VOLKAN BOZKIR HABERLERİ

Volkan Bozkır haber, Volkan Bozkır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Volkan Bozkır - 09.07.2020
ANALİZ – Petrosyan'dan Paşinyan'a, Ermenistan'ın Türkiye politikasında değişen bir şey var mı?
17 Haziran'da BM'nin en önemli altı kurumundan biri olan BM Genel Kurul başkanlığı için yapılan seçimlerde, Türkiye'nin adayı Volkan Bozkır'ın seçilmemesi için Ermenistan Yunanistan ve GKRY ile birlikte aktif bir şekilde çalıştı.
Volkan Bozkır - 08.07.2020
BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır, Katar Emiri ile görüştü
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile görüştü.
Volkan Bozkır - 30.06.2020
TBMM Başkanı Şentop : "Türkiye, yeni dünyada da söz sahibi olacaktır"
Konuşmasında Birleşmiş Milletler 75. Genel Kurul Başkanlığına Volkan Bozkır'ın seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şentop, "Kendisini destekleyen tüm ülkelere teşekkür etmek istiyorum.
Volkan Bozkır - 30.06.2020
BM'de 33 yıl sonra Somalili diplomata üst düzey görev
Büyükelçi Bale, Twitter hesabında yaptığı açıklamada, 178 ülkenin desteğini alarak 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır'la çalışmayı sabırsızlıkla beklediğini belirterek, "Bu vesileyle, kardeş ülke Türkiye ve Türk halkını da tebrik etmek istiyorum.
Volkan Bozkır - 24.06.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, BM Genel Kurul Başkanlığı'na seçilen Bozkır ile görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, BM Genel Kurul Başkanlığı'na seçilen Bozkır ile görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, BM Genel Kurul Başkanlığı'na seçilen Volkan Bozkır ile görüştü.
Volkan Bozkır - 24.06.2020
Bakan Çavuşoğlu, BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır ile görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır ile bir araya geldi.
Volkan Bozkır - 24.06.2020
TBMM Başkanı Şentop, BM 75. Genel Kurul Başkanı Bozkır'ı kabul etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Birleşmiş Milletler'in (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığı görevine başlayan TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'ı kabul etti.
Volkan Bozkır - 24.06.2020
Son dakika haber: Çavuşoğlu, BM Genel Kurul Başkanlığı'na seçilen Bozkır ile görüştü
Son dakika haberi... DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) 75'inci Genel Kurul Başkanlığı'na seçilen Büyükelçi Volkan Bozkır ile görüştü.
Volkan Bozkır - 23.06.2020
Son dakika haber: HAK-İş Genel Başkanı Arslan'dan Volkan Bozkır'a tebrik mesajı
Son dakika güncel haberi... İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan Büyükelçi Volkan Bozkır'ın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu 75. dönem başkanlığına seçilmesini tebrik ederek, "Bu önemli görev ülkemiz ve dünya için tarihi bir adım olmakla birlikte, Türkiye'nin dünyadaki liderliğinin de bir göstergesi sayılmaktadır" dedi.
Volkan Bozkır - 23.06.2020
Son dakika haberi: Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan Volkan Bozkır'a tebrik
Son dakika haberleri: Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 22.06.2020
BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır, kabul konuşması yaptı: (2)
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır, "Bas¸kanlıgˆımın temel ilkeleri tarafsızlık, etkinlik, s¸effaflık ve ayrım go¨zetmeme olacaktır.
Volkan Bozkır - 22.06.2020
BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır, kabul konuşması yaptı: (1)
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır, go¨revi boyunca BM u¨yelerinin tamamını temsil edeceğini belirterek, "Her bir grubun ve u¨yelerinin beklenti ve...
Volkan Bozkır - 19.06.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Volkan Bozkır'a tebrik
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 19.06.2020
BM Gıda ve Tarım Örgütünden Volkan Bozkır'a tebrik
Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) Genel Direktörü Çü Dongyü, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı tebrik etti.
