Artvin'de Metrelerce Yükselikteki Operatöre Vinç Yardımıyla Çay Servisi

Artvin'de Metrelerce Yükselikteki Operatöre Vinç Yardımıyla Çay Servisi

Artvin'de özel bir şirkete ait şantiyede, vinç operatörünün çayının metrelerce yukarı gönderilmesi sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Artvin'de özel bir şirkete ait şantiyede kaydedilen görüntüler, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Görüntüde, şantiyede çay saati geldiğinde metrelerce yukarıda bulunan vinç operatörü inmeyi göze alamayınca çay ayağına gönderildi.

VİNCİN KANCASI İLE YUKARI YOLLADILAR

Şantiye çalışanları tarafından vincin kanca kısmının üzerine yerleştirilen çay bardağı, vinç operatörü tarafından önce yukarı çekildi. Daha sonra kancayı kendi bulunduğu kabine doğru hareket ettiren operatör, kancanın hemen üzerinde bulunan çay bardağını vinci kullandığı kabinden sarkarak aldı. Operatör böylelikle metrelerce yükseklikten aşağıya inmeden çaya ulaşmış olurken o anlar bir başka şantiye çalışanı tarafından saniye saniye cep telefonu ile görüntülendi.

YORUMLAR (3)

  • KURUYEMİŞCİ:
    Bende yanimdaki şantiyenin vinc operatorune yazin su meşrubat vs halatin ucuna baglayip gonderiyodum naasin adam in cik can mi dayanir buna
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.