VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Vladimir Putin haber, Vladimir Putin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vladimir Putin - 27.09.2021
Son dakika: 44 günlük savaşın yıl dönümü: Güney Kafkasya'da yeni dengeler ve fırsatlar
Ermenistan beklediği dış askeri desteği Azerbaycan'ın aldığı önlemler ve Türkiye'nin dengeleyici rolü dolayısıyla alamadı. Özellikle savaşın en kritik aşamasında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmesinde Türkiye'nin kırmızı çizgilerini aktararak, "Bunlar aşılırsa babamızın oğlu olsa gözümüz görmez" ifadelerini kullanması Azerbaycan yönetimi tarafından da çok ciddi bir dengeleyici unsur olarak değerlendirildi.
Vladimir Putin - 27.09.2021
Son dakika haber: Azerbaycan Cumhurbaşkanı, 2. Karabağ Savaşı'nın 1. yılında AA'ya konuştu (1)
Edinilen son dakika haberine göre Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, yaklaşık 30 yıl işgal altında kalan toprakların savaşla kurtarılmasının en büyük sorumlusunun Ermenistan ve Ermenistan'ı durdurmayan büyük devletler olduğunu söyledi.
Vladimir Putin - 26.09.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerikan CBS kanalına mülakat verdi (2) Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Rusya Devlet Başkanı) Vladimir Putin'le bunun hakkında mı konuşacaksınız?" sorusunu, "Biz bunları zaten Putin'le konuşuyoruz.
Vladimir Putin - 26.09.2021
25 Eylül 2021 Haberleri
25 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Vladimir Putin - 24.09.2021
Putin'in partisi Birleşik Rusya, 324 milletvekili ile Duma'ya girdi
Rusya'da parlamentonun alt kanadı Devlet Duması için yapılan seçimler sonucunda Devlet Başkanı Vladimir Putin'in partisi Birleşik Rusya, 324 milletvekili çıkararak anayasayı değiştirecek çoğunluğa sahip oldu.
Vladimir Putin - 24.09.2021
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sayın Putin'den, daha doğrusu Rusya'dan dayanışmamızın bir gereği olarak farklı yaklaşımlar bekliyorum.
Son dakika gündem haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sayın Putin'den, daha doğrusu Rusya'dan dayanışmamızın bir gereği olarak farklı yaklaşımlar bekliyorum.
Vladimir Putin - 24.09.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim Sayın Putin'den beklentilerim çok daha farklı. Zira Suriye'de rejim maalesef bizim için ülkemizin güneyinde adeta bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Benim Sayın Putin'den beklentilerim çok daha farklı. Zira Suriye'de rejim maalesef bizim için ülkemizin güneyinde adeta bir tehdit oluşturuyor.
Vladimir Putin - 24.09.2021
Rusya'da son 4 gündür Kovid-19 ölümleri artıyor
Rusya'da aşılanma zorunluluğu İlk Kovid-19 vakasının 31 Ocak 2020'de tespit edildiği ve virüs kaynaklı ilk ölümün 19 Mart 2020'de kaydedildiği Rusya'da, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in talimatıyla 18 Ocak'ta kitlesel aşılama süreci başlatılmıştı.
Vladimir Putin - 24.09.2021
Japonya, Putin'in Kuril Adaları'nda gümrüksüz bölge planına karşı
Kyodo ajansına göre Motegi görüşmede, mevkidaşı Lavrov'un gündeme getirdiği, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Kuril Adaları'nda gümrüksüz bölge kurulması planı tepki gösterdi.
Vladimir Putin - 23.09.2021
AB, Rusya ile daha istikrarlı ve öngörülebilir bir ilişki istiyor
Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmesinde AB'nin Moskova ile daha istikrarlı ve öngörülebilir bir ilişki istediğini iletti.
Vladimir Putin - 23.09.2021
KGAÖ-ŞİÖ zirveleri ve bölge güvenliği
KGAÖ, "Rusya'nın eski SSCB ülkeleriyle bir çatı altında ortak güvenlik alanı oluşturma çabası" şeklinde nitelendirilirken, ŞİÖ ise bölge ülkeleriyle sınır sorunlarını çözmek üzere kurulan ve Çin ile Rusya'nın başını çektiği bir örgüt. Esasen örgüte üye devletlerin başta Afganistan olmak üzere bölge ile ilgili sorunlara yönelik ortak tutum ve görüş sergilemesi bekleniyordu. Ancak zirveden kısa süre önce Rusya, Çin ve Hindistan liderlerinin zirveye gelmeyecekleri ancak çevrimiçi katılacakları açıklanmış ve zirvelerin verimliliği konusunda tartışmalar başlamıştı. Rus Parlamentosu Duma seçimleri öncesinde gerçekleşen zirveye Rus lideri Vladimir Putin negatif PCR testine rağmen çevrimiçi olarak katıldı.
