Vekilden Şampiyonlara Ödül

Süper Lige Şampiyon Olarak Çıkan Kardemir Karabükspor'u Karabük Milletvekili Necmettin Şeyholu Altınlarla Ödüllendirdi.

Vekilden Şampiyonlara Ödül

Liglerin bitmesine 3 hafta Bank Asya 1. liginden Süper lige şampiyon olarak çıkan Kardemir Karabükspor teknik heyet ve futbolcularına tebrikler yağarken, Karabük'ün ilk Milletvekili olan ve stadyuma ismi verilen Dr.Necmettin Şeyholu'nun eczacı eşi Hikmet Şeyhoğlu, futbolcuları ve teknik heyeti birer Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.

Metin Türker Tesislerinde yapılan ödül törenine Karabük Valisi Nurullah Çakır, Karabükspor yönetcileri, teknik heyet, futbolcular ve Karabük'ün ilk Milletvekili olan ve stadyuma ismi verilen Dr. Necmettin Şeyholu'nun eczacı eşi 87 yaşındaki Hikmet Şeyhoğlu katıldı.

Karabük Valisi Nurullah Çakır, Hikmet Hanımın jesti karşısında çok duygulandığını belirterek; "Karabük halkının bu birlik ve beraberliği sayesinde Karabük'te çok güzel şeyler oluyor. Değeri küçük ama, anlamı çok büyük olan bu hediye anılarda her zaman kalacaktır. Hikmet hanım ve merhum eşi Dr. Necmettin Şeyhoğlu Karabük için her zaman taşın altına elini koymuştur. Her zaman bir sivil toplum örgütü gibi, hatta onlarda daha ileri işler yapmış ve yapıyordur." dedi.

Hikmet Şeyhoğlu ise ilerde çocuklara kalacak bir anı olmasını dileyerek; "Sizler Karabük'ümüzü çok güzel tanıtınız. Bizler Karabükümüzü böyle güzel tanıtanların her zaman yanındayız ve onları yad ile anıyoruz. Kusura bakmayın sizlere layık değil ama çocuklarınıza güzel bir anı olmasını istedim" dedi.

Futbolcular ise tek tek Hikmet Şeyhoğlu'nun elini öptü. Şeyhoğlu ise hazırladığı ufak paketler içinde altını kendilerine verdi. En son hediyeyi ise Teknik Direktör Yücel İldiz'e verdi. Teknik Direktör İldiz ise kendisine uzun ömürler dileyerek, hayatları boyunca aldıkları en güzel hediye olduğunu belirtti.

Taraftarlarda bu jestine karşılıp Vali Nurullah Çakır ve Hikmet Şeyhoğlu'nu Mavi Ateş ismini verdikleri ve üzerine tüm futbolcu, teknik heyet ve yönetim kurulunun isimlerinin yazdığı araçla gideceği yere bıraktı.

(CİHAN)

Kaynak: CHA