Vietnam Vizesi Başvuruları Artık Online! - Haberler
Haberi Paylaş

Vietnam Vizesi Başvuruları Artık Online!

ilandırVietnam Vizesi Başvuruları Artık Online!
Haberler.com - Haberler | Advertorial Haberler

Genel olarak tatil denilince kızgın kumlardan serin sulara atlayabileceğiniz sapsarı kumları ile sizi büyüleyen sahiller ve güneş kremi ile şezlong arasında süren saatler akla gelebilir.

Bir bakıma doğru sayılabilecek bu tatil planı Vietnam'a tatil yapmaya gitmeyi düşünüyorsanız yetersiz sayılacaktır. Denizin yanın da harika bir orman havası ve bambaşka bir kültür sizi bekliyor. Resmi adıyla Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Asya kıtasının güneydoğusunda yer alır Çin, Laos ve Kamboçya ile sınır komşusu olan Vietnam'ın Güney Çin Denizi ile sınırı vardır.Böylece birbirinden lezzetli deniz ürünleri elde edebilen yöre halkı bu ürünleri harika soslarla harmanlayarak buraya tatile gelen misafirlere ikram edebiliyorlar. Başkenti Hanoi şehri olan ülkede 90 milyon kişi yaşıyor ve bu sayı yılın bazı dönemlerinde oluşan turist akımı sayesinde katlanabiliyor.

Vietnam size bir tatilden daha fazlasını sunuyor. Tarih boyunca Çin, Japonya, Fransa, Amerika gibi ülkelerin işgaline maruz kalan ülke, hemen fark edilen bir kültür çeşitliliğine sahiptir. Şehirlerin mimarisine ve restoranların mutfağına sirayet eden bu kültür çeşitliliği turist çeken en önemli faktörlerdendir. Vietnam'a geldikten sonra ilgi çeken mimarisi ile tarihi mekânları bol bol fotoğraflarken, birbirinden lezzetli yiyecekleri tatmak için restoranlar önünde sıra oluşturacaksınız. Bu özel yeri keşfetmeye ve tatilinizi bir macera modunda yaşayabilmeniz için öncelikle Vietnam Vizesi almanız gerekmektedir.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam vizesi dünyanın en zor alınan vizesi olarak bilinirdi. Vietnam vize talebinde bulunma şekline göre vizenizin onaylanıp onaylanmayacağı veya onaylanma süresi değişiklik göstermektedir. Artık https://vietnamrehberi.com/ aracılığı ile yapılan online başvurularda 7 iş günü içinde beklediğiniz sonucu rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik Vietnam rehberi üzerinden yapacağınız başvurularda pasaportunuzun bir kopyası ve uçak biletinizi ibraz etmeniz yeterli oluyor. Elçiliklerden yapılan başvurularda yığınla evrak istenmekte ve yapılan başvuruların kabulü zaman almaktadır. Vietnama vize alırken yapacağınız ziyaretin amacını belirlemelisiniz. 1 aydan daha kısa süreli ziyaretler için turistik vize, iş kurmak amaçlı veya çalışmak için yapacağınız ziyaretler ile 1 aydan uzun süreli seyahatlerde ticari vize almak zorundasınız.

Vietnam Vize Başvurusunun Sonuçlanması

Vietnam vizesi nasıl alınır sorusunun cevabını öğrendiğimize göre artık 7 iş günü gibi kısa bir sürede vize onay mektubunuzu alarak vizenizi Vietnam havaalanı girişinde pasaportunuza işletebilirsiniz. Üstelik vizeniz sonuçlandıktan sonra ödeme yaparken başvuru sırasında karşıma ek masraf çıkacak mı soruları ile kafanızı meşgul etmenize gerek yok. Vietnam vizesi 2019 yılı için belirlenen vize ücretleri ve dahası için mutlaka Vietnam Rehberine uğrayın. Rüya gibi bir Vietnam tatili ile muhteşem anılar biriktirmek için Mekong Delta ve Ha Long Bay gibi Vietnam'ın önemli bölgelerine uğramayı unutmayın. Vietnam Rehberi ile yapacağınız başvurunuza en kısa sürede sonuç almak ve uzak doğunun incisi Vietnam'ı daha yakından tanımak için firmanın websitesi üzerinden firma ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Vietnam, turist, Vize, Advertorial Haberler, Haber

title