Vodafone Widget Yarışması Sonuçları Açıklandı

Vodafone Widget Yarışması Sonuçları Açıklandı

Vodafone'un Düzenlediği Widget Geliştirme Yarışması Sonuçlandı. İşte Dağıtılan Ödüller...

02.05.2010 18:08 | Son Güncelleme: 02.05.2010 18:08
Vodafone Widget Yarışması Sonuçları Açıklandı

Vodafone Türkiye'nin, mobil internet deneyimini hiç olmadığı kadar kolaylaştıran ürünü Webşın Opera Mini'nin 5.0 sürümü için 18 yaşını dolduran herkese açık olarak düzenlediği Widget Geliştirme Yarışması sonuçlandı. Yarışmada birinciliği Kocaeli Üniversitesi'nden Gürel Yıldız, ikinciliği Osmangazi Üniversitesi'nden Bektaş Mesut Şıvgın, üçüncülüğü Süleyman Demirel Üniversitesi'nden Talha Erdemli aldı.

Transfer edilen verinin boyutunu %90'a kadar küçültülerek, cep telefonundan web sayfalarına erişimi hızlandıran ve internette gezinmek için kullanımı en kolay tarayıcı niteliğini taşıyan WEBŞıN Opera Mini üzerinde çalışacak Widget'ları geliştiren gençler başta Vodafone Türkiye'de staj olmak üzere çeşitli ödüllerin sahibi oldu.

4 Mart'ta başlayan yarışma WEBŞıN Opera Mini'nin yeni versiyonunda kullanılmak üzere geliştirilen çok sayıda Widget'ın farklı kriterler ışığında değerlendirildiği zorlu bir mücadeleye sahne oldu. Widget geliştirme yarışmasına Türkiye genelinde 75 farklı üniversiteden başvuru geldi.

Kaynak: Chip.com.tr

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Şu an buradasınız: Vodafone Widget Yarışması Sonuçları Açıklandı - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.03.2020 10:27:31. #1.12#
title