Viyadük Haberleri

Viyadük haber, Viyadük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Viyadük - 30.07.2020
Düzce ve Bolu'da trafik normale döndü
Anadolu Otoyolu'nun Düzce kesiminde yoğunluğun en fazla arttığı 1, 2. ve 3. viyadük, Bolu Dağı Tüneli ile D-100 kara yolu Kaynaşlı mevkisinin hem Ankara hem de İstanbul yönlerinde trafik akışı olağan şekilde devam ediyor.
Viyadük - 30.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  ------------------------------- -Ayağında bisikletin gidonuyla müdahale  -Ambulansa taşınması  -Detaylar  -Arkadaşlarıyla röportajlar  -Bisikletin görüntüsü  Haber-Kamera: Murat KÜÇÜK/BOLU, =========================== Kayıp Gülistan'ın erkek arkadaşının mevcutlu ifadesi alınacak    TUNCELİ'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) kaybolmasına ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunun tamamlanmasının ardından, şüpheli Z.A.'nın tutuklanması talebi reddedildi. Ailenin avukatı Ali Çimen, genç kızın erkek arkadaşı Rus uyruklu Z.A.'nın mevcutlu ifadesinin alınmasına karar verildiğini söyledi.  Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku, kaldığı yurttan 5 Ocak sabahı ayrıldıktan sonra haber alınamadı. Diyarbakır'da yaşayan ailesi, kaybolduğu gün Tunceli'ye gelerek, güvenlik güçlerine ihbarda bulundu. Ailenin ihbarı üzerine arama çalışmaları başlatıldı. Yapılan araştırmalar sonunda Gülistan Doku'nun cep telefonunun en son Uzunçayır Baraj gölü üzerindeki Sarısaltuk Viyadüğü'nde sinyal verdiği belirlendi. Viyadük üzerinden geçen bir aracın kamerasına da yansıyan Doku'nun son görüldüğü bölgede yoğunlaştırılan arama çalışmalarına rağmen sonuca ulaşılamadı.
Viyadük - 29.07.2020
Tatilcilerin bayram yolculuğu başladı
Kurban Bayramı tatili için erken yola çıkan ve otoyolu kullananlar, Kaynaşlı, Sarıçökek, 1, 2 ve 3'üncü viyadük ile Bolu Dağı Tüneli kesimlerinde zaman zaman yoğunluğa neden oluyor.
Viyadük - 29.07.2020
"Çanakkale Boğazı'nın gerdanlığı" ışıklandırılan ayaklarıyla göz kamaştırıyor
Avrupa ve Asya ankraj bloku imalatlarının yüzde 99'unun tamamlanmasının ardından viyadük imalatlarına geçildi.
Viyadük - 28.07.2020
Anadolu Otoyolu'nda tıra çarpan kamyondaki 2 kişi yaralandı
İstanbul yönüne seyreden Turgut Durgut idaresindeki 37 EP 420 plakalı kamyon, Bolu Dağı Tüneli çıkışında bulunan 2. Viyadük üzerinde önünde seyreden İsmail İşlek idaresindeki 37 AAS 827 plakalı tıra çarptı.
Viyadük - 28.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku, kaldığı yurttan 5 Ocak sabahı ayrıldıktan sonra haber alınamadı. Diyarbakır'da yaşayan ailesi, kaybolduğu gün Tunceli'ye gelerek, güvenlik güçlerine ihbarda bulundu. Ailenin ihbarı üzerine arama çalışmaları başlatıldı. Yapılan araştırmalar sonunda Gülistan Doku'nun cep telefonunun en son Uzunçayır Baraj gölü üzerindeki Sarısaltuk Viyadüğü'nde sinyal verdiği belirlendi. Viyadük üzerinden geçen bir aracın kamerasına da yansıyan Doku'nun son görüldüğü bölgede yoğunlaştırılan arama çalışmalarına rağmen sonuca ulaşılamadı.