Volkan Bozkır - 19.06.2020
Malezya'dan BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Bozkır'a tebrik
KUALA Malezya hükümeti, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı tebrik etti.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Son dakika haberleri: AB'den BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Bozkır'a tebrik
Son dakika güncel haberine göre Avrupa Birliği (AB), Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski AB Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Türk Konseyi Genel Sekreteri Amreyev'den BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Bozkır'a tebrik
Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Son dakika haberi! Pakistan'dan Hindistan'ın BM Güvenlik Konseyi'ne seçilmesine tepki
Gelen son dakika haberlerine göre Pakistan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ayşe Faruki, Volkan Bozkır'ı Birleşmiş Milletler'in (BM) 75'nci Genel Kurul Başkanı olarak seçilmesinden dolayı tebrik etti, Hindistan'ın BM Güvenlik Konseyi üyesi olarak seçilmesinin ise soru işaretleri doğurduğunu söyledi.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Şırnak'ta PKK'nın dünkü saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi. BM 75. Genel Kurulu Başkanlığına seçilmesinden dolayı Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'ı tebrik eden Türkkan, Bozkır'ın bu görevinde Türkiye'yi başarıyla temsil edeceğine yönelik inançlarının tam olduğunu vurguladı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Aliyev, BM Genel Kurul Başkanlığına Türkiye'nin adayının seçilmesi dolayısıyla Erdoğan'ı kutladı
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına Türkiye'nin adayı eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ın seçilmesi dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Aliyev'den BM Genel Kurulu'na seçilen Türk Başkan için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mesaj
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Volkan Bozkır'ın Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı seçilmesi dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kutlama mesajı gönderdi.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
CHP, TBMM Başkanvekilliğine Kocaeli Milletvekili Haydar Akar'ı aday gösterdi
BM 75'inci Genel Kurul Başkanlığına Türkiye'den seçilen ilk kişi olan Volkan Bozkır'ı tebrik eden Özkoç, kendisine başarı diledi.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
"Filyos Limanı ile cazibe merkezi haline gelecek" AK Parti Zonguldak Milletvekili Uçar, BM 75. Genel Kurulu başkanlığına seçilen TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'ı kutlayarak yeni görevinde başarılar diledi.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır, seçim sürecini değerlendirdi Açıklaması
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır, seçime tek aday olarak girilmesine rağmen kampanya sürecinin kolay olmadığını belirterek, "3 ülke sessizlik sürecini kırdı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
flaş//2
Bakan Albayrak: BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanımız Volkan Bozkır'ı tebrik ediyorum.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
BM'nin 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır: "Bunlar ülkemize olan güven ve bu işi...
BM'nin 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır: "Bunlar ülkemize olan güven ve bu işi iyi yapabileceğimize olan inançtan kaynaklandı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Dünya Keşmir Farkındalık Forumundan Volkan Bozkır'a tebrik
Dünya Keşmir Farkındalık Forumu, Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
BM Genel Kurulu Başkanlığına Volkan Bozkır seçildi
Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurulu Başkanlığına tecrübeli Türk Diplomat Volkan Bozkır Seçildi.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
BM 74. Genel Kurul Başkanı Bande, Volkan Bozkır'ı tebrik etti
NEW Birleşmiş Milletler (BM) 74. Genel Kurul Başkanı Tijjani Muhammad-Bande, 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ı kutladı.
Volkan Bozkır - 18.06.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin BM Daimi Temsilcisi Sinirlioğlu ile görüştü
İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin adayı eski AB Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır'ın BM 75.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Volkan Bozkır Haberleri | Volkan Bozkır Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Volkan Bozkır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Volkan Bozkır kimdir, hayatı ve biyografisi. Volkan Bozkır, BM Genel Kurul Başkanlığı görevini devraldı (1) - NEW.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 20:43:03. #1.15#

title