Vestel Manisaspor'da İkinci Yarı Hazırlıkları Sürüyor

İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren Vestel Manisaspor, Hazırlık Maçında Sivasspor ile Karşı Karşıya Geldi. Büyük Çekişmeye Sahne Olan Karşılaşma Karşılıklı Atılan Gollerle 1-1 Berabere Sona Erdi.

Vestel Manisaspor'da İkinci Yarı Hazırlıkları Sürüyor

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Vestel Manisaspor, hazırlık maçında Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere sona erdi.

Mücadeleye Vestel Manisaspor hızlı başladı. Vestel Manisaspor 15. dakikada Sinan ile öne geçerken, Sivasspor 30. dakikada Anderson ile skorda dengeyi sağladı. Karşılaşmanın geri kalan bölümlerinde her iki takımın da geliştirdiği ataklar sonucu değiştirmedi ve 90 dakika 1-1'lik sonuçla sona erdi.

Bu arada Vestel Manisaspor'un yeni transferi Reinaldo De Souza, eşinin doğum yapacak olması nedeniyle ülkesine gitti. Teknik Direktör Ersun Yanal'dan 5 gün izin alan alan Reinaldo, kendisine verilen program doğrultusunda çalışmalarını Brezilya'da da sürdürecek. Reinaldo, 18 Ocak Perşembe günü Türkiye'ye dönecek.

(ÖA-İY-ÖK-S)