VEYSİ KAYNAK HABERLERİ

Veysi Kaynak haber, Veysi Kaynak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veysi Kaynak - 14.05.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak, Burdur'da Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, önceki gün Muğla'da yaşanan kazayla ilgili olarak, "Maalesef dün çok büyük bir acıyı, yakın tarihimizde olmayan kadar acıyı yaşadık.
Veysi Kaynak - 14.05.2017
Gündem / 14 Mayıs 2017
(İstanbul/13.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Büyük Edirne Sinagogu'nda kontrtenor David D'or'un konserine katılacak.
Veysi Kaynak - 12.05.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Bosna Hersek'te
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bosna Hersek'teki temasları kapsamında gittiği ülkenin doğusundaki Foça şehrinde, savaş döneminde Sırpların yıktığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen Alaca Camisi'nde incelemelerde bulundu.
Veysi Kaynak - 12.05.2017
Sırpların Yıktığı Cami 25 Yıl Sonra İbadete Açıldı
Başbakan Yardımıcısı Veysi Kaynak, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Osmanlı Devleti'nin bu bölgeye 500 yıl adaletle ve başka hiçbir milletin dinine, inancına, kültürüne müdahale etmeden hükmettiğini söyledi.
Veysi Kaynak - 12.05.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Bosna Hersek'te
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türk İşbirliği Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) Saraybosna'daki yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.
Veysi Kaynak - 10.05.2017
11. Cumhurbaşkanı Gül'ün Babasının Vefatı
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, babasını kaybeden 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e taziye ziyaretinde bulundu.
Veysi Kaynak - 09.05.2017
Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
11.00 -Başbakan Binali Yıldırım, Tuyap Fuar ve Kongre Merkezindeki 13.Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın açılışı yapacak //////////////////////////////////// DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 1  1- ERDOĞAN: KUDÜS SEMALARINDAN EZANIN SUSTURULMASINA İNŞALLAH İZİN VERMEYECEĞİZ  Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Güven USTA / İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Parlamentosunda bekletilen ezanın yasaklanmasına dair yasa taslağına tepki göstererek,"Böylesine bir konunun gündeme gelmesi dahi utanç vericidir. Kudüs semalarından ezanın susturulmasına İnşallah izin vermeyeceğiz" dedi.  TAM SAATİNDE SALONDAYDI Sabah saatlerinde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün cenazesine  katılmak için Kayseri'ye giden  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cenazenin ardından tekrar İstanbul'a döndü. ve resmi programında Haliç Kongre Merkezi'nde saat 16: 00'da başlaması öngörülen "Vakıf Haftası ve Uluslararası Kudüs Vakıflar Forumu" açılış törenine tam zamanında katıldı.   TÖRENE KATILAN İSİMLER Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AB Bakanı Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'yla birlikte, Filistin Başkanı Rami Hamdallah, Ürdün Prensi Gazi Bin Muhammed, İslam İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreteri Yusuf bin Ahmed el-Useymin de yer aldı.
Veysi Kaynak - 08.05.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak: "Vakıflara Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacımız Var"
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, “Vakıflar Haftası Açılışı ve Uluslararası Vakıflar Forumu’nda” yaptığı konuşmada, “İslam dünyasının, insanlığın bu en zor zamanında;
Veysi Kaynak - 08.05.2017
Vakıflar Haftası Açılışı ve Uluslararası Kudüs Vakıfları Forumu
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "İslam dünyasının, insanlığın bu en zor zamanında; açlıktan ölen, bombalardan ölen, mezhep çatışmalarından ölen, ırkçılık illetinden ölen kadınların, çocukların olduğu dönemde, vakıf insanlara her zamankinden daha çok ihtiyacımız var." dedi.
Veysi Kaynak - 08.05.2017
Vakıflar Haftası
Törende Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın yayımladığı mesaj okundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Veysi Kaynak Haberleri | Veysi Kaynak Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Veysi Kaynak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veysi Kaynak kimdir, hayatı ve biyografisi. Erdoğan Üstlerini Çizdi! İşte AK Parti'de MKYK'ya Giremeyen İsimler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.6.2021 21:50:40. #1.14#

title