VEYSİ KAYNAK HABERLERİ

Veysi Kaynak haber, Veysi Kaynak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veysi Kaynak - 13.08.2017
Şehit Uzman Çavuş Kepekci, Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)
Törene, Vali Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Uğur Dilipak, İmran Kılıç, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Veysi Kaynak - 13.08.2017
Şehit Uzman Çavuş Kepekci, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Vali Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Uğur Dilipak, İmran Kılıç, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Veysi Kaynak - 20.07.2017
Türkiye'nin Yemen'e Gönderdiği Yardım Gemisi
Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Yemen'e gönderilen insani yardım malzemelerini taşıyan "Blue Fury" adlı geminin İskenderun Limanı'ndan uğurlanması törenindeki konuşmasında, geminin içinde su arıtma sistemleri ile AFAD'ın Toprak Masulleri Ofisiyle temin ettiği 10 bin ton unun da olduğunu vurgulamıştı.
Veysi Kaynak - 20.07.2017
Hakan Çavuşoğlu Görevi, Kaynak'tan Devraldı
Çavuşoğlu, Başbakanlıkta düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
Veysi Kaynak - 20.07.2017
Dha Ankara-    Başbakan Yardımcılığına Atanan Hakan Çavuşoğlu, Görevi Veysi Kaynak'tan Devraldı
Başbakan Yardımcılığına atanan Hakan Çavuşoğlu, görevi Veysi Kaynak'tan devraldı.
Veysi Kaynak - 19.07.2017
Veysi Kaynak: "Yeni Kabinemiz Vatanımıza ve Milletimize Hayırlı Olsun"
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Veysi Kaynak, “Yeni kabinemiz vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın” dedi.
Veysi Kaynak - 19.07.2017
Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak Üzüntüsü
BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak'ın kabine dışı kalması, Kahramanmaraşlılar tarafından üzüntüyle karşılandı.
Veysi Kaynak - 19.07.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Kars'ta ki Bakü-Tiflis-Kars (BTK) demiryolunda incelemelerde bulunana Bakan Ahmet Arslan, kabine değişikliğine ilişkin olarak değerlendirme yaptı. Hizmet kervanının yürümesinin kendileri için esas olduğuna işaret eden Bakan Arslan şunları söyledi: "Kabinede değişiklik yapıldı. Bazı arkadaşlar başka göreve devam etmek üzere kabine dışı kaldılar. Yeni arkadaşlar alındı kabineye. Esas olan kabinede, hükümette, memlekete hizmet etmek, hükümet etmek. İnsanımızın beklentisini karşılamak ve sayın Cumhurbaşkanımız da, Başbakanımız da, Meclisimizle, grubumuzla birlikte bu ülkeye hizmet etmek. Dolayısıyla hizmet kervanının yürümesi önemli olandır, esas olandır. Kervan yürürken de görev değişiklikleri olabilir. Böyle bakmak lazım. Biz bugün itibariyle de bakanlık görevi bitmiş olan arkadaşlara özellikle kolaylıklar diliyorum ve ülkem adına teşekkür ediyorum. Sonuçta bu bir görev değişimi. Bırakanlar içinde yeni başlayanlar için de hayırlı olsun. Bizim de göreve devam etme yönünde sayın Başbakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri oldu. Onlara müteşekkiriz. Rabbim inşallah bizleri öncelikle ülkemiz insanına karşı mahcup etmez. Doğrusu söylenecek çok şey yok. Ülkemiz için hizmet kervanı yürüyor. Görev her kime verilirse verilsin, herkesin amacı daha iyi hizmet etmektir." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------------------------- Bakan Arslan'ın açıklaması Haber- Kamera: Kars, 122 mb ============================================== Kahramanmaraş'ta Veysi Kaynak üzüntüsü BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak'ın kabine dışı kalması, Kahramanmaraşlılar tarafından üzüntüyle karşılandı.
Veysi Kaynak - 19.07.2017
Dha Ankara-  Başbakan Yıldırım Kabine Değişikliğini Açıkladı (2)
KABİNEYE YENİ GİRENLER  Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu,  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,  Gençlik ve Spor Bakanlığı Osman Aşkın Bak ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan.  KABİNEDEKİ GÖREVLERİ DEĞİŞENLER  Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ Başbakan Yardımcısı, Sağlık Bakanı olan Recep Akdağ Başbakan Yardımcısı, Milli Savunma olan Fikri Işık Başbakan Yardımcısı, Başbakan Yardımcısı olan Nurettin Canikli Milli Savunma Bakanı, Başbakan Yardımcısı olan Numan Kurtulmuş Kültür ve Turizm Bakanı oldu.  KABİNEDEN AYRILANLAR  Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,  Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik.
Veysi Kaynak - 18.07.2017
İstanbul'daki Şiddetli Yağış
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İstanbul'daki şiddetli yağışın ardından, İstanbul AFAD, Büyükşehir Belediyesi, itfaiye, Yol Bakım Onarım Dairesi, ilçe belediyeleri ve İSKİ ekiplerince 7 bin 882 personel, bin 616 araç, 514 motopomp, 447 dalgıç pompa ve 505 jeneratör ile müdahale ve...
Veysi Kaynak - 16.07.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Korkaklar, Zafer Anıtı Dikemez"
Açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Veysi Kaynak - 14.07.2017
Beşeri Afetler ve 15 Temmuz" Paneli
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Şunu asla unutmayalım; Bu örgüt habis bir örgüttür, bu örgüt zehirli bir örgüttür, bu örgüt sadece devlet düzenimize değil, inancımıza da zarar veren bir örgüttür.
Veysi Kaynak - 14.07.2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan Fetö Değerlendirmesi
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, yargılanan sanık askerlerden Astsubay Gökhan Güçlü’nün üzerinde kahraman anlamına gelen ’hero’ yazılı tişörtle duruşmaya gelmesine ilişkin, “Şimdi Türk yargısı önünde adalete hesap veriyorlar ama küstahlıklarını izliyorsunuz değil mi?
Veysi Kaynak - 13.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Birliğimizi kimse bozamayacaktır.
Veysi Kaynak - 13.07.2017
Afad'ın, "O Kahraman Benim Projesi"
Vatandaşların afet ve acil durumlara karşı bilinçlendirilmesi amacıyla başlatılan "O Kahraman Benim" projesi kapsamında, AFAD İzmir İl Müdürlüğü ekipleri, Konak Meydanı'nda üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın resimleriyle 15 Temmuz'un anlatımının olduğu standı açarak vatandaşlara gönüllük hakkında bilgi verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Veysi Kaynak Haberleri | Veysi Kaynak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Veysi Kaynak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veysi Kaynak kimdir, hayatı ve biyografisi. Mahir Ünal: Ak Parti Ailesinde Biz Kişileri Konuşmayız, Statüleri Konuşuruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 02:35:07. #1.14#

title