Viktor Orban Haberleri

Viktor Orban haber, Viktor Orban son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Viktor Orban - 08.10.2018
Macaristan Başbakanı Viktor Orban: "(Göç Anlaşması) Türkiye'nin Avrupa'yla Yaptığı Anlaşma Kıtanın...
Macaristan Başbakanı Viktor Orban: "(Göç anlaşması) Türkiye'nin Avrupa'yla yaptığı anlaşma kıtanın güvenliği açısından büyük önem taşıyor"
Viktor Orban - 08.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Macaristan'da
Macaristan programı kapsamında Erdoğan, Macaristan Başbakanı Viktor Orban tarafından Ulusal Meclis'te karşılanacak.
Viktor Orban - 08.10.2018
Gündem / 8 Ekim 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Başbakanı Viktor Orban tarafından Ulusal Meclis'te karşılanacak.
Viktor Orban - 08.10.2018
Gündem Özeti / 8 Ekim 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Başbakanı Viktor Orban tarafından Ulusal Meclis'te karşılanacak.
Viktor Orban - 07.10.2018
Macaristan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Karşılamaya Hazır
Ziyaret programı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Ader, Meclis Başkanı Laszlo Köver ve Başbakan Viktor Orban ile bir araya gelecek.
Viktor Orban - 06.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan'a Gidecek
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Ader ile yapacağı görüşmelerin yanı sıra Meclis Başkanı Laszlo Köver ve Başbakan Viktor Orban ile bir araya gelecek.
Viktor Orban - 06.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan'a Resmi Bir Ziyarette Bulunacak
Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, siyaretleri sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Ader ile yapacakları görüşmelerin yanısıra Meclis Başkanı Sayın Laszlo Köver ve Başbakan Sayın Viktor Orban ile biraraya gelecek.
Viktor Orban - 02.10.2018
Macaristan'dan Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier'e Tepki
Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ı eleştiren Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier'e tepki gösterdi.
Viktor Orban - 27.09.2018
Avrupa Politikalarının Sonucunda Denizdeki Ölümler Üçe Katlandı"
Sınır Tanımayan Doktorlar (MSF) Örgütü İtalya Ofisi Başkanı Claudia Lodesani, Akdeniz'de yaşanan göçmen ölümlerine ilişkin, "İnsanlar Akdeniz'de ölmeye devam ediyor ama onları göremiyoruz çünkü denizde şahit olabilecek çok daha az kişi var.
Viktor Orban - 21.09.2018
Juncker, Fidesz'in Epp'den Atılmasını Teklif Etti" İddiası
Juncker'in teklifinin EPP zirvesi katılımcıları tarafından açık bir şekilde reddedildiğini öne süren Rogan ayrıca, Juncker'in, Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz ile ikili görüşmeye katılmak için salondan ayrıldıktan sonra teklifi sunmasının üzüntü verici olduğunu kaydetti.
Viktor Orban - 20.09.2018
Belçika Başbakanı Michel'den Salvini ile Orban İttifakına Kınama
AB Gayriresmi Devlet Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Avusturya’nın Sazlburg şehrinde giden Belçika Başbakanı Charles Michel, İtalya’nın aşırı sağcı İçişleri Bakanı Matteo Salvini ile Macaristan Başbakanı Viktor Orban yakınlaşmasını şiddetle kınadığını söyledi.
Viktor Orban - 17.09.2018
'Avrupa'nın Şimdiki Eliti Gitmeli"
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, mevcut Avrupa elitinin, Avrupa Birliği (AB)-İngiltere ilişkileri ve göç konusunda başarısız olduğunu ve gelecek yıl düzenlenecek olan Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinde gitmesi gerektiğini söyledi.
Viktor Orban - 15.09.2018
AP Seçimleri Öncesi İtalyan Sağından Macaristan Sağına Destek
İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini, 23-26 Mayıs 2019'da yapılacak Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerine atıfta bulunarak, "Eminim ki birkaç ay içinde (Macaristan Başbakanı) Viktor Orban'la birlikte kendimizi Avrupa'yı yönetirken bulacağız." dedi.
