Vestel Manisaspor'dan Dört Dörtlük Performans

Vestel Manisaspor, Kendi Sahasında Lig A Takımlarından Altay ile Oynadığı Hazırlık Maçını 4-1 Kazandı. Maçın Ardından Futbolcular, Lig İçin İddialı Konuştu.

Vestel Manisaspor'dan Dört Dörtlük Performans

Vestel Manisaspor, kendi sahasında Lig A takımlarından Altay ile oynadığı hazırlık maçını 4-1 kazandı. Maçın ardından futbolcular, lig için iddialı konuştu.

Vestel Manisaspor'un defans oyuncusu Ümit Bozkurt, iyi bir maç oynadıklarını belirterek, "İki ayrı takım halinde maçı tamamladık. Bence lige hazırız. Kayserispor maçıyla lige iyi bir başlangıç yapacağız. Geçen yıldan daha iyi olacağımıza inanıyorum" dedi. Kalece Ufuk ise, "Takımdaki arkadaşlık ve uyum çok iyi. Geçen yıl çektiğimiz sıkıntıları yaşamak istemiyoruz. Hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz üst sıralar olacak" diye konuştu.

Geçen sezon ligin sonlarına doğru teknik direktörlük görevine getirilen Giray Bulak ise, takımının iyi durumda olduğunu ancak henüz hazır olmadığı söyledi. Kartepe'deki kampta başarılı maçlar çıkardıklarını hatırlatan Bulak, "Hazırlık maçlarında tüm oyuncularımıza şans verdik. Altay da iyi takımlardan birisi. Bu maçta Altay'ı ciddiye aldık. Gollerin yanı sıra önemli ataklar geliştirdik. Verdiğimiz pozisyonlar da Kayserispor maçı öncesinde nasıl tedbirler almamız gerektiği konusunda bize fikir verdi. Tam

olarak hazır olduğumuz söylenemez. İlk birkaç hafta geçtikten sonra tam hazır hale geleceğiz. Henüz form tutmadık. Ligin 5-6 haftasından sonra daha pozitif duruma geleceğiz. Eksiklerimiz var. Transfer konusunda araştırmalarımız sürüyor. Hem bize hem de kesemize uygun oyuncuları bulup kadromuza kazandırmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

(MY-ÖA-MFS-OK-S)