Velioğlu Sokak Genişletildi - Haberler
Haberi Paylaş

Velioğlu Sokak Genişletildi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Velioğlu Sokak Genişletildi

Sapanca Belediyesi ekipleri Yeni Mahalle’nin üst kesimlerinde bulunan Velioğlu Sokak’ ta yol genişletme çalışmalarını tamamladı.

Sapanca Belediyesi ekipleri Yeni Mahalle'nin üst kesimlerinde bulunan Velioğlu Sokak' ta yol genişletme çalışmalarını tamamladı.

Sapanca Belediyesi bozuk olan yolları düzeltmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yeni Mahalle'nin üst kesimlerinde bulunan Velioğlu Sokak' ta yol genişletme çalışmalarını tamamladı. Yeni Mahalle Velioğlu Sokak'ın genişletilmesi ve altyapı çalışmalarının tamamlanarak asfaltlanacağını açıklayan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, her mahallede en küçük ayrıntıyı bile düşündüklerini, vatandaşın sokağa çıktığı her andan itibaren belediye çalışmalarıyla günlük hayatı fiziki mekanlardaki rahatlamayla amaç edindiklerini sözlerine ekledi. Her caddeyi ve sokağı, bağlantılı cadde ve sokaklarla bir bütün halinde ele alarak çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Yılmazer, bütün mahallelerdeki fiziki mekanlarda halkın talebinin belirleyici rol oynadığını ve her şeyin halk için yapıldığını ifade etti. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500