Voleybol Bayan Milli Takımı Grand Prix Avrupa Elemeleri Hazırlıklarını Sürdürüyor

Voleybol Bayan Milli Takımı 26 Eylül'de Bulgaristan'ın Varna Kentinde Başlayacak Olan Grandprix Avrupa Elemeleri Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Voleybol Bayan Milli Takımı Grand Prix Avrupa Elemeleri Hazırlıklarını Sürdürüyor

Voleybol Bayan Milli Takımı 26 Eylül`de Bulgaristan`ın Varna kentinde başlayacak olan Grandprix Avrupa Elemeleri hazırlıklarını sürdürüyor.

Voleybol Bayan Milli Takımı Menajeri Nalan Ural 4 aydır yoğun bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve bu hazırlık dönemi sonrası önce Granprix Avrupa, ardından da Dünya Şampiyonası`nda başarılı olmak istediklerini söyledi.

Milli Takım Baş Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları ise son iki sezondur set averajları ile kaçırdıkları Grand Prix`si, hazırlık açısından çok önemli olduğunu söyledi. 2007 Avrupa Şampiyonası öncesi, bu oyunlarda ilk 3`e girmek istediklerini vurgulayan Yazıcıoğulları, Dünya Şampiyonası finallari öncesi toplayacakları puanlarla klasmanda iyi bir yer almak istediklerini sözlerine ekledi.

Milli takım oyuncularından Natalia Hanikoğlu, kaptan Özlem Özçelik ve Seda Tokatlıoğlu ise uzun süredir bu turnuvayı beklediklerini ve söylediler. Bayan voleybolcular ayrıca Grand Prix Avrupa Elemeleri`nde alacakları iyi bir derece ile Avrupa ve Dünya Şampiyonası öncesi moral kazanmak istedikleri belirttiler.

Kaynak: DHA