Vosvosculardan Yenimahalle'de Sinema Keyfi - Haberler
Haberi Paylaş

Vosvosculardan Yenimahalle'de Sinema Keyfi

Vosvosculardan Yenimahalle'de Sinema Keyfi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Yenimahalle Belediyesi, Açık Hava Sinema Günlerinde Susuz Pazar Yerinde vatandaşları Cem Yılmaz’ın filmi AROG’la buluşturdu.

Yenimahalle Belediyesi, Açık Hava Sinema Günlerinde Susuz Pazar Yerinde vatandaşları Cem Yılmaz'ın filmi AROG'la buluşturdu.

Mahalle sakinlerinin yanı sıra Ankara Volkswagen Fun Club üyelerinin de izlediği film, seyircisine eğlenceli saatler yaşattı.

Filmi izlemeye gelen Fun Club üyeleri, ülke olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde, kardeşlik türkülerinin ölümsüz ismi Kazım Koyuncu ile barış ve kardeşlik mesajları vermeyi ihmal etmedi.

YÜZLER AROG'DA GÜLDÜ

Cem Yılmaz'ın AROG filmini vatandaşın beğenisine sunan Yenimahalle Belediyesi, mısır ikramlarıyla Yenimahallelilere sinema ortamını arattırmadı. Bir sürpriz yaparak açık hava sinemasına gelen Ankara Volkswagen Fun Club üyeleri tutkunu oldukları vosvosları sinema alanına çekerek filmi izledi.

KARDEŞÇE BULUŞMALARA DEVAM

Üç bin üyesi olan Fun Club üyeleri, Yenimahalle Belediyesinin bu kötü günlerde yüzlerde biraz da olsa tebessüm bıraktığına vurgu yaparak, genç yaşta hayatını kaybeden müzisyen Kazım Koyuncu ile barış ve kardeşlik vurgusu yaptı. Üzerinde "Kazım Koyuncu'ya selam, kardeşçe buluşmalara devam" yazan pankart açan üyeler, "Yeniden kardeşlik türküleri söyleyelim" mesajı verdi. Sıra sıra dizilmiş vosvoslar eşliğinde filmi seyreden Yenimahalleliler de böyle bir hizmeti vatandaşların ayağına getiren Yenimahalle Belediyesine teşekkürlerini sundu. - ANKARA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yenimahalle Belediyesi, Açık Hava Sinema Günlerinde Susuz Pazar Yerinde vatandaşları Cem Yılmaz’ın filmi AROG’la buluşturdu.

title