Viktor Orban Haberleri

Viktor Orban haber, Viktor Orban son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Viktor Orban - 02.09.2018
Kırgızistan'da 3. Dünya Göçebe Oyunları İçin Görkemli Açılış Töreni
Çolpon Ata kentindeki 10 bin seyirci kapasiteli hipodromda gerçekleştirilen 3. Dünya Göçebe Oyunları'nın açılış törenine, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev, Tataristan Devlet Başkanı Rüstem Minnihanov ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban katıldı.
Viktor Orban - 02.09.2018
Kırgızistan'da Türk Konseyi Dışişleri Bakanları Toplantısı
Yarın Çolpon Ata kentinde yapılacak Türk Konseyi 6. Zirvesi'ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev katılacak. Toplantıya ayrıca Türkmenistan Cumhurbaşkanı Kurbankulu Berdimhammedov, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın onur konuğu olarak katılması bekleniyor.
Viktor Orban - 01.09.2018
Eylül 2018 Dünya Gündemi
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban Moskova'da bir araya gelecek.
Viktor Orban - 29.08.2018
Suriye'de Barışın Tesisi İçin Güven Verici Önlemler Alınmalı"
Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Suriye ile ilgili, "ABD ile ortak bir görüşümüz var. Buna göre, barışın tekrar tesis edilmesi ve yabancı güçlerin geri çekilmesi için güven verici bazı önlemlerin alınması gerekiyor.
Viktor Orban - 29.08.2018
Macron'dan Orban ve Salvini'ye Yanıt
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ulusalcı ve nefret söyleminde bulunanlara geçit vermeyeceğini belirtti, göçmen karşıtı ve kendisini hedef alan açıklamalarda bulunan Macaristan Başbakanı Victor Orban ile İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini'yi eleştirdi.
Viktor Orban - 25.08.2018
Kırgızistan 3. Dünya Göçebe Oyunlarına Ev Sahipliği Yapacak
Oyunların bu yılki bölümüne çeşitli ülkelerden üst düzey katılımın olması bekleniyor. Oyunların açılış törenine Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev, Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev, Özbekistan Devlet Başkanı Şefkat Mirziyoyev ve Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın katılması öngörülüyor.
Viktor Orban - 17.08.2018
Türk Milleti Asla Kimse Karşısında Boyun Eğmez"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizimle dost olmak isteyenlerle biz dost oluruz ama bize yanlış ve düşmanlık yapanlar şunu bilsin ki Türk milleti asla kimse karşısında boyun eğmez." dedi.
Viktor Orban - 10.08.2018
BM İnsan Hakları Yüksek Komiserliğine Bachelet Atandı
Zeyd, ABD Başkanı Donald Trump'ın "insanlığı uçurumun kenarına sürüklediği", Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın "ırkçı" olduğu, Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin "psikiyatrik değerlendirmeye ihtiyaç duyduğu" gibi çok sayıda hükümet ve devlet başkanına yönelik eleştirilerde bulunmuştu.
Viktor Orban - 08.08.2018
Guterres'in BM İnsan Hakları Yüksek Komiseri Adayı Bachelet
ABD Başkanı Donald Trump'ın "insanlığı uçurumun kenarına sürüklediği", Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın "ırkçı" olduğu, Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin "psikiyatrik değerlendirmeye ihtiyaç duyduğu" gibi çok sayıda hükümet ve devlet başkanına yönelik eleştirilerde bulunan Zeyd, kendisinden sonra görevi devralacak kişinin "açık sözlü" olması ve "eleştirmekten korkmaması" gerektiğini vurgulamıştı.
Viktor Orban - 03.08.2018
BM Yetkilisinden "Bütün Hükümetleri Rahatsız Ettim" Açıklaması
ABD Başkanı Donald Trump'ın "insanlığı uçurumun kenarına sürüklediği", Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın "ırkçı" olduğu, Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin "psikiyatrik değerlendirmeye ihtiyaç duyduğu" gibi çok sayıda hükümet ve devlet başkanına yönelik eleştirileri hatırlatılan Zeyd, görev süresi boyunca "açık sözlü olduğu" gerekçesiyle birçok hükümet tarafından eleştirildiğini ve neredeyse "hepsini rahatsız ettiğini" dile getirdi.
Viktor Orban - 03.08.2018
Macaristan'dan Ukrayna'ya Tepki
Menczer, Macar Haber Ajansına (MTI) yaptığı açıklamada, Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın, Ukrayna'nın Avrupa Birliği ve NATO üyeliğinin gerçekçi olmadığı şeklindeki açıklamaları dolayısıyla Macaristan'ın Kiev Büyükelçisinin Ukrayna Dışişleri Bakanlığına çağrılmasının doğru olmadığını savundu.
Viktor Orban - 28.07.2018
Orban'dan Batı Avrupa'ya Demokrasi Tepkisi
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Batı Avrupa'da ifade özgürlüğünün kısıtlandığını ve sansürün yaygınlaştığını iddia etti.
Viktor Orban - 27.07.2018
Macaristan'dan AB Komisyonu'na Tepki
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun mülteci kabul eden AB üyesi ülkelere her bir mülteci için 6 bin avro vermeyi teklif etmesine tepki gösterdi.
Viktor Orban - 27.07.2018
Orban : "Yeni Bir Komisyona İhtiyacımız Var"
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, “Yeni yaklaşıma sahip yeni bir komisyona ihtiyacımız var” dedi.
Viktor Orban - 24.07.2018
Karadağ AB Üyeliğine Hazır"
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Karadağ'ın Avrupa Birliği'ne (AB) üyelik sürecine ilişkin, "Rahatlıkla Karadağ'ın AB üyeliğine hazır olduğunu söyleyebilirim. Üyelik yolunda siyasi veya ekonomik bir engelin olduğu düşüncesini desteklemiyorum.
Viktor Orban - 20.07.2018
Macaristan Başbakanı "Ağlama Duvarı"Nı Ziyaret Etti
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'nın batı duvarı olan Burak Duvarı'nı (Ağlama Duvarı) ziyaret etti.
Viktor Orban - 15.07.2018
Macaristan'dan Akdeniz'deki Sığınmacıların Dağıtılması Önerisine Ret
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, İtalya Başbakanı Giuseppe Conte'nin Akdeniz'de bir gemideki 450 sığınmacının Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelere dağıtılması konusunda yaptığı çağrıya olumsuz cevap verdi.
Viktor Orban - 12.07.2018
Macaristan'da Basına Fetö Bilgilendirme Toplantısı
Basın mensuplarına, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında da bilgi veren Büyükelçi Oktay, Macaristan ve Türkiye'nin çok iyi ilişkilere sahip olduğunu, Macaristan Başbakanı Viktor Orban'ın birkaç gün önce Türkiye'yi ziyaret ettiğini, gelecek aylarda ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkent Budapeşte'de yer alan ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından restore edilen Osmanlı dönemi eserlerinden Gül Baba Türbesi'nin açılışını yapmasının beklendiğini sözlerine ekledi.
Viktor Orban - 12.07.2018
Macaristan'dan Türkiye'ye Destek
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Türkiye'nin gerçekleştirdiği anayasal reformlarla daha istikrarlı bir ülke olacağını düşündüğünü ve ülkesinin bu adımları desteklediğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Viktor Orban Haberleri | Viktor Orban Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Viktor Orban haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Viktor Orban kimdir, hayatı ve biyografisi. BM'nin Yeni İnsan Hakları Yüksek Komiseri Bachelet Yemin Etti - New York.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 08:25:33. #1.14#
title