VEYSİ KAYNAK HABERLERİ

Veysi Kaynak haber, Veysi Kaynak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veysi Kaynak - 25.06.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü Dökümü ------------------------ Partililerin Numan Kurtulmuş'u karşılamasından görüntü Numan Kurtulmuş'un partililer ile bayramlaşmasından görüntü Numan Kurtulmuş konuşma görüntü Haber-Kamera: Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, ================================================= BAŞBAKAN YARDIMCISI KAYNAK, 4 BİN KİŞİYLE KAHVALTI YAPTI (EK) 3)BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDILAR Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile birlikte Ak Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Kahramanmaraş Başbakan Yardımcısı Kaynak, 4 Bin Kişiyle Kahvaltı Yaptı - Yeniden
Başbakan Yardımcısı Kaynak, 4 bin kişiyle kahvaltı yaptı (2) BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDILARBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile birlikte Ak Parti İl...
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak, 4 Bin Kişiyle Kahvaltı Yaptı
(Haber-Kamera Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ-DHA) BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, memleketi Kahramanmaraş'ta bayram namazını kıldı, yaklaşık 4 bin kişiyle birlikte kahvaltı yaptı.
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Dha Yurt Bultenı - 2
Görüntü Dökümü -------------------------- -Kaza alanı -Binali Yıldırım'ın kaza alanına gelmesi -Araç içindekileri çıkarma çalışmaları Haber: ERZİNCAN, GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ ================================== 2)BAŞBAKAN YARDIMCISI KAYNAK, 4 BİN KİŞİYLE KAHVALTI YAPTI BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, memleketi Kahramanmaraş'ta bayram namazını kıldı, yaklaşık 4 bin kişiyle birlikte kahvaltı yaptı.
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Dha Yurt; Başbakan Yardımcısı Kaynak, 4 Bin Kişiyle Kahvaltı Yaptı
BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, memleketi Kahramanmaraş'ta bayram namazını kıldı, yaklaşık 4 bin kişiyle birlikte kahvaltı yaptı.
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak: Türkiye, Yan Gelip Yatma Yeri Değildir
BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca 'Sosyal Yardım Yönetmeliği'nde yapılan değişiklikle yardım alanların istihdama yönlendirileceğini ve bu kişilerin verilen işi iki kez reddedebileceğini belirterek, "Üçüncü teklifte de 'Ben bu işte çalışmam' dediği...
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Yapılan dualar İslam dünyasının böyle zor bir zamanda ferahlamasına, barışa, huzura ve kardeş kavgalarının son bulmasına sebep olur.
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Dha Yurt Bülteni - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Konvoyun geçişi Çekicilerdeki obüsler Zırhlı personel taşıyıcı Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Reşit ÇELEBİOĞLU-KİLİS-DHA) ======================================= Başbakan Yardımcısı Kaynak: Türkiye, yan gelip yatma yeri değildir   BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca 'Sosyal Yardım Yönetmeliği'nde yapılan değişiklikle yardım alanların istihdama yönlendirileceğini ve bu kişilerin verilen işi iki kez reddedebileceğini belirterek, "Üçüncü teklifte de 'Ben bu işte çalışmam' dediği taktirde bütün sosyal yardımları kesilecek.
Veysi Kaynak - 25.06.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "2019 seçimleri Türkiye'nin istikrarlı sürekliliğini ortaya çıkaracaktır.
Veysi Kaynak - 23.06.2017
Erdoğan, "Kardeşlik Sofrası İftarı"Na Katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması, aynı zamanda Arapça'ya da çevrildi. İftara ayrıca Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik de katıldı.
Veysi Kaynak - 23.06.2017
Dha Yurt Bülteni-16
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in de eşlik ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ceylanpınar'da Ak Partili belediye yönetimi ile yeni bir dönemin başladığını söyledi.
Veysi Kaynak - 23.06.2017
Dha Yurt Bülteni-10
1)BAKAN ÖZHASEKİ'NİN ANNESİNİN CENAZESİNE ERDOĞAN VE YILDIRIM DA KATILDI   ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün 79 yaşında yaşamını yitiren annesi Şükran Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile bakanlar, milletvekilleri ve partilerini de katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Merkez Melikgazi ilçesindeki Selçuklu eseri Cami Kebir'deki cenaze törenine Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, Vali Süleyman Kamçı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik,TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TBMM eski başkanı Cemil Çicek, MHP İstanbul Milletvekili Saffet Sancaklı, Teknik Direktör Tolunay Kafkas gibi isimler katıldı.
Veysi Kaynak - 23.06.2017
Dha Yurt: Bakan Özhaseki'nin Annesinin Cenazesine Erdoğan ve Yıldırım da Katıldı
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün 79 yaşında yaşamını yitiren annesi Şükran Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile bakanlar, milletvekilleri ve partilerini de katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Merkez Melikgazi ilçesindeki Selçuklu eseri Cami Kebir'deki cenaze törenine Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, Vali Süleyman Kamçı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik,TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TBMM eski başkanı Cemil Çicek, MHP İstanbul Milletvekili Saffet Sancaklı, Teknik Direktör Tolunay Kafkas gibi isimler katıldı.
Veysi Kaynak - 23.06.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'nin Acı Günü
Cenaze namazına, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcıları Veysi Kaynak ile Tuğrul Türkeş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti genel başkan yardımcıları Fatih Şahin ile Öznur Çalık, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bazı AK Parti milletvekilleri ile merhum Özhaseki'nin ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Veysi Kaynak - 23.06.2017
1- Dini Cemaat Temsilcileri Marev İftarında Buluştu
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, -Milletimiz her rengiyle, her şekliyle, yaşlısıyla genciyle bu darbe girişiminin karşısında dimdik durdu.
Veysi Kaynak - 22.06.2017
Veysi Kaynak'tan Üsküdar Şemsi Paşa Camisi Açıklaması
BAŞBAKAN Yardımcısı Kaynak;"Üsküdar Şemsi Paşa Camisi, Mimar Sinan'ın eseridir.
Veysi Kaynak - 21.06.2017
Gazze'ye Yardımlarımız Sürecek"
Bu geminin Türkiye'nin İsrail ile normalleşme anlaşmasının ardından Gazze'ye gönderdiği üçüncü yardım gemisi olduğunu hatırlatan Ökem, "Türkiye'den Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak gemiyi uğurlamıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Veysi Kaynak Haberleri | Veysi Kaynak Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Veysi Kaynak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veysi Kaynak kimdir, hayatı ve biyografisi. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Afrin Bölgesinin Terör Unsurlarından Temizlenmesi Gere
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.6.2021 20:59:01. #1.14#

title