Faciadan Dönüldü! Vinç Üst Geçidi Devirdi, Metro Seferleri Durdu

Faciadan Dönüldü! Vinç Üst Geçidi Devirdi, Metro Seferleri Durdu

İzmir Metrosu'nun Sanayi ve Bölge durakları arasında yaya üst geçidi, vincin çarpması sonucu metro yaylarının üzerine çöktü. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, metro seferleri durduruldu.

İzmir'in Bornova ilçesinde, İzmir Metrosu'nun Sanayi ve Bölge durakları arasında yaya üst geçidi, vincin çarpması sonucu metro yaylarının üzerine çöktü. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, üst geçitten kopan parçalar sebebiyle seferler durduruldu.

YAYA ÜST GEÇİDİ VİNCİN ÇARPMASIYLA ÇÖKTÜ

İzmir'in Bornova ilçesinde, İzmir Metrosu'nun Sanayi ile Bölge istasyonları arasında bulunan Üniversite Caddesi'ndeki yaya üst geçidi, altından geçen İlker B.'nin kontrolündeki vincin çarpmasıyla çöktü. Çarpmanın etkisiyle, üst geçidin bir bölümü metro hattının üstüne diğer bölümü ise yola çökerken olay sırasında hatta metro aracı bulunmaması olası bir faciayı önledi.

METRO SEFERLERİ DURDURULDU

Ölen ya da yaralananın olmadığı olayda kaza nedeniyle Sanayi Durağından Evka 3'e kadar olan bölümdeki metro seferleri durduruldu. İş çıkış saati olması nedeniyle metro ve otobüs duruklarında kalabalıklar oluştu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: İHA