Vural: "Murat Sayesinde Kazandılar"

Vural: "Murat Sayesinde Kazandılar"

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Beşiktaş'ın Kazandığı 3 Puanda Kaleci Murat'ın Payının Büyük Olduğunu Söyleyerek, "Bir Türk Oyuncusu Çapraz Bağları Kopuk Çıkıp Oynadı" Dedi.

Vural:

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Beşiktaş'ın kazandığı 3 puanda kaleci Murat'ın payının büyük olduğunu söyleyerek, "Bir Türk oyuncusu çapraz bağları kopuk çıkıp oynadı" dedi.

İlk yarıda 5 güzel pozisyon bulduklarını dile getiren Vural, ''İkinci yarı Beşiktaş'ın bir tek pozisyonu yok. Bizim 5-6 net pozisyonumuz var. Siyah-beyazlı takımın attığı golden önce Burak bizim oyuncumuza gitti ve faul yaptı. Maç sonrası oyuncularımı sahanın ortasında toplayıp iyi oyunlarından dolayı kutladım'' dedi.

Vural, hakem Barış Şimşek'in yönetimi konusunda ise şunları söyledi: ''Barış Şimşek sevdiğim ve hakem olması için gayret gösterdiğim biri. Ama kalabalıktan, gürültüden çekinmesin. Ne görüyorsa versin'' dedi.

Yılmaz Vural, özellikle Beşiktaşlı taraftarların kendilerine teşvik primi konusundaki tezahüratlarına ise sert tepki gösterdi. Vural, ''Taraftarları seviyoruz. Bu maçı kazandıran taraftardır. Şu takıma böyle bir yakıştırma yapmak iğrenç. Hoş bir şey değil. Benim daha önce maçın ortasında sahayı terk ettiğimi biliyorsunuz. Benim başında bulunduğum şu takımın böyle bir şey yaptığını nasıl düşünürsünüz? Bizim hiçbir şeye ihtiyacımız yok, paramız var. 37 puanımız var, küme düşeriz. Trabzonspor geliyor, Galatasaray ile maçımız var. Ankaragücü düşme potasında, onunla karşılaşacağız. Bunları yenmek kolay mı? 40 puanların üstüne çıkamıyorsanız düşersiniz. Ayıp ediyorlar" dedi.

Kaynak: AA