VEYSİ KAYNAK HABERLERİ

Veysi Kaynak haber, Veysi Kaynak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veysi Kaynak - 07.06.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak, Stylianides'i Kabul Etti
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türkiye'de bulunan Suriyeli sığınmacıların sosyal hayata ve iş hayatına katılımlarına önem verdiklerini belirterek, "Özellikle çocukların eğitimi konusunda hassasiyetimiz var.
Veysi Kaynak - 04.06.2017
Gündem / 4 Haziran 2017
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kızılay, AFAD ve TİKA'nın organizasyonuyla Somali'ye 15 bin ton gıda ve insani yardım malzemesi götürecek geminin uğurlanma törenine katılacak.
Veysi Kaynak - 03.06.2017
Müsiad 24. Olağan Genel Kurulu
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da hazır bulunduğu Genel Kurula aralarında Hollanda, Japonya, İran ve Suudi Arabistan'ın da bulunduğu 23 farklı ülkenin başkonsolosu, ticaret ateşesi ve konsolos yardımcısı olmak üzere 27 temsilci katıldı.
Veysi Kaynak - 02.06.2017
Dha Yurt Bülteni-8
GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDILAR Kara Mustafa Paşa Camii önündeki Cumhuriyet Caddesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin  Komutanı  (EDOK)  Korgeneral Tahir Bekiroğlu, Amasya Valisi Salih Işık, şehitlerin yakınları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehitlerin silah arkadaşları ile yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Veysi Kaynak - 02.06.2017
Şırnak Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Törene şehitlerin aileleri ve yakınları ile Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Vali Salih Işık, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Veysi Kaynak - 01.06.2017
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, ’’2017 Yılı Mart Ayı Petrol ve LPG Piyasası Fiyatlandırma Raporu’na göre, EPDK’nın raporuna göre 95 oktan kurşunsuz benzinden alınan en yüksek vergi oranı yüzde 67,66’yla Hollanda, motorinden alınan en yüksek vergi oranı ise yüzde 64,16’yla Birleşik...
Veysi Kaynak - 01.06.2017
TBMM Genel Kurulu
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Karadeniz Bölgesi'nde faaliyette, işletme aşamasında olan halen 176 Hidroelektrik Santrali (HES), inşaat aşamasında olan 47 HES bulunmaktadır.
Veysi Kaynak - 31.05.2017
Türk Kızılayının Yardım Gemilerinden İlki Yola Çıkıyor
Silifke'deki Taşucu Limanı'nda 2 Haziran'da düzenlenecek uğurlama törenin, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık ve AFAD Başkanı Mehmet Halis Bilden'in katılımıyla gerçekleştirileceği bildirildi.
Veysi Kaynak - 26.05.2017
İmam Hatip Gençlik Buluşması
Kasımpaşa Stadyumu'nda ÖNDER İmam Hatipliler Derneğince düzenlenen, "İmam Hatip Gençlik Buluşması"nda konuşan Kurtulmuş, bir imam hatipli olarak, stattaki toplulukla bir arada olmanın kendisi için onur olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "İmam hatipler için, milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar için zor dönemler geride kalmıştır. İmam hatip okullarının kapısına kilit vurulduğu, imam hatiplerin toplumdan tecrit edilmeye çalışıldığı, katsayı engelleriyle önünün kapanmaya çalışıldığı, başörtüsü yasaklarıyla kız imam hatiplerin kapatılmaya çalışıldığı dönemler geride kalmıştır. Allah'a çok şükür on binlerle ifade edilen imam hatip öğrencilerinin sayısı bugün artık milyonlarla ifade edilen noktaya gelmiştir. Dün imam hatiplerin önünü kesmeyi, Türkiye'nin geleceğini aydınlatma bahanesini öne süren karanlık zihniyetliler, tarihin karanlığına gömülmüş ve bertaraf edilmiştir. İmam hatipli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, Türkiye aydınlık yarınlarını kuruyor. Burada Türkiye'nin aydınlık yarınlarının mücadelesini veren siz imam hatipli kardeşlerimize çok büyük işler, görevler düşüyor." Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan programa Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Veysi Kaynak, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Vasip Şahin, milletvekilleri ile binlerce imam hatip öğrencisi katıldı.
Veysi Kaynak - 26.05.2017
Dha İstanbul - ( Aktüel Görüntülerle Geniş Haber) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bakana Talimatı Verdim,...
