Vural: 'Bugün Bizim İçin Bir Kabustu'

Vural: 'Bugün Bizim İçin Bir Kabustu'

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Fenerbahçe Karşısında Yedikleri Erken Gollerle Demoralize Olduklarını ve İstediklerini Sahaya Yansıtamadıklarını Söyledi.

Vural: 'Bugün Bizim İçin Bir Kabustu'

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Fenerbahçe karşısında yedikleri erken gollerle demoralize olduklarını ve istediklerini sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

Vural, erken gelen 2 golün takımın konsantrasyonunu bozduğunu ifade ederek, ''İlk golde ofsayt taktiği yapalım derken, gol yedik. Bizim için şok oldu. Maça kontrollü başladık, Aurelio ve Kezman'ın hatalarımızdan attığı gollerden sonra demoralize olduk. O dakikadan sonra taktiği uygulamakta pek başarılı olmadık'' diye konuştu.

Oyuncularının kapasitelerinin altında oynadığını kaydeden Yılmaz Vural, şunları söyledi:

''İkinci yarıda beyin olarak da oyundan koptuk. Sonlara doğru daha bir gayret geldi, ama bugün bizim için bir kabustu. Hiç beklemediğim bir durumdu. Fenerbahçe maçını kazansak, 2 takımı altımıza alacaktık. Bunu kaçırdığımız için üzgünüz. Moral olarak en üst seviyeye gelmiş, taraftarıyla bütünleşmiş bir takım karşısında maçı lehimize çevirmek kolay değil tabii ki. Oyuncularımız kaliteli, ama isim oynamıyor. Bugün yeterli değildik. Bundan sonra 9 maçın 5'ini içeride oynayacağız. Ligde kalmak istiyorsak, bunlarda başarılı olmalıyız.''