"Verimlilik Ölçeğinde Gaziantep" Konulu Panel

"Verimlilik Ölçeğinde Gaziantep" Konulu Panel

Milli Prodüktivite Merkezi (Mpm) Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü, Gaziantep Üniversitesi (Gazü), Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi İşbirliği ile Verimlilik Haftası Etkinlikleri Kapsamında, Gaziantep'in Sosyo-ekonomik ve Kültürel Yapısının Değerlendirileceği "Verimlilik Ölçeğinde Gaziantep" Konulu Bir Panel Düzenlenecek.

Milli Prodüktivite Merkezi (MPM) Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü, Gaziantep Üniversitesi (GAZÜ), Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi işbirliği ile Verimlilik Haftası etkinlikleri kapsamında, Gaziantep'in sosyo-ekonomik ve kültürel yapısının değerlendirileceği "Verimlilik Ölçeğinde Gaziantep" konulu bir panel düzenlenecek.

Panele, Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.Türkay Dereli, Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Mimarlar Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Asım Güzel ve MPM Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Balaban'ın konuşmacı olarak katılacakları bildirildi. 14 Nisan Pazartesi günü saat 14.00'te Gaziantep Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda yapılacak olan panel, ücretsiz ve halka açık olacak.

(TB-GS-Y)