STADYUMDAN DETAYLAR Önder İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği'nin mezuniyet töreni, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda yapıldı. Törende, 15 Temmuz Şehitlerinin adlarının yazıldığı pankartlar tribün duvarlarına asıldı.Elektronik reklam tabelalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı "Cumhurbaşkanımız Hoş Geldiniz" yazısıyla birlikte yer aldı. Törenin sunuculuğunu spor spikeri Ertem Şener yaptı. Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Veysi Kaynak ile Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da törende hazır bulundu.
Veysi Kaynak - 21.05.2017
AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi
Mevcut MKYK'dan yeni listede yer almayanlar Mevcut MKYK'da görev yapan Ayhan Ogan, Ayşe Sula Köseoğlu, Edibe Sözen, Emine Nur Günay, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Fatma Güldemet Sarı, Fazilet Dağcı Çığlık, Hüseyin Özbakır, Mehmet Galip Ensarioğlu, Mahmut Kaçar, Mehmet Müezzinoğlu, Yelda Erol Gökcan, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sema Ramazanoğlu, Serkan Bayram, Şaban Dişli, Veysi Kaynak, Yasin Aktay ile Yaşar Karayel yeni listede yer almadı.
Veysi Kaynak - 21.05.2017
AK Parti Mkyk'sına 19 Yeni İsim Girerken, 19 İsim Liste Dışı Kaldı
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) belli oldu. Yeni MKYK'ya 19 yeni isim girerken, 19 isim ise liste dışı kaldı. MKYK'da yer alan isimler şöyle: "Binali Yıldırım, Abdülhamit Gül, Ahmet Sorgun, Ali Aydınlıoğlu, Asuman Erdoğan, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Burhan Kuzu, Bülent Karakuş, Cahit Özkan, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Efkan Ala, Erol Kaya, Ethem Sancak, Fatih Şahin, Fevzi Şanverdi, Hacı Ahmet Özdemir, Hamza Dağ, Harun Karacan, Hatice Kübra Öztürk, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Emrah Karayel, Jülide Sarıeroğlu, Mahir Ünal, Markar Eseyan, Mehmet Emin Yılmaz, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Muş, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Nurettin Canikli, Öznur Çalık, Ravza Kavakçı Kan, Recep Uncuoğlu, Rumesye Kadak, Süleyman Soylu, Tamer Dağlı, Vedat Demiröz, Yasemin Atasever, Zeki Aygün, Zeyid Aslan ve Zeynep Alkış." MKYK'ya yeni giren isimler ise şöyle: "Binali Yıldırım, Bülent Karakuş, Cahit Özkan, Ethem Sancak, Harun Karacan, Hatice Kübra Öztürk, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Emrah Karayel, Mehmet Emin Yılmaz, Mahir Ünal, Recep Uncuoğlu, Rumeyse Kadak, Süleyman Soylu, Tamer Dağlı, Yasemin Atasever, Zeki Aygün, Hacı Ahmet Özdemir, Zelkif Kazdal." MKYK'da olmayan isimler: "Ayhan Ogan, Ayşe Sula Köseoğlu, Edibe Sözen, Emine Nur Günay, Nükhet Hotar, Fatma Güldemet Sarı, Fazilet Dağcı Çığlık, Hüseyin Özbakır, Mehmet Müezzioğlu, Mehmet Galip Ensarioğlu, Mahmut Kaçar, Yelda Erol Gökcan, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sema Ramazanoğlu, Serkan Bayram, Şaban Dişli, Yasin Aktay, Yaşar Karayel, Veysi Kaynak.
Veysi Kaynak - 18.05.2017
Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Kiss Açıklaması
İki ülke arasındaki ilişkilere de değinen Kiss, şöyle devam etti: "İki ülke ve şehirler arasındaki ilişkileri dikkatli bir şekilde takip diyorum. Geçen yıl 6 Eylül'deki programa ben de katıldım. Hem Kanuni Sultan Süleyman'ın, hem Zrinyi'nin ölümünün yıl dönümüydü. Bu programa Hırvatistan Devlet Başkanı, Macaristan Devlet Başkanı ile Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı temsilen Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak katıldı.
Veysi Kaynak - 15.05.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Marmara depremini hatırlarsanız, bir depremin ülkemize ne kadar cana mal olduğunu ne kadar yapıya hasar verdiğini bir düşünürseniz, bizim çok hızlıca tekniğine uygun yapılmayan fenni şartları taşımayan konutları dönüştürmemiz gerekir." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Veysi Kaynak Haberleri | Veysi Kaynak Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Veysi Kaynak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veysi Kaynak kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha İstanbul Bülteni - 1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 10:32:43. #1.15#

title