Vestel Manisaspor Süper Lig'e Veda Etti

Turkcell Süper Lig'in Bitimini Bir Hafta Kala Kasımpaşaspor'a Kendi Seyircisi Önünde 2 -1 Mağlup Olan Vestel Manisaspor, Küme Düştü.

Vestel Manisaspor Süper Lig'e Veda Etti

Turkcell Süper Lig'in bitimini bir hafta kala Kasımpaşaspor'a kendi seyircisi önünde 2-1 mağlup olan Vestel Manisaspor, küme düştü.

Maç sonrası açıklama yapan Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, çok üz gün olduğunu söyledi ve teknik heyet ve futbolcularından özür diledi. "Takım şampiyon olurken yaşadığımız hazzı bugün küme düştüğünde üzülmek bize nasıp oldu" açıklamasında bulunan Eriş, Kasımpaşaspor maçı karşısında kazanmayı hak etmedikleri bir futbol oynadıklarını belirtti.

Haftalardır can çekişerek umutlarını son haftayı taşıdıklarını ifade eden Eriş, "Yapılacak bir şey yok. Vestel Manisaspor camiası adına üzgünüm" diye konuştu.

Kasımpaşaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ise lige renk kattıkları için sevinçli, küme düştükleri için ise üzüntülü olduklarının altını çezdi. Sahada iyi futbol oynamaya çalıştıklarını belirten Tütüneker, "Bugün de güzel bir futbol ortaya koyduk. Vestel Manisaspor için üzgünüz. Yapılacak bir şey yok. Biz de en iyi şekilde oynamaya çalışıyoruz. Bugün de bu maçlardan biriydi. Söylenecek bir şey yok. Kasımpaşaspor hakikaten lige renk verdiğini düşünüyorum. İkinci ligde de aynı kadroyu korumaya çalışacağız" diye konuştu.