Vladimir Putin - 22.09.2021
Rusya, Çin ve Pakistan'ın Afganistan özel temsilcileri Kabil'de temaslarda bulundu
Bakanlıktan yapılan açıklamada, Taliban yönetiminin davetiyle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Afganistan Özel Temsilcisi Zamir Kabulov, Pakistan'ın Afganistan Özel Temsilcisi Muhammed Sadık ve Çin'in Afganistan Özel Temsilcisi Yue Şiaoyong'un başkent Kabil'de iki günlük resmi temaslarda bulunduğu belirtildi.
Vladimir Putin - 22.09.2021
AİHM, eski Rus ajan Litvinenko cinayetinden Rusya'yı sorumlu tuttu
Alexander Litvinenko, Londra'daki bir otelde çayına karıştırılan polonyum-210 maddesiyle zehirlendikten sonra hayatını kaybetmişti. Litvinenko, hayatını kaybetmeden önce zehirlenmesiyle ilgili Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i suçlayan bir mesaj yayınlamıştı.
Vladimir Putin - 21.09.2021
AİHM, eski Rus casus Litvinenko'nun öldürülmesinden Rusya'yı sorumlu tuttu
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), İngiltere'ye sığınan eski Rus casus Aleksander Litvinenko'nun Rus ajanları tarafından zehirle öldürüldüğü sonucuna vardı.
Vladimir Putin - 20.09.2021
Rusya'daki saldırıda ölenlerin sayısı 6 olarak güncellendi
Öte yandan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Kolluk kuvvetleri, bu korkunç suçu araştırmak için mümkün olan her şeyi yapacaktır.
Vladimir Putin - 20.09.2021
İngiltere, Rusya'daki seçimler öncesinde alınan "önlemleri" eleştirdi
İngiltere, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in partisi Birleşik Rusya'nın kazandığı parlamentonun alt kanadı Devlet Duması seçimleri öncesinde alınan önlemlerin demokratik özgürlükler açısından "ciddi bir geri adım" olduğunu savundu.
Vladimir Putin - 20.09.2021
Rusya'da Duma seçimlerinden Putin'in partisi Birleşik Rusya birinci çıktı
Rusya'da parlamentonun alt kanadı Duma için yapılan milletvekili seçimlerinden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in partisi Birleşik Rusya, yüzde 49,85 oyla birinci çıktı.
Vladimir Putin - 20.09.2021
Rusya, Batılı ülkelere yaptırımı uzattı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesinin bazı Batılı ülkelere uyguladığı yaptırımların 31 Aralık 2022'ye kadar uzatılmasını öngören kararnameyi imzaladı.
Vladimir Putin - 20.09.2021
19 Eylül 2021 Haberleri
19 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Vladimir Putin - 19.09.2021
Son dakika haber! Ürdün Genelkurmay Başkanı ile Esed rejimi Savunma Bakanı, iki ülke sınır güvenliğini ele aldı
Ürdün Kralı 2. Abdullah'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Moskova'da 23 Ağustos'ta gerçekleştirdiği görüşmede Putin, "Ürdün-Suriye ilişkilerinde normalleşmenin önemine işaret etmişti.
Vladimir Putin - 19.09.2021
Rusya'da milletvekili seçiminde 5 parti barajı geçiyor
Buna göre, Devlet Duması'ndaki 450 sandalye için 14 partinin yarıştığı seçimde, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in partisi Birleşik Rusya yüzde 45,34, Komünist Parti yüzde 21,79, Liberal Demokrat Parti yüzde 8,29, Adil Rusya yüzde 7,48, Yeni İnsanlar Partisi yüzde 6,23 oy ile yüzde 5 barajını geçiyor.
Vladimir Putin - 17.09.2021
Hindistan, uluslararası toplumu Afganistan'ın terörizm için kullanılmamasını sağlamaya çağırdı
Zirveye Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping ve Hindistan Başbakanı Narendra Modi ise çevrim içi katıldı.
Vladimir Putin - 17.09.2021
Şanghay İşbirliği Örgütü Dönem Başkanlığı Özbekistan'a geçti
Toplantıya karantinada bulunan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ve Hindistan Başbakanı Narendra Modi çevrimiçi olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vladimir Putin Haberleri | Vladimir Putin Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Vladimir Putin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vladimir Putin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... Akar: (İdlib) Dileğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Putin ile yapa
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:49:20. #1.14#

title