VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Vladimir Putin haber, Vladimir Putin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vladimir Putin - 08.09.2021
Japonya, Putin'in Kuril Adaları'nda gümrüksüz bölge planına karşı çıkıyor
Japonya hükümeti, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Kuril Adaları'nda gümrüksüz bölge kurulması ve 10 yıl süreli yabancı firmaların yatırımlarının vergiden muaf tutulması planına karşı çıktı.
Vladimir Putin - 04.09.2021
Putin'den Rusya-Japonya muhtemel barış anlaşmasına yönelik Tokyo hükümetine eleştiri
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesiyle Japonya'nın İkinci Dünya Savaşı sonrası barış anlaşması imzalamamış olmasını "saçma" bulduğunu, bu konuda Tokyo hükümetinin "sürekli pozisyon değiştirdiğini" söyledi.
Vladimir Putin - 02.09.2021
Rusya Kuzey Deniz Yolu'nun kullanımını artırmayı hedefliyor
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus topraklarının yüzde 18'nin Arktik bölgesinde yer aldığını belirterek, "Bu bölgelerin geliştirilmesi ve gerekli altyapıların kurulması son derece büyük bir öneme sahip. Kuzey Deniz Yolu üzerinden 2024'te 80 milyon ton kargo taşınacak.
Vladimir Putin - 01.09.2021
Papa, Merkel'den alıntı yaptığını sanarak Putin'in sözlerini tekrarladı
Afganistan'daki 20 yıllık savaş nedeniyle Batı'yı eleştiren Papa Franciscus, kendisine yöneltilen soruya, Almanya Başbakanı Angela Merkel'den alıntı yaptığını düşünerek Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in sözleriyle yanıt verdi.
Vladimir Putin - 01.09.2021
Putin, ABD'nin Afganistan'da kendi kurallarını dayattığı için "trajedi" yaşandığını söyledi
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD'nin 20 yıl boyunca Afganistan'da kendi kurallarını ve hayat tarzını benimsetmeye çalıştığı için bugün ortaya çıkan durumu "trajedi ve kayıp" olarak nitelendirdi.
Vladimir Putin - 31.08.2021
Rusya ve ABD, stratejik istikrarı eylülde yeniden görüşecek
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden'ın daha önce görüşme yaptığını anımsatan Lavrov, bu görüşmenin ardından iki ülke arasında stratejik istikrar konusunda diyaloğun başladığına dikkati çekti.
Vladimir Putin - 30.08.2021
Zamir Kabulov'dan Batı ülkelerine çağrı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Afganistan Özel Temsilcisi Zamir Kabulov, Batı ülkelerine savaşın harap ettiği Afganistan'da ek sorunlara neden olmamak adına yeni Afgan makamlarının mali varlıklarını dondurmamaları yönünde çağrıda bulundu.
Vladimir Putin - 29.08.2021
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek ve Karadağ ziyareti sonrası uçakta gazetecilerle sohbet etti: (2)
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tek taraflı suçlamalar yerine ileri bakan, gerçekçi yaklaşımlar hakim olmalıdır.
Vladimir Putin - 27.08.2021
Hamas temsilcisi Merzuk, Moskova'da temaslarda bulundu
Rusya Dışişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Merzuk, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Orta Doğu ve Afrika Özel Temsilcisi ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Mihail Bogdanov ile bir araya geldi.
Vladimir Putin - 27.08.2021
Putin, Rusya Güvenlik Konseyinde Afganistan'daki durumu ele aldı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Güvenlik Konseyi toplantısında Afganistan'daki gelişmeleri görüştü.
Vladimir Putin - 27.08.2021
Rusya, Kabil'deki terör saldırısını kınadı
Afganistan'da yaşanan gelişmeler üzerine Rusya lideri Vladimir Putin'in kamuoyuna açıklama yapıp yapmayacağı ile ilgili soruya cevap veren Peskov, "Putin, Afganistan'daki durum ile ilgili yorum yapmayacak.
Vladimir Putin - 26.08.2021
Son dakika: Rusya'da 820 ile Kovid-19 kaynaklı "günlük en yüksek" ölü sayısı kayıtlara geçti
Rusya'da aşılanma süreci Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in talimatıyla 18 Ocak'ta Kovid-19'a karşı kitlesel aşılama sürecinin başladığı ülkede, şimdiye kadar yaklaşık 43 milyon kişi aşılandı.
Vladimir Putin - 25.08.2021
Rusya Devlet Başkanı Putin ile Pakistan Başbakanı Han, Afganistan'daki durumu görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Pakistan Başbakanı İmran Han ile Afganistan'daki duruma ilişkin telefon görüşmesi yaptı.
Vladimir Putin - 25.08.2021
Rusya Devlet Başkanı Putin ile Çin Devlet Başkanı Şi telefonda Afganistan konusunu görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, gerçekleştirdikleri telefon görüşmesinde Afganistan'daki son gelişmeleri ele aldı.
Vladimir Putin - 24.08.2021
Rusya Devlet Başkanı Putin, Hindistan Başbakanı Modi ile Afganistan'daki durumu görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Hindistan Başbakanı Narendra Modi ile Afganistan'daki durumu ele aldı.
Vladimir Putin - 23.08.2021
Rusya Devlet Başkanı Putin ile Ürdün Kralı 2. Abdullah görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Kubinka kentinde görüştü.
Vladimir Putin - 23.08.2021
Kolektif Güvenlik Anlaşması Örgütüne üye ülkelerin liderleri Afganistan gündemi ile toplandı
Çevrim içi olarak yapılan toplantıya Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ve KGAÖ Genel Sekreteri Stanislav Zas katıldı.
Vladimir Putin - 23.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu Açıklaması
Erdoğan, konuyla ilgili Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Irak Başbakanı Mustafa Kazımi, Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski ve Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel'e ilettiği mesajlara ilişkin bir infografiğe de paylaşımında yer verdi.
Vladimir Putin - 23.08.2021
Rusya, Taliban ile Pencşir'deki yerel gruplar arasında ara buluculuk yapmayacak
Peskov, başkent Moskova'da gazetecilere yaptığı açıklamada, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in de video konferans yöntemiyle katıldığı, Kolektif Güvenlik Antlaşması Örgütünün (KGAÖ) bugünkü Afganistan konulu toplantısını değerlendirdi.
Vladimir Putin - 22.08.2021
Son dakika gündem: Fransa Dışişleri Bakanı Le Drian, ABD'ye "Afganistan konusunda sorumluluk alma" çağrısı yaptı
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bu kapsamda telefonda görüştüğü bilgisini paylaşan Le Drian, Katar'da Amerikalıların, Taliban'ın ve diğer siyasi Afgan aktörlerin geçici hükümetin kurulması için müzakereleri sürdürmesi ve siyasi anlaşmaya varması gerektiğini belirtti.
Vladimir Putin - 22.08.2021
Putin: "Afganistan'daki militanların sığınmacı görünümünde ülkemize girmesini istemiyoruz"
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Afgan militanların sığınmacı görünümünde ülkeye girmelerini istemediğini ifade etti.
Vladimir Putin - 21.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Vladimir Putin - 21.08.2021
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Afganistan'da yeni dönemde kurulacak hükümetle geliştirilecek ilişki hususunda da eşgüdüm içinde olma noktasında...
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Afganistan'da yeni dönemde kurulacak hükümetle geliştirilecek ilişki hususunda da eşgüdüm içinde olma noktasında mutabık kaldı.
Vladimir Putin - 21.08.2021
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, PUTİN İLE GÖRÜŞTÜ
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Vladimir Putin - 21.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Kahramanmaraş'ta yangına müdahale ederken düşen Rus uçağında hayatını kaybeden Türk ve Rus mürettebat için karşılıklı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Kahramanmaraş'ta yangına müdahale ederken düşen Rus uçağında hayatını kaybeden Türk ve Rus mürettebat için karşılıklı olarak başsağlığı diledi.
Vladimir Putin - 21.08.2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Vladimir Putin - 21.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin görüşmesinde, Türkiye-Rusya ilişkilerini geliştirecek adımlar ve Afganistan'daki gelişmeler başta olmak üzere...
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin görüşmesinde, Türkiye-Rusya ilişkilerini geliştirecek adımlar ve Afganistan'daki gelişmeler başta olmak üzere bölgesel konular ele alındı.
Vladimir Putin - 21.08.2021
Kolektif Güvenlik Anlaşması Örgütü üyesi ülkeler, 23 Ağustos'ta Afganistan'daki duruma ilişkin toplantı yapacak
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kolektif Güvenlik Anlaşması Örgütü (KGAÖ) üyesi ülkelerin liderleriyle 23 Ağustos'ta Afganistan'daki durumla ilgili toplantı yapacaklarını bildirdi.
Vladimir Putin - 20.08.2021
ABD'den Rus muhalif Aleksey Navalnıy'ın zehirlenmesiyle ilgili kişi ve kuruluşlara yaptırım
Kremlin'e muhalif Navalnıy, 22 Ağustos 2020'de ilk tedavi gördüğü Omsk'tan özel uçakla Berlin'deki Charite Hastanesine nakledilmişti. Tedavi gördükten sonra Aleksey Navalnıy, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Rus istihbarat servisi aracılığı ile kendisini zehirlettiğini iddia etmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vladimir Putin Haberleri | Vladimir Putin Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Vladimir Putin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vladimir Putin kimdir, hayatı ve biyografisi. Putin ve Lukaşenko Moskova'da bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 07:50:07. #1.15#

title