VLADİMİR PUTİN HABERLERİ

Vladimir Putin haber, Vladimir Putin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vladimir Putin - 10.11.2020
Dağlık Karabağ'da görev yapacak Rus barış gücü yola çıktı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan ile Ermenistan arasında bu gece 00: 00'dan (TSİ) itibaren ateşkes başladığını ve bölgede Rus barış gücünün görev yapacağını duyurmuştu.
Vladimir Putin - 10.11.2020
Azerbaycan ve Ermenistan Dağlık Karabağ'da anlaşmaya vardı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan ile Ermenistan arasında bu gece 00: 00'dan (TSİ) itibaren ateşkes başladığını duyurdu.
Vladimir Putin - 10.11.2020
Son dakika haber | Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: "Azerbaycan ile Ermenistan arasında bu gece 00: 00'dan (TSİ) itibaren ateşkes başladı."
Son dakika habere göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: "Azerbaycan ile Ermenistan arasında bu gece 00: 00'dan (TSİ) itibaren ateşkes başladı.
Vladimir Putin - 10.11.2020
Son dakika haber: Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ve Rusya ile ateşkes için ortak bir bildiri imzaladıklarını duyurdu
Son dakika politika haberine göre Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ateşkes için ortak bir bildiri imzaladıklarını duyurarak, bu bildirinin kendisi ve Ermenistan halkı için "acı verici" olduğunu söyledi.
Vladimir Putin - 9.11.2020
Son dakika haber: Rus kabinesinde değişiklik
Son dakika haber: Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus hükümetinde görevli 3 bakanı görevden alırken, Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, Başbakan Yardımcılığı görevine aday gösterildi.
Vladimir Putin - 7.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile telefonda görüştü
Gülseli KENARLI / İSTANBUL DHA CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Vladimir Putin - 7.11.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, PUTİN İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ
Haber: Gülseli KENARLI / İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Vladimir Putin - 7.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü.
Vladimir Putin - 7.11.2020
Erdoğan, Putin ile görüşmesinde, Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan topraklarından geri çekilmesi gerektiğini belirtti.
Erdoğan, Putin ile görüşmesinde, Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan topraklarından geri çekilmesi gerektiğini belirtti.
Vladimir Putin - 7.11.2020
Son dakika haberleri! Erdoğan-Putin görüşmesinde, Türkiye-Rusya ilişkileri ile Dağlık Karabağ başta olmak üzere bölgesel gelişmeler ele alındı.
Son dakika haber... Erdoğan-Putin görüşmesinde, Türkiye-Rusya ilişkileri ile Dağlık Karabağ başta olmak üzere bölgesel gelişmeler ele alındı.
Vladimir Putin - 6.11.2020
Rusya'daki Sahalin Adası'na giden turistlere para ödenecek
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınından Rusya da büyük ölçüde etkilendi. Birçok ülkeyle uçuşların durdurulmasından sonra Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, tüm bölge başkanlarına iç turizmi canlandırmaları yönünde talimat verdi.
Vladimir Putin - 4.11.2020
Putin, "bazı ülkelerde ifade özgürlüğü kisvesi altında provokasyon yapıldığını" söyledi
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bazı ülkelerde ifade özgürlüğü kisvesi altında inananların duygularına hakaret eden provokatörlerin eylemlerinin toplumda yıllarca sürebilecek çatışmalara neden olabileceğini belirtti.
Vladimir Putin - 4.11.2020
Trump mı Biden mı?
Vladimir Putin biraz da kişisel ilişkilerine güvenerek Trump'dan yana.
Vladimir Putin - 3.11.2020
Bahçeli: Ölüm bu kadar ucuz olmamalı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Keşke uyarılar, hazırlanmış raporlar dikkate alınıp çöken binaların depreme dayanıklı olup olmadığı yıllar önce kontrol edilseydi, anbean etkili bir denetim süreci işletilebilseydi.
Vladimir Putin - 3.11.2020
Arjantin, Rusya'nın Kovid-19 aşısından 10 milyon doz satın alacak
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 11 Ağustos'ta yaptığı açıklamada, Sputnik V aşı adayının erken aşamadaki klinik denemelerde kaydettiği olumlu sonuçların ardından "aşı" olarak tescillendiğini ve yaygın kullanımına başlanacağını duyurmuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Vladimir Putin Haberleri | Vladimir Putin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Vladimir Putin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vladimir Putin kimdir, hayatı ve biyografisi. Dağlık Karabağ: Ateşkes anlaşması sonrası Türkiye'nin rolü ne olacak, arka planda ne
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 17:15:41. #1.15#
title