ve Ödül Töreni Başladı!

ve Ödül Töreni Başladı!

Gecce.com'un Başkanı Kenan Erçetingöz 6.yıla Özel Konuşmasını Yapıyor!

ve Ödül Töreni Başladı!

GECCE.COM'UN BAŞKANI KENAN ERÇETİNGÖZ 6.YILA ÖZEL KONUŞMASINI YAPIYOR!

Mekan oscarlarına hepiniz hoş geldiniz..

Daha dün gibi 5. yılımızı kutlamıştık. Bugün 6. yılımızı bu güzel ortamda kutluyoruz.

6 yıl.. Dile kolay… gecce.com, tam 6 yıldır İstanbul'da hiçbir merciinin yapamadığını yapıyor ve mekanlara ödül veriyor. Hem de böyle muhteşem bir orgnanizasyonla..

Zaman zaman kendime şunu soruyorum: Neden bu kadar uğraşıyorsun? Neden bu kadar eziyetin, külfetin, stresin altına giriyorsun?

Neden hükümet, Turizm ve Kültür Bakanlığı, İstanbul Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, hatta hatta TURYİD bile bu anlamda, bu görkemde ödül töreni yapmazken, bırakın yapmayı biz yapanları teşvik bile etmezken, ben Kenan Erçetingöz, televizyonu, gazetesi olmayan ben, sadece bir internet sitesiyle tüm bu güzelliği gerçekleştiriyorum. Neden?

Çünkü İstanbul'u çok seviyorum. Ara sıra sabahları gün ağarırken, geccelerden ayrılıp sürat motoruyla boğazı yukarıdan aşağıya turluyorum. Ve "seni seviyorum İstanbul" diye haykırıyorum.

Bu akşam yeme-içme ve gecce hayatının başarılı insanları burada… İyi ki varsınız.. Doğu ile batı arasına sıkışmış istanbul'da, (söylemeye gerek yok, malumunuz ……….. zihniyetlere rağmen mücadele veren, İstanbul'un en iyi mekanlarını yaratanları alkışlıyorum. Lütfen sizler de alkışlayın..

Biz de kendimize izninizle bir paye çıkaralım artık… Avrupalı'nın, Amerikalı'nın "İstanbul by night" diye öve öve bitiremediği İstanbul Gecceleri, gecce'den soruluyor… İşte o geccelerden birindesiniz saygıdeğer konuklarımız… Keyfini çıkarın..

Kaynak: Gecce