Vildan da Boşandı

Vildan da Boşandı

Güzel Oyuncu Vildan Atasever, İşle Evliliği Birlikte Yürütemedi...

Vildan da Boşandı

GÜZEL OYUNCU VİLDAN ATASEVER, İŞLE EVLİLİĞİ BİRLİKTE YÜRÜTEMEDİ...

Genç yaşına rağmen kısa sürede sinema ve dizilerin aranılan yıldızı olan Vildan Atasever, işle evliliği birlikte yürütemedi. Dört yıllık eşi Taylan Kılınç'la yollarını ayırdı.

'Kadın İsterse' ve son olarak 'Yaralı Yürek' dizisinin başrolünde oynayan Vildan Atasever, iş hayatındaki başarısını evliliğine yansıtamadı. 2005 yılında Altın Portakal Film Festivali'nde 'İki Genç Kız' filmindeki rolüyle 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Atasever, her zaman kendisine destek olduğunu söyleyen eşi Taylan Kılınç ile gizlice boşandı. Sekiz yıl önce başlayan ilişkilerini nikahla sonlandıran Vildan Atasever ile Kılınç, ayrılıklarını sır gibi saklıyor. Her defasında çocuklara olan sevgisini dile getiren oyuncunun boşanmasına en büyük neden ise oyunculuktaki yükselişi gösteriliyor.

İşleri nedeniyle koşturmaca yaşayan, eşine ve evine yeteri kadar zaman ayıramayan Atasever'in bu tercihinin evliliğinin bitmesinde etkisi olduğu konuşuluyor. Geçen hafta sessiz sedasız ayrılan Taylan ve Atasever'in bu kararı, çiftin yakınlarını da çok üzdü.

Kaynak: Gecce