Viyadük - 25.07.2020
Bakan Karaismailoğlu, Amasya Çevre Yolu Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Her bir projenin, bulunduğu bölgede ilk günden istihdam sağlarken getirdiği ekonomik canlılıkla yeni yatırımların, yeni sosyokültürel gelişmelerin ve artan yaşam kalitesinin öncüsü olduğunu vurgulayan Karaismailoğlu, şöyle devam etti: "Projelerimiz her bölgede kişi başına gelirin artışına vesile olurken, çocuklarımız ve gençlerimiz çevre şehirlerle, hatta dünyayla bağlarını güçlendiriyor. Bu sayede eğitim ve kariyer hedeflerine daha da yaklaşıyorlar. Dahası, dünyadaki ekonomik gelişmelerin coğrafyamıza sunduğu büyük fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için oluşturduğumuz lojistik koridorlarımızla bölgemize hakim bir lojistik süper güç olmanın hazırlığındayız. Bu, ülkemizin geleceği için pek çok anlama geliyor. Saygıdeğer Cumhurbaşkanım, liderliğinizde yerine getirdiğimiz bu kutsal vazifenin bizlere her geçen gün daha büyük bir güç ve başarma azmi verdiğini belirtmek isterim. Tüm bu açılışları salgın sürecinin yoğun yaşandığı günlerde yaptığımızı hatırlatmak isterim. Tüm dünya bu salgınla nasıl baş edeceğini bilmezken, dünya ekonomisi durma noktasına gelmişken, biz sizin liderliğinizde sağlık önlemlerini de elden bırakmadan önemli projeleri vatandaşımızın hizmetine sunduk." "Yıllık 1,9 milyon litre yakıt tasarrufu sağlanacak" Bakan Karaismailoğlu, Amasya Çevre Yolu'nun bakanlıkları için çok önemli bir yatırım olduğunu belirterek şunları kaydetti: "Çevre yoluyla transit geçişi Suluova-Amasya yolundan ayırıp kentin güneybatısından geçirerek Amasya-Turhal yoluna bağlayacağız. 11,3 kilometrelik yolumuz bölünmüş yol standardında olup, güzergahında 2 çift tüp tünel, 4 çift viyadük, 3 köprülü kavşak, 2 çift köprü, 3 tek köprü ve 2 aç-kapa yapısını içermektedir.
Viyadük - 23.07.2020
Amasya çevre yolu 25 Temmuz'da açılacak
Amasya çevre yolunun da bu noktada katma değeri yüksek bir yatırım olduğunun altını çizen Karaismailoğlu, "Arazi şartlarının zorluğu nedeniyle güzergah boyunca toplam uzunluğu 3,3 kilometre olan 2 adet çift tüp tünel, 4 adet çift viyadük, 3 adet köprülü kavşak, 2 adet çift köprü ve 3 adet tek köprü olmak üzere 14 adet sanat yapısı inşa ettik ve çevre yolu zor yapıları bünyesinde barındıran çok önemli bir yatırım oldu.
Viyadük - 14.07.2020
TBMM Genel Kurulu
Özel sektör dinamiklerini işin içine dahil etmek için yap-işlet-devret modelinin tercih edildiğini ve böylece kamu kaynaklarını diğer hizmet alanlarına harcanabilmesinin önünün açıldığının altını çizen Arslan, "Böyle olunca 6 bin 100 kilometrelik yolu 27 bin kilometreye çıkarırsınız, böyle olunca 8 bin 600 kilometre sıcak asfaltı 26 bin kilometreye çıkarırsınız. Böyle olunca 100 yılda yaptığınız köprü ve viyadük 311 kilometre iken buna 489 kilometre ilave edersiniz.
Viyadük - 10.07.2020
Türkiye'de yaban hayvanlarının güvenli geçiş rotası: Ekolojik köprüler
Projede, yeşil alanlarda tahribatın önlenmesi amacıyla söz konusu bölgelerin tünel ve viyadük yapılarıyla geçilmesine ağırlık verildi.
Viyadük - 02.07.2020
Trabzon'da demir yüklü tır viyadükten düştü: 2 yaralı
Trabzon'un Araklı ilçesinde, demir yüklü tırın viyadükten düşmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Viyadük Haberleri | Viyadük Haber - Haberler - Sayfa 8 - Viyadük haberleri, son dakika viyadük haber ve gelişmeleri burada. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Elvan, Mut İlçe Kongresi'nde konuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 05:32:32. #1.14#

title