında geniş yer aldı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 20.8.2020
Son dakika... Wall Street Journal'dan Muhammed bin Selman'ın "küresel güç arayışı" kitabı
Son dakika haberi... ABD merkezli Wall Street Journal (WSJ) gazetesi çalışanları tarafından Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın iktidara yükseliş sürecinin ele alındığı kitap kaleme alındı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 19.8.2020
ABD'li senatörlerden Trump'a mektup: Suudi Arabistan'ın gizli nükleer programından endişeliyiz
ABD'li senatörler, Başkan Donald Trump'a gönderdikleri mektupta, Suudi Arabistan'ın gizli nükleer tesis kurduğu iddialarından dolayı duyulan endişeyi dile getirerek, ABD yönetiminden 15 Eylül'e kadar brifing istedi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 18.8.2020
Son dakika haberi... İran Petrol Bakanı: "ABD, İran'ın değil Venezuela'nın petrolüne el koymuştur"
Son dakika haberlerine göre İran Petrol Bakanı Bijen Namdar Zengene, ABD'nin İran petrolünü taşıyan tankerlere el koyduğu iddialarına ilişkin, "ABD, İran'ın değil Venezuela'nın petrolüne el koymuştur.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 18.8.2020
Hindistan'da muhalefetten tartışmaların ortasındaki Facebook'un CEO'su Zuckerberg'e mektup
Hindistan'da muhalefet, iktidar partisiyle bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığına yönelik tartışmaların ortasında yer alan Facebook'un Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg'e mektup göndererek, "şirketin Hindistan'daki üst düzey...
Wall Street Jurnal Gazetesi - 17.8.2020
Son dakika haber: Hindistan'da Facebook'un iktidar yanlısı tutum sergilediği tartışması
Son dakika gündem haberi: Hindistan'da muhalefet, Facebook'un iktidar partisiyle bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığını, Facebook ise bu konudaki kuralların "siyasi pozisyon veya parti ilişkisine bakılmaksızın küresel uygulandığını" savundu.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 14.8.2020
ABD yönetimi, İran'dan Venezuela'ya petrol taşıyan 4 tankere el konulduğunu açıkladı
ABD yönetimi, "İran'dan Venezuela'ya petrol taşıyarak İran'a yönelik yaptırımları deldiği" gerekçesiyle 4 tanker gemisine el konulduğu iddialarını doğruladı.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 14.8.2020
İran, ABD'nin ülkesine ait petrolü taşıyan tankerlere el koyduğu iddialarını yalanladı
İran'ın Karakas Büyükelçisi Hüccetullah Sultani, ABD'nin İran petrolünü taşıyan tankerlere el koyduğu yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Wall Street Jurnal Gazetesi - 14.8.2020
ABD İran petrolü taşıyan 4 tanker gemiye el koydu
ABD yönetiminin, İran petrolünü taşıyan tanker gemilere, bu ülkeye yönelik yaptırımları deldiği gerekçesiyle el koyduğu belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Wall Street Jurnal Gazetesi Haberleri | Wall Street Jurnal Gazetesi Haber - Haberler - Wall Street Jurnal Gazetesi haberleri, son dakika wall street jurnal gazetesi haber ve gelişmeleri burada. Netanyahu-Selman görüşmesinde İsrail ile Suudi Arabistan arasındaki ilişkilerin normalleştiri
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 02:34:53. #1.15#
title