Viktor Orban - 14.09.2018
Macaristan'dan AP'ye Tepki
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Avrupa Parlamentosu'nun (AP), Macaristan hakkında yaptırım prosedürü açılması çağrısı yapan raporu onaylamasına tepki gösterdi.
Viktor Orban - 12.09.2018
AP'den Macaristan'a Yaptırım Kararı
Dünkü oturumda söz alan Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Macaristan'ın AB kararlarında oy hakkının elinden alınması çağrılarına tepki göstererek, "Bir topluluk, sınırlarını koruyanları cezalandırıyor.
Viktor Orban - 11.09.2018
İtalyan Hükümetinde "Macaristan" Çatlağı
İtalya'da hükümeti oluşturan iki parti, Macaristan'a yönelik Avrupa Birliği (AB) Sözleşmesi'nin 7. maddesinin işletilmesine ilişkin yarın oylanacak rapora karşıt oylar verecek.
Viktor Orban - 11.09.2018
Macaristan Başbakanı Orban AP Genel Kurulu'nda
Macaristan Başbakanı Victor Orban, ülkesinin sınırlarını göçmenlere karşı korumaya devam edeceğini belirterek, bunu gerekirse Avrupa Birliği (AB) ülkelerine karşı da hayata geçirecebileceğini bildirdi.
Viktor Orban - 08.09.2018
Trump'ın Eski Başstratejisti Steve Bannon,avrupa'daki Sağ-popülistleri Bir Araya Getiren Bir Oluşum...
ABD Başkanı Donald Trump'ın eski başstratejisti Steve Bannon, Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde Avrupa'daki sağ-popülist grupları bir araya getirme amacı taşıyan bir hareket kurdu.
Viktor Orban - 05.09.2018
BM'nin Yeni İnsan Hakları Yüksek Komiseri Bachelet Yemin Etti
Çok sayıda devlet ve hükümet başkanına yönelik eleştirilerde bulunan Zeyd, ABD Başkanı Donald Trump'ın "insanlığı uçurumun kenarına sürüklediğini", Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın "ırkçı" olduğunu ve Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin "psikiyatrik değerlendirmeye ihtiyaç duyduğunu" dile getirmişti.
Viktor Orban - 03.09.2018
Kırgızistan'da 3. Dünya Göçebe Oyunları Heyecanı
Göçebe mirasını ve göçebe halkın ruhunun korunduğu Kırgızistan'da gurur ve mutluluğun hakim olduğunun altını çizen Ceenbekov, tüm dünyanın dikkatinin ve ilgisinin perçinlendiği olayların görgü tanığı olduklarını vurguladı. Ceenbekov, her iki yılda bir yapılan 3. Dünya Göçebe Oyunların açılışını, Türk Dili Konuşan Ülkelerin liderlerinden olan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbeyev, Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov'un katılımıyla yaptıklarını anlattı.
Viktor Orban - 03.09.2018
Türk Konseyi 6. Devlet Başkanları Zirvesi
Nahcıvan Anlaşması'yla 2009'da kurulan Türk Konseyinin aradan geçen sürede kurumsal kimliğini güçlendirdiğini belirten Erdoğan, "Şüphesiz bu süreçte Türk dünyasının Aksakalı Sayın Nazarbayev ile kardeşim Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın Aliyev'in çok büyük emeği bulunuyor. Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ı da özellikle selamlıyorum.
Viktor Orban - 03.09.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırgızistan'da
Türk Konseyi Devlet Başkanları Zirvesi'nde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyovev ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban hazır bulundu.
Viktor Orban - 02.09.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırgızistan'da
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un ev sahipliğinde yapılan törene, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Viktor Orban Haberleri | Viktor Orban Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Viktor Orban haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Viktor Orban kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Başkonsolosluk Yetkilileri 'Buradan Çıktı' Diyerek Kendilerini Ku
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 22:25:39. #1.